Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бартер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    лесно е. алфата е с ужасно скъпа поддръжка, а моторите им за мен са нещо прекалено кекави. само вижте в алфа форума колко мотори има хвърлени. май който няма алфа той не е правил мотор. това ме отказа от 156, иначе им се кефя много, но ми се струва, че бензиновите особенно са много нежни моторчета
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #17
      pakumba написа:
      лесно е. алфата е с ужасно скъпа поддръжка, а моторите им за мен са нещо прекалено кекави. само вижте в алфа форума колко мотори има хвърлени. май който няма алфа той не е правил мотор. това ме отказа от 156, иначе им се кефя много, но ми се струва, че бензиновите особенно са много нежни моторчета
      Бях се влюбил в една Алфа, май беше 155 (това преди да си купя моята) и познат на баща ми майстор каза:- Който има пари да подържа Алфа има и за Ферари Това ме разобеди.... а само да допълня, че той ми предлагаше въпросната кола, която беше найстина слънце (мераклия човек фен им е и си я прави), та каза, че това е кола не за возене а за каране и проблеми с мотора не липсвали
      FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

      Коментар


        #18
        Същият румънец в момента кара едно ГТВ 1,8 и каза че като сложи мотор на 166-цата ще ми продаде ГТВ-то за 2500 евро при положение че ще сменя салона със кожен и скоростната кутия , защото тази е счупена и няма 2-ра,разноските си ги поема той и на мен ми я дава за 2500,колата е 99година , смятам че си заслужава
        forza la FIAT
        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

        Коментар


          #19
          tyson написа:
          Чудя се как ги намират такива балъци
          с търсене :D
          Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

          Коментар

          Working...
          X