Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вземах го момчета ,вземах го Стилото ..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Коцев, може да дойдеш на италфеста на 3 октомври - близо ти е, даже доста!

    Коментар


      #32
      коцев написа:
      ...Имам с него книжка на италиански имам и познат колега който превежда тук на едни италианци и се надявам да се справя. :D
      В Downloads посъбрахме читанки на най-различни езици, прегледай ги.
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #33
        Да се надяваме ,че няма да ме разочарова . Стои много стабилно на пътя с тия широки като на Мерца ми гуми 195/65/15Днеска съпругата караше пред мен Пунтото на връщане от Плевен и му гледам гумите колко са по малки от на Стилото и по не е така стабилно .При смяната на маслото свалиха кората отдоло и всичко е чисто по двигателя и скоростите въпреки че не беше мит двигателя в предпродажбения преглед . И погледнат отгоре е в идеално състояние.
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #34
          Честито и от мен

          Коментар


            #35
            И от мен честито, радвам и съчувствам се все едно съм аз Дано през 2010 и аз да мога да се похваля така.Щом от Ловеч до Плевен е добре, значи вози доста хубаво.Пътят там май беше по-пресечен, до колкото помня.Има ли автопилот вдясно на волана?Благородно завиждам, ако има, но и не само Приятно и безаварийно каране на фиата, колега!

            Коментар


              #36
              fuoco написа:
              И от мен честито, радвам и съчувствам се все едно съм аз Има ли автопилот вдясно на волана?
              Не знам .Още не съм запознат в всичките му там джунджурии. Само ми показаха бутон с който се включа още нещо и волана се върти с един пръст толкова лек става . Показаха ми още едно копче и с него се блокирвали зацепвали двете предни колела против буксуване.Абе ще има и допълнителни часове по разучаването
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #37
                Честито колега,убава колица,а снимката на двигателния отсек е чудна,като нова е! Браво за покупката и да и се ненарадваш поне десетина години
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #38
                  Хм, там в дясно върху акумулатора и бушони ли са това, не трябва ли да има пластмасова кора?

                  Коментар


                    #39
                    Да, там по принцип има защитна кора. Може да е свалена за снимките. Колега Коцев, честито!!!

                    Коментар


                      #40
                      Колега сега видях че си ми градски честита да ти е колицата
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        #41
                        Честито, градски! Много положителни емоции и безаварийни километри с новата придобивка ти желая! Респект пред автомобилния ти ентусиазъм!
                        FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                        FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                        Коментар


                          #42
                          "Честито и от мен! Да сте живи и здрави и много да ви радва. Да ви е на късмет!
                          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                          Коментар


                            #43
                            коцев написа:
                            fuoco написа:
                            И от мен честито, радвам и съчувствам се все едно съм аз Има ли автопилот вдясно на волана?
                            Не знам .Още не съм запознат в всичките му там джунджурии. Само ми показаха бутон с който се включа още нещо и волана се върти с един пръст толкова лек става . Показаха ми още едно копче и с него се блокирвали зацепвали двете предни колела против буксуване.Абе ще има и допълнителни часове по разучаването
                            Ясно, това за мекия волан май се води city modе, за градско каране.А автопилот се включва от ръчка, намиаща се под тази за мигачите.Ето и снимка, лостчето е долу.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #44
                              честито и от мен колега, благородно ти завиждам :P
                              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                              Коментар


                                #45
                                Честито колега. Жив и здрав - много безаварийни километри ти желая.
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X