Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна-авто меле на Лучано

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Варна-авто меле на Лучано

    Вървя си днес към магазин Мамбо и на паркинга пред магазина отдалеч ми прави впечатление силно присъствие на хора снимащи нещо,пътна помощ и няколко патрулки.С опулените си очи съзрях това "паркинг" ПТП.Хората говореха,че софийския джип Хюндай е получил повреда в спирачките и сам е подал пълна газ(джипа е автомат),в следствие на което се забива и отнася 6-7 паркирани автомобила и един джип,включително и няколко доста големи саксии.Интересното е,че въпреки повредата допринесла за катастрофара,полицаите позволиха на собственика да запали и да маневрира отново,за да се отмести и да опишат всички щети....Ако наистина беше такава повредата на автомобила му едва ли щяха да му позволяват да го пали отново,според мен нещо се е шашнал и е объркал педалите,собственика беше видимо на около 45-50 години със жена си и двете си деца.Също интересно е,че 20тина метра ако не и по-малко зад джипа има бариера през която се пропуска всеки автомобил след като си е взел от автомата талонче,незнам просто за това разстояние как е ускорил толкова много,че така да разхвърли всики спрели коли,огромен късмет,че не е пострадал някой човек,защото там е доста засилено присъствието на хора и пешеходци минаващи покрай паркиралите коли...
    Прикачени файлове

    #2
    ....
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Голям Филм :D добре че няма пострадали!
      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

      Коментар


        #4
        Гати и идиотщината
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Като се има предвид , че там постоянно е пълно с хора , цяло чудо е че няма жертви.
          ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

          FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

          Коментар


            #6
            Уау - тоя Хюндай само сгънат калник ли има?
            Браво 1.6 16v 1996
            Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

            Коментар


              #7
              svilens написа:
              Уау - тоя Хюндай само сгънат калник ли има?
              Ами да калник,част от фара и бронята,нищо фрапиращо за разлика от другите щети.Най-ми е чудно за тези 20тина метра до каква скорост е ускорил за подобен резултат....

              Коментар


                #8
                Най-вероятно пак става въпрос за "бъркане" на предалите...

                Коментар


                  #9
                  vital написа:
                  Най-вероятно пак става въпрос за "бъркане" на предалите...
                  И на мен на това ми намирисва,но бая бая объркване е направил......Истинско чудо е че няма ранен някой пешеходец

                  Коментар


                    #10
                    vital написа:
                    Най-вероятно пак става въпрос за "бъркане" на предалите...
                    Та викаш газ, спирачка все тая
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      batproho написа:
                      vital написа:
                      Най-вероятно пак става въпрос за "бъркане" на предалите...
                      Та викаш газ, спирачка все тая
                      Абе, просто е, минава през бариерата, казва на жена си "глей са кво праа" и издува.
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #12
                        Направо им съчувствам на хората с Астрата и Акцента, че при тях видимо е най-зле. Тва е било последното паркиране на тея коли, много са зле...Пак казвам поставям се на мястото на собствениците и ми се доплаква.
                        FoRzA ItaliA
                        Lancia Delta HPE
                        ex FIAT Uno 1,0 fire - продава се на части

                        Коментар


                          #13
                          BoZZanI написа:
                          Направо им съчувствам на хората с Астрата и Акцента, че при тях видимо е най-зле. Тва е било последното паркиране на тея коли, много са зле...Пак казвам поставям се на мястото на собствениците и ми се доплаква.
                          Що тоя да плаща за дяволъка си и това е.Да не би да се размине случайно?
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Tornado написа:
                            Да не би да се размине случайно?
                            Ми платил си е гражданската човека. Останалите участници в събитието да му мислят, ако нямат застраховки.
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                            Коментар


                              #15
                              batproho написа:
                              vital написа:
                              Най-вероятно пак става въпрос за "бъркане" на предалите...
                              Та викаш газ, спирачка все тая
                              Ставал съм свидетел как на Цариградско бмв 3-ка помете 4коли от спряло положение, защото след спускане от няколко десетки сантиметра вместо спирачка беше натиснал газта...И втори път - назаден в гараж, звънка телефона, човека говори и вместо спирачка газ и се спря в един кашон до стената...

                              Коментар

                              Working...
                              X