Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вземах го момчета ,вземах го Стилото ..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Ichkin написа:
    Princo написа:
    Ichkin написа:
    Sev написа:
    годишната важи до 31.12.2009
    Чакай сега ... не беше ли до 31.01.2010 ???
    Не.До 31.12.10.
    Ще се скараме ... неподготвен се изказваш ! http://www.google.bg/url?sa=t&source...RmKJkHM6-jz0Dg
    Обн., ДВ, бр. 24 от 23 март 2004 г., в сила от 1 април 2004 г. Виж кво ти пиши на винетката.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #92
      Да ,до миналата година важеше това до 31 януари . От тая година е до 31 декември. Така че още през декември ще трябва да си закупим за следващата година.
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #93
        Ichkin написа:
        Princo написа:
        Ichkin написа:
        Sev написа:
        годишната важи до 31.12.2009
        Чакай сега ... не беше ли до 31.01.2010 ???
        Не.До 31.12.10.
        Ще се скараме ... неподготвен се изказваш ! http://www.google.bg/url?sa=t&source...RmKJkHM6-jz0Dg
        Я вземи виж първо какво пише на гърба на твоята винетка и пак ще говорим.

        Коментар


          #94
          Да да ... до сега се рових във законите и вярно има някаква промяна от 2007ма края ... Извинявам се, а това за валидноста дет са го направили ... да им го натаковим у таковата ... даже няма и да го коментирам ...
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #95
            Ichkin написа:
            Абе не е така ... много добре са си го направили там да имаш 1 месец от новата година да не забравиш ... Стига сега ... вижте горе линкчето да приключиме с въпроса
            Съжалявам, ама май няма да приключим: http://www.napi.government.bg/newsbg.php?n=93.
            ......................валидността на годишната винетка е от 1 януари до 31 декември на текущата година.
            Линкът ти води към една много остаряла наредба П.П.: Моето мнение е след твоето, съжалявам...................
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              #96
              Въпроса се свежда до това ,че такива като мен които си купуват кола три месеца преди края на годината щат нещат трябва да платят целогодишна винетка тоест плащат за нещо което не са го ползвали Целогодишната мисля че е 76лв и сега дали ще купувам три месеца по 25лв и целогодишна е все тая .И дадох 10лв за седмична като го купих от Плевен та ще ми стъпи за три месеца 85лв . Да ми е честито Стилото .
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #97
                коцев написа:
                Въпроса се свежда до това ,че такива като мен които си купуват кола три месеца преди края на годината щат нещат трябва да платят целогодишна винетка тоест плащат за нещо което не са го ползвали Целогодишната мисля че е 76лв и сега дали ще купувам три месеца по 25лв и целогодишна е все тая .И дадох 10лв за седмична като го купих от Плевен та ще ми стъпи за три месеца 85лв . Да ми е честито Стилото .
                Колега, ако беше пък изчакал закупуването на Стилото за началото на другата година с новата винетка сега някой друг щеше да му се радва
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #98
                  Абе то ми стъпи на 7 000лв с разните такси и данъци та за някакви си 85лв да споря няма файда . Но не е редно държавата така да се подиграва с поданиците си .
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    #99
                    коцев написа:
                    Абе то ми стъпи на 7 000лв с разните такси и данъци та за някакви си 85лв да споря няма файда . Но не е редно държавата така да се подиграва с поданиците си .
                    Впрочем - на добра цена си взел Стилото. Иначе да - прав си - цокат ни и ще ни цокат още. Миналата година аз бях в твоето положение. Трябваше да си купувам месечни винетки, но един хубав ден слънцето пекна и винетния стикер от предния джам на Уно-то ми се "предложи". Зачекнах го в единия край и той се измъкна невредим. След това се сещаш - беше на джама на далеч по-добрата Брава и така до края на годината...Та помисли де...Щом за такива, като нас, които си купуваме колите в края на годината никой не мисли...
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      До сега винаги съм бил праволинеен и сега пак ще бъда . Отивам и му купувам утре една годишна винетка и пей сърце. :D
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        Здравейте отново г-н Коцев,Наистина е глупаво да се купува годишна винетка за да се ползва само 3 месеца. Аз преди 3 седмици бях в същата ситуация. Ако не е спешно, пусни си обява из автофорумите, че търсиш годишна винетка. След като аз направих това, още на другия ден имах такава за 25 лв.+5 лв. куриерска услуга. А ми се обадиха още 3-4 човека, които имаха нови, незалепвани винетки. Тяхната цена беше 30 лв. и не ми се налагаше да ползвам и куриерската услуга, защото бяха от София, а аз работя в Сф., но вече се бях уговорил с човека. Дори и залепената винетка се отлепя много лесно-с шише вряла вода и макетно ножче. С водата много бавно се облива мястото на залепване на винетката(от външната страна на стъклото, някой да не вземе да си мие таблото!!! ). И така-цялото шише(1,5 л.). След това с макетното ножче леко се отлепя САМО!!! края на винетката от стъклото. Ползвам го, защото ако се чопли с нокът края на винетката се съсипва и не иска после да се залепи. След това бавничко си я дърпаш и отлепяш. Хубаво е да я залепиш веднага на стъклото, иначе по лепилото полепват прашинки, боклучета и т.н. и после не иска да се залепи хубаво. Ако ще я пренасяш до някъде, за да се запази я залепи (лекичко без да натискаш) на външната страна на една стъклена чаша. После само пълниш чашата с топла вода и тя пада мн. лесно.Всичко това, само единствено ако желаш да спестиш едни 45-50 лв. Някой може би ще каже "това пари ли са?". Ами да, за мен са пари
                        SKODA 105L '78
                        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                        FIAT 126p '89
                        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                        GRANDE PUNTO 1.2 '06

                        Коментар


                          Браво бе, колега - да вземеш да ме изпревариш и да ми купиш Стилото Ха да ти е честито!
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            За разни машинации разлепване залепване не съм съгласен . Не искам на стари години да се червя . Единия начин е да си Мерца извън града а Стилото в града и когато ми се наложи да си купя седмична за 10 лв и тогава да го ползвам извън града . Нали все пак трябва да се изфукам и със Стилото карайки по магистралата
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              Аз обясних просто как става отлепянето/залепянето Иначе се продават и нови, неизползвани винетки с цена, както по-горе упоменах, около 25-30 лв.
                              SKODA 105L '78
                              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                              FIAT 126p '89
                              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                              GRANDE PUNTO 1.2 '06

                              Коментар


                                коцев написа:
                                За разни машинации разлепване залепване не съм съгласен . Не искам на стари години да се червя . Единия начин е да си Мерца извън града а Стилото в града и когато ми се наложи да си купя седмична за 10 лв и тогава да го ползвам извън града . Нали все пак трябва да се изфукам и със Стилото карайки по магистралата
                                Разбирам те напълно, но не ти, аз и останалите в положение, като твоето и моето трябва да се червим. Тези, които трябва да се червят, без свян и мисъл бъркат в джобовете ни. Ей така...Впрочем виждаш ли логика винетката да важи за календарна година, като може да бъде от дата до дата. Надали някой ще даде смислен отговор.
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X