Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вземах го момчета ,вземах го Стилото ..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    вдигане на фаровете от купето не се правиправи се сваляне при товар в багажника и/или повече пътниципълниш резеровара до горе, правиш ги на 1,3% да ти е мирна главата и караш
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      коцев написа:
      Абе що като погледнах на обед ми се струва че фара се сваля много лесно ??? Тъй както гледам един болт го държи и ако го развия би следвало да излезе напред Пак огледах за удар но няма такъв . Има една жълта пласмасова пъздерка казано по нашенски с която би следвало да се променя наклона на фара. Довечера има мачове но утре вечер може да се позанимая в гаража .
      Red Storm сваля неговите фарове наскоро и си спомням, че каза, че цялата броня е свалял... Някакви моторчета от VW се слагат в оригиналните кутийки от стиловските и пасват перфектно. Пиши му на лични да ти обясни.

      Коментар


        Ето темата на Оги, за регулиране на фаровете:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20529

        Коментар


          Вчера ходих до София и се наложи на фарове да се прибирам .Беше голямо мъки. Снопа лъчи на късите ми биеше точно 4-5 м пред колата и и нищо не се вижда напред.С дългите нямах проблем .Светеха си нормално . Прочетох и темата за фаровете . Не разбрах само поотделно ли се регулирват късите и дългите защото при мен се налага само късите да се повдигнат.Второто което забелязах ,че термостата ми е постоянно отворен . Сменял ли е някой скоро , каква цена струва и на терсене място ли е?Тампона на двигателя вероятно и той ще е за смяна но за него прочетох и видях снимките та сам ще се справя .Минах вече 550км .Даде среден разход на гориво 5.7л по показанията на компа но и по самия разход е толкова .Стилото добро е като кола но много електроника ,много писукане за щяло и нещяло има Мерца ми къде ,къде е по елементарен и удобен за поддържане. :D За сега обаче ще се радвам и на Стилото. При смяната на ремъка майстора ми остана учуден от чистия двигател , чисто като сълза беше и под капака където е ремъка . Сменихме и въздушния филтър но стария почти нямаше разлика по чистота от новия. Никъде нямаше следи от удар по колата визирайки проблема с фаровете да не са пострадали от удар. Сега в събота и неделя съм на Търново / събираме се телевизионните техници от цялата страна на есенна среща / та ако някой колега от Търново е с такава кола и има свободно време може да се уговорим да се видим . :D
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар

          Working...
          X