Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои е първият ви италиянски автомобил?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кои е първият ви италиянски автомобил?

    Здравейте гледах из форума и не видях никаде тема за колата която запали във вас стратст към италянските автомобили Ето тва е колата на бащами която купи 91г. и карахме до 96-97г От тогава не съм си и помислял за друга кола освен италянка Колата е Lancia Beta HPE Executive 1982-3г2000cc. 122hpМного вървеше за тогава !!
    [URL=http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=viu1250518520f.jpg

    #2
    Бравчо. Зарад него няма да мина на бензин !
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Браво-то ми. Всъщност реших, че ще е италианка, когато миналата година четох за Италфест-а. Видях за какво става въпрос, бях харесал Бравото, но се двуомях дали него или един Ситроен. Като видях статията и реших окончателно- Фиат!
      FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
      FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

      Коментар


        #4
        Фиат Уно - ако можеше да говори щеше да вкара поне 5-6 човека в затвора Сума ти роднини се бяха учили да карат на него, включително и аз. Уното е голяма школа, ей! Особено когато ми остана скоростния лост в ръката на средата на голямо столично кръстовище. Карах го 1-2 месеца и си купих Бравчото. За жалост и двете коли заминаха в Надин, а на сегашната за късмет пише "Надин" на номера.
        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

        Коментар


          #5
          Бравото си ми е първата кола,карам я от 5 години и половина и сега мисля да мина на една алфа ГТВ 1,8
          forza la FIAT
          http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

          Коментар


            #6
            Фиат ритмо 1,7 дизел.голяма работа беше,но блокира.

            Коментар


              #7
              сeгашното ми Стило ми е първата кола.
              Виж бейби не сме глупаци,
              ние сме отбор от здравеняци.
              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

              Коментар


                #8
                Пунтото ми, което карам в момента. Преди това имах Лада самара, ма нямах книжка
                FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                Коментар


                  #9
                  тази кола с която съм в момента е първата италиянка а и първата изобщо и съм доволен от бравока
                  преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                  Коментар


                    #10
                    Първата лична - Бравата от подписа. Първата модерна в семейството - Дедрата комби на баща ми. Иначе откак се помня - дядо ми , лека му пръст, и баща ми си бяха купили полски фиат 125 , като по-старият - на дядо ми, още стои под един навес.

                    Коментар


                      #11
                      Типо 1.6 и то съвсем до скоро.След това карах малко Браво 1.9 D,сега Стилото.
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        Колкото силно запали страстта ми Дедрата, толкова силно я угаси Бравото
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                        Коментар


                          #13
                          Вече карам второто си Браво, а и като цяло първата моя кола си беше ФИАТ Браво, предното. Сега това ми е второ. Харесва ми отдавна този модел и дълго време го гледах само на снимки, докато не си го купих. Дори като обикалях, друга марка не съм гледал. Нямаше ли Браво, подминавах.
                          NOW: ???
                          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                          Коментар


                            #14
                            FIAT UNO 1994. Влюбих се в тая кола, въпреки, че е ебати тоалетната. :D
                            There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

                            Коментар


                              #15
                              Макар и произведено в Полша,Фичо бе с Италянско сърце-Първа лична кола.Истински се запалих по италианките от Фиат Ритмо,невероятен за мен и за времето си автомобил.
                              Прикачени файлове
                              Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                              Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                              I am in love with my cars

                              Коментар

                              Working...
                              X