Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вземах го момчета ,вземах го Стилото ..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Метан Иииииии, честито, колега Коцев!!!

    Коментар


      #62
      За друго си мислюва той . Мястото ми е сторено ала ми е време минало
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #63
        Честито колега и от мен! Страшна е колицата! Да те слуша хиляди километри! :D
        Brava 103HP
        ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

        Коментар


          #64
          Колега, днес на магистралата ме изпревари- карах със 150.... Айде честито и от мен на най-примерния шофьор във форума
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #65
            Сус бре ! Още не съм стъпвал на магистралата с нея :D сега мисля да излеза извън града да дам съпругата да го покара нали все пак е за нея по случай пенсионирването и и навършване на 60г. Аз си имам Мерца . Но ще се облажа и аз да го покарам насам натам . :D :D :D
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              #66
              Честито,колега. Живи и здрави- и ти, и съпругата и много да ви радва колата- да не и е уроки. Безаварийно шофиране
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #67
                Честито! Много лачена :D

                Коментар


                  #68
                  Ходих тая вечер на една обиколка от Ловеч до с.Микре и от там по магистралата за Варна до разклона за Троян и обратно в Ловеч . Автомобила е пригоден и за магистрала Но пак хем карах със сто всички ме задминаваха Имам чувството че и с 200 да карам те с 210 пак ще ме задминат. А този участък на магистралата е с едно платно разделено на две.Айде и тоя път от мен да мине ги оставих да бягат напред но по нататък може и да се позамисля. Пернах му набързо две снимки и ви ги показвам . :D ПП . Гумите са му чисто нови но са летни .Карал ли е някой с такива гуми и зимно време ?
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    #69
                    На това стило му липсва форумски стикер !
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #70
                      Е па ако е рекъл господ може и да се намери такъв за него :D Ще му пасне одма . :D :D :D
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        #71
                        коцев написа:
                        ПП . Гумите са му чисто нови но са летни .Карал ли е някой с такива гуми и зимно време ?
                        тъй като имаш и друга кола, не е проблемкато има сняг няма да я караш и си готоввъпреки многото приказки за тези прословути 7оС истината е друга и е доказана експерименталнолятната гума е ненадмината даже и в студено времевключително и в много студено - единственото условие е да е сухопри мокро когато няма опасност от заледявания също е по-добра от зимната
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #72
                          Там е работата ,че именно за зимата ще ползвам Стилото защото Мерца е със задно и буксува на сняг. Абе ще се бръкна и за две джанти с зимни гуми само нека утре да ми купят Пунтото :D Няколко човека мераклии са му хвърлили око и на него .
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            #73
                            в такъв случай ще трябва
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #74
                              Много добра кола, колега! Честита да ти е. Относно карането със летни гуми зимата - вече 2ри сезон го правя(водят се M+S...ама колко са такива, един бог знае - http://www.nittotire.com/#index%2Etire%2Eneogen). Ta..проблеми в ниски температури и сухи участъци - никакви. Проблеми на мокри участъци, без лед - пак никакви...в сняг са малко проблемни - голяма част от снега си остава в грайферите на гумата...за лед - там зимна, летна...все тая е
                              3.0CRD

                              Коментар


                                #75
                                По принцип не ходя на работа с колата и когато е много заледено и заснежено си стои в гаража . Май, че не ми трябват никакви зимни гуми . Най много едни вериги бих си купил за да си ги имам ако се наложи неотложно пътуване .
                                Фиат Панда 1.2 2006година
                                Синджира си идва ,а козата я няма...

                                Коментар

                                Working...
                                X