Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои е първият ви италиянски автомобил?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Уно. Готина кола, лесна за поддръжка, но не е карана по българските пътища. Вторта е Бравото, също готина кола и лесна за поддръжка, но определено не е за българските пътища. (макар че то никоя кола не е за нашите пътищ, освен оффроуд машините )
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #17
      Тази ми мареа ми е първата италянка,но да си призная,позарибих се по тия коли и някой ден мисля да мина на либра жтд
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #18
        Типо-то на баща ми ,лека му пръст ,и все ище го карам...Няма по-готина кола ,нали си е моя...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #19
          Първата ми моя си кола е купето... Бях се спрял на браво и си търсех някое по наконтено с брони и т.н. тунинговано, но като видях в 1 авто къща в Дупница 1 синьо купе паркирано най- отзад скрито от всички останали коли, че и от къщата на пазача.... В момента, в който се качих зад волана самото усещане ме запали много и след това само за купета се оглеждах. и така след 2-3 седмици ровене из нета се сдобих със зеленото купенце (hearth)

          Коментар


            #20
            Отивам много назад във времето. Първата кола беше на дядо ми ( лека му пръст) Жигулата ( винаги съм я смятал към с-во ФИАТ-ови) карах я и аз по-късно. Минах за малко на Ритмо. Големият ми верен приятел обаче беше ФИАТ УНО 2 1992 г. ( придобих я едва 4 годишна и будих интерес с нея :D )Неудобна за дълги пътувания, но верна до гроб. Следващата ми италианка е Бравата. Разреждам ги в момента с ОПЕЛ. Уното го кара жена ми и вече го...сбръчква, защото няма моето отношение към него, но....
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #21
              Синьото ритмо от подписа. Остана си първата ми любов.

              Коментар


                #22
                Бравото в гаража ми, това ми е първата кола по принцип

                Коментар


                  #23
                  Първи , единствен и последен - Fiat bravo
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    #24
                    Bravo-то ми е първата кола италианска (и въобще) а се запалих от Punto-то на вуйчоми което имаше (сега е с Brava)
                    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                    Коментар


                      #25
                      А бяхме млади,а?Първото и завинаги в сърцето - Фиат Ритмо Абарт,невероятна машина!!!Второто - Фиат Уно Турбо.Трето -Пунтото от подписа.
                      Fiat Punto 1.1 6Speed

                      Коментар


                        #26
                        beast31 написа:
                        Първото и завинаги в сърцето - Фиат Ритмо Абарт,невероятна машина!!!
                        Живо ли е още?
                        Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                        Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                        I am in love with my cars

                        Коментар


                          #27
                          През 91год когато бях на 26 си купих Фиат Арджента,голям и як кораб-132коня и доста екстри които за времето си бяха голяма работа,жена ми чак се уплаши като го видя.
                          Marea HLX 147ps

                          Коментар


                            #28
                            Първата ми западна кола беше Фиат Регата 100S втората след нея Tipo tds.
                            Обичам си работата.

                            Коментар


                              #29
                              Replay написа:
                              beast31 написа:
                              Първото и завинаги в сърцето - Фиат Ритмо Абарт,невероятна машина!!!
                              Живо ли е още?
                              Уви,отдавна издъхна.Страничен удар от пиян камазаджия,добре,че не бях вътре!Нищо не остана здраво!
                              Fiat Punto 1.1 6Speed

                              Коментар


                                #30
                                моита първа кола беше Типо 1.6 90hp съвсем случаино попаднах на нея и много си я харесвахдори от завода си я бяха кръстили анхелика ако не се лъжаама на кратко анелия
                                Mercedes E200 coupe

                                Коментар

                                Working...
                                X