Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проверка на автомобил в КАТ? Възможно ли е ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проверка на автомобил в КАТ? Възможно ли е ?

    Колеги, привет. Имам следната питанка: Примерно искам да си купя кола, но ме интересува преди да си дам парите и да я пререгистрирам тази кола редовна ли е ( в смисъл такъв двигателя дали отговаря на купто, колата да не е пусната за издирване и прочие). Може ли да си запиша номер на двигател,номер на рама и рег.номер примерно на едно листче. И да отида в КАТ с въпросната информация и да ми направят справка за дадения автомобил? Ако е възможно може ли някой да ми обясни по-подробно какъв е реда на тази процедура и колко се заплаща (щото съм сигурен, че ако може няма да е евтино)2-ра питанка Възможно ли е , даден автомобил да е с новите номера (под новите разбирайте тези с БГ надписа и знамето) и да е със стария талон ? Този който е като книжка. Талона е издаден 2002 ? След като са сменени тогава номерата не би ли трябвало да се подмени и талона ? (с голям и малък). На талона пише валиден до ..... и няма дата, кво доживотен ли е ?Мерси
    There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

    #2
    няма талон а е с нови номера,ти май сам си отговаряш,че колата е нередовна,бягай от това чудо надалеч
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #3
      paralesa написа:
      няма талон а е с нови номера,ти май сам си отговаряш,че колата е нередовна,бягай от това чудо надалеч
      Колега талон има, но е старият. На него пише новите номерра,но просто талона е от тия сивите като книжка. (кат старите паспорти)
      There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

      Коментар


        #4
        На баща ми Типото е със стария талон и нови номера пък не си спомням да го е крал . Виж това за валидността

        Коментар


          #5
          това с номера не е проблемв началото като започнаха да слагат тези номера, талоните бяха от старитедаже май така беше около 2 години
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            През 2003 г. съм регистрирал в КАТ 5-6 МПС-та,всичките с новите номера и сиви талони за регистрация."Валидност" къде прочете?Ако е отзад ,то това е за прегледа.По татово време се слагаше печат и дата на талона при ГТП.Провери си все пак колата,но ако повода ти за притеснение е талона-ще ти го сменят с нов.Не е болка...
            ===============================
            // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
            ===============================

            Коментар


              #7
              dzvera написа:
              През 2003 г. съм регистрирал в КАТ 5-6 МПС-та,всичките с новите номера и сиви талони за регистрация."Валидност" къде прочете?Ако е отзад ,то това е за прегледа.По татово време се слагаше печат и дата на талона при ГТП.Провери си все пак колата,но ако повода ти за притеснение е талона-ще ти го сменят с нов.Не е болка...
              Колега повода за притеснение ми е точно този за това и искам проверка на колата.
              There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

              Коментар


                #8
                ktborisov написа:
                dzvera написа:
                През 2003 г. съм регистрирал в КАТ 5-6 МПС-та,всичките с новите номера и сиви талони за регистрация."Валидност" къде прочете?Ако е отзад ,то това е за прегледа.По татово време се слагаше печат и дата на талона при ГТП.Провери си все пак колата,но ако повода ти за притеснение е талона-ще ти го сменят с нов.Не е болка...
                Колега повода за притеснение ми е точно този за това и искам проверка на колата.
                Нямаш никакъв повод за притеснение.Едната ми кола е с новите номера,но е с сивия талин,като книжка.

                Коментар


                  #9
                  Stefan Hadjov написа:
                  ktborisov написа:
                  dzvera написа:
                  През 2003 г. съм регистрирал в КАТ 5-6 МПС-та,всичките с новите номера и сиви талони за регистрация."Валидност" къде прочете?Ако е отзад ,то това е за прегледа.По татово време се слагаше печат и дата на талона при ГТП.Провери си все пак колата,но ако повода ти за притеснение е талона-ще ти го сменят с нов.Не е болка...
                  Колега повода за притеснение ми е точно този за това и искам проверка на колата.
                  Нямаш никакъв повод за притеснение.Едната ми кола е с новите номера,но е с сивия талин,като книжка.
                  А тоя талон "книжката" е и малък и голям нали ? играе ролята на 2 та нови ?
                  There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

                  Коментар


                    #10
                    да, само 1 е старияако я купиш ще ти го сменят с новите
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Sev написа:
                      да, само 1 е старияако я купиш ще ти го сменят с новите
                      Благодаря на всички колеги които ми обърнаха внимание.
                      There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

                      Коментар


                        #12
                        Предполагам колегата вече е наясно, но и аз да го успокоя, че и Темпрата ми беше с новите номера и талон от старите (сив, като книжка).Няма място за притеснения.Относно съответствието на купе с двигател - ако е италианска кола, просто запиши VIN кода на купето и номера на двигателя и провери по VIN код в ePER.

                        Коментар


                          #13
                          И аз имам кола с нови номера и стар талон, и също не съм я крал.

                          Коментар


                            #14
                            mitakkk написа:
                            И аз имам кола с нови номера и стар талон, и също не съм я крал.
                            Аре аре ... така ще кажеш Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                            Fiat Forum Bulgaria

                            Прекаленият светец и богу не е драг !

                            Коментар


                              #15
                              Immortal написа:
                              Предполагам колегата вече е наясно, но и аз да го успокоя, че и Темпрата ми беше с новите номера и талон от старите (сив, като книжка).Няма място за притеснения.Относно съответствието на купе с двигател - ако е италианска кола, просто запиши VIN кода на купето и номера на двигателя и провери по VIN код в ePER.
                              Kakво е ePER и какво/къде/как може да се провери колата?
                              Пунто - 06/1996 - M3 (1.2 MPI)
                              ZFA17600002376672

                              Коментар

                              Working...
                              X