Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Засилено присъствие на КАТ.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Засилено присъствие на КАТ.

    Така ли е при вас?Тук в Казанлък са на крак всички не мога да изляза спокойно от града с мотора.Спират изборно където им падне.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    В СТЗ ми прави впечатление, че дебнат по 3ма около забранените улици (без патрулки са).
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Re: Засилено присъствие на КАТ.

      Tornado написа:
      Така ли е при вас?Тук в Казанлък са на крак всички не мога да изляза спокойно от града с мотора.Спират изборно където им падне.
      Шефът на Старозагорската полиция го уволниха и сега от София са щурнали да правят проверки...
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Така и трябва иначе катастрофите ше се увеличават всеки ден.
        Виж бейби не сме глупаци,
        ние сме отбор от здравеняци.
        Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
        така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
        http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

        Коментар


          #5
          Току-що по новините съобщиха за катастрофа,причинена от патрулка.За щастие няма жертви.
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            #6
            Наистина има някакво раздвижване. Дано има и резултат от това им присъствие!Обаче вчера/24.09/ по магистрала Тракия нямаше нито един автомобил на КАТ, това около 17часа към София и съответно около 1часа/25.09/ към Пловдив.
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #7
              И в София има доста полиция последните дни. Може би не са си изпълнили таргета за актове този месец Вчера дори ме спряха за проверка, като естествено бяха се скрили в храстите и в последния момент единият ми скокна пред колата с палката....п.п За радост не бях в нарушение и всички документи са ми изправни
              Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
              Lancia Lybra 1.8 131Hp

              Коментар


                #8
                Нямам идея на колко си настройват радарите , но и със 70 съм минавал покрай тях в града . Явно търсят по-големите риби. А иначе за Пловдив ми се струва всичко нормално.
                Grande Punto 1.3 75 hp
                Croma 1.9 Multijet 150 hp

                Коментар


                  #9
                  Абе има нещо явно, набрали са скорост. Сега пуших навън и мина патрулка Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 За сведение на пътниците часа е 3 през ноща, аз работя в ОК на супер забутано място, къде за 2 години патрулка не съм видял нито веднъж Yellow_Flash_Colorz_PDT_23
                  Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                  Lancia Lybra 1.8 131Hp

                  Коментар


                    #10
                    И при нас в ямбол са излезнали на всяко по голямо кръстовище явно са ги спекли нещо.
                    преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                    Коментар


                      #11
                      Jimy написа:
                      Наистина има някакво раздвижване. Дано има и резултат от това им присъствие!Обаче вчера/24.09/ по магистрала Тракия нямаше нито един автомобил на КАТ, това около 17часа към София и съответно около 1часа/25.09/ към Пловдив.
                      Редовно няма посока Пловдив.Пътувам три пъти в седмицата до София.Но днес и тук имаше раздвижване.На Пещерско шосе се скъсаха да работят.

                      Коментар


                        #12
                        Да и аз напоследък забелязвам че има раздвижване. Даже и пешаци на всяка крачка! Не ме бяха спирали на улицата от 2 години сигурно и сега за последните 2 седмици ми искаха документи за проверка на два пъти!
                        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                        Коментар


                          #13
                          Днес пак са на лов.Само някой да завие/излезе по/от забранена улица и като хиени скачат отгоре му Май ги имам на камерите от офиса заснети, трябва да проверя
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            Нека. Аз днеска за пръв път пресякох с количката на бебето нормално към градината. По един луноход в двете посоки и да видиш как спират. Оказа се че от близкото училище решили да отработват деня със спортен полуден. След час бяха приключили, полицията си бе заминала и пътя отново бе рали.Колеги, моля ви, спирайте на пешеходните пътеки покрай парка на Аспарухово, 50% от пресичащите са майки с колички.

                            Коментар


                              #15
                              В София не ми е направило впечатление, но в Кюстендил след 19ч има поне 3 патрулки в града и все на такива места, дето не са стояли преди.

                              Коментар

                              Working...
                              X