Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение Ланчиа Каппа 2000 20 в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    pakumba написа:
    колега ми сподели на л.с, че заради високата мощност бутално-мотовилковия механизъм на трози двг е под сериозно напрежение, затова чат-пат се случват превъртели лагерчета и т.н. Има ли някой да сподели с браво/марея 2000 20 в дали е имал такива проблеми?
    Имам я Мареата от четири години,иначе е производство 98 г. За такива проблеми сега чувам,но лично аз съм нямал.
    Уважавам тези,които ме уважават!
    Clube do Marea!

    Коментар


      #17
      еееее ти па големо чудене по таз капа. Вземай я и ако трябва щи помагам да пием бирата около основния ремонт.... голяма работа, едни лагери.... колко бира да изпият, не повече от една каса. Айде стига го мисли, това си кола клас лимузина. Мотора е корав, въпреки че е по-добре 2.4 JTD, ама ти не си падаш по дизели, така че вземай една капа на метан и си свиркай.. Няма начин да останеш недоволен, па дори и с повреден мотор да е. Това се прави и не е толкова скъпо, по важното е колата да ти легне на сърцето, а капата няма как да не ти легне.... няма какво да се каже друго. Дидо/Immortal сгреши като не взе капата, ама то вече го знае де. Все пак това е топ лимузината на фиат групата, май до сега няма такава кола в този клас.
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #18
        phoenix написа:
        ......Все пак това е топ лимузината на фиат групата, май до сега няма такава кола в този клас.
        Lancia Thesis, Alfa 166 като първата е точно в десятката
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #19
          gantcho написа:
          phoenix написа:
          ......Все пак това е топ лимузината на фиат групата, май до сега няма такава кола в този клас.
          Lancia Thesis, Alfa 166 като първата е точно в десятката
          Вчера отделих повече време да се любувам на един прекрасен екземпляр Тезис, черен, с дипломатически номера, пред служебния вход на Пловдивския панаир, отколкото на самия панаир До него имаше няколко S-класи, които ми изглеждаха някак безлични... може би щото бяха няколко, а Тезиса се отличаваше ярко от тях...

          Коментар


            #20
            Immortal написа:
            Вчера отделих повече време да се любувам на един прекрасен екземпляр Тезис, черен, с дипломатически номера, пред служебния вход на Пловдивския панаир, отколкото на самия панаир До него имаше няколко S-класи, които ми изглеждаха някак безлични... може би щото бяха няколко, а Тезиса се отличаваше ярко от тях...
            Посланикът на Италия - Il Ambasciatore d’Italia Само той е с такава от целия дипломатически корпус :D
            She was only a whisky maker but he loved her still.

            Коментар


              #21
              gantcho написа:
              Immortal написа:
              Вчера отделих повече време да се любувам на един прекрасен екземпляр Тезис, черен, с дипломатически номера, пред служебния вход на Пловдивския панаир, отколкото на самия панаир До него имаше няколко S-класи, които ми изглеждаха някак безлични... може би щото бяха няколко, а Тезиса се отличаваше ярко от тях...
              Посланикът на Италия - Il Ambasciatore d’Italia Само той е с такава от целия дипломатически корпус :D
              Знае какво да кара,напоследък се чува за нова Тема или Капа,дано някой ден ги видим че тая криза вече удари Дългоочаквания МиТо ГТА,дано не удари и лимозините.
              Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
              Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
              I am in love with my cars

              Коментар


                #22
                Replay написа:
                Знае какво да кара,напоследък се чува за нова Тема или Капа,дано някой ден ги видим че тая криза вече удари Дългоочаквания МиТо ГТА,дано не удари и лимозините.
                Въпрос на държавна политика - посланикът на Италия е редно да кара най-хубавата италианска кола, след като му е служебна. :DА наистина си прав за излизането на нов модел - Thesis е от началото на века и не се произвежда от няколко години. Редно е да се запълни тази празнота с нещо още по-шикозно Много се изкефих на новата Делта като излезе преди време...
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #23
                  пичове аре моля ви се, спам тема си има, мненията тук се очаква да са за капа, а не за не знам си кой посланник
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #24
                    само да кажа, че бензиновия мотор на 166 няма нищо общо с този на Ланча/Фиат, понеже ползва TS мотори, коитоооо са си малко компромисни, така че не е за препоръчване, а Тезиса е далеч от всекидневна кола. Така че горе долу това е Колата.(и то докато ги има запазени, щото скоро време ще престане да има разнообразие и избор от капи)
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      #25
                      няма други с мотори 2000 20 в?
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар

                      Working...
                      X