Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пазете си автомобилите в района на Медицинска академия.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Marea Bipower написа:
    Ще го изкъртят, защото когато отидеш да си вземеш парите от каското ти искат панела, същият тоя панел с продава след това на въпросните лица Системата е стара и бачка доста добре. А не го нося със себе си, защото едно че нямам къде второ, че смятах, че там поради това, че е доста оживено по цял ден никой няма да помисли и за такова нещо Аз съм си виновен- да. Както и аз съм си виновен, че търпя тая свинщина все още, но да видим до кога. Както и да е, не пуснах това за да се оплаквам, а чисто и просто да ви предупредя от най- приятелски чувства
    И за кое си ти виновем? Че поредния пумяр го е закъсал за бело ли? Не мисля!!!Най-тъпото е че ако отидеш да се оплачеш на УргЪните на Рйеда освен че няма да направят нищо, сигурно ще ти се изсмеят!!!
    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

    Коментар


      #17
      И гаражите не са сигурни.... Наскоро са задигнали на един колега мотораи цялата му екипировка (каска, яке, ботуши, ръкавици, чанти) като са разбили гаража!

      Коментар


        #18
        На мен в този район един път ми разбиха предния десен джам, ама нищо не взеха. А като се замисля вътре имаше две бормашини, тонколоните само задните бяха 100лв. Блаупункт, фотоапарат за 400лв. , чейнджър... както и самата кола, ама като направя математиката, тя май се нарежда по-назад. И нищо взето нямаше, късмет просто. Оттогава нищо не държа вътре.А и два пъти ми я надраха там, но го отдавам на регистрацията и "топлите" чувства, както и високия морал и възпитание на софиянци, понеже колата беше паркирана без да пречи на абсолютно нищо и никой.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #19
          Веднъж си слизам от типото пред ВМА и се приближава един дядка..."Момче, дай 5лв да ти пазя колата"Тъкмо си мислех да му кажа - бе я с е... м... или нещо такова, и видях кво държи в ръката...връзка ключове.Дадох му 2лв, щото можеше да ми струва боята, като се махна.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #20
            Проблема знаете ли къде е, проблема е там, че ако го хвана, вържа го за стълба пред, който бе паркирана колата и му размажа кратуната там, ще ме осъдят, ама защо? Не се знае. Колкото и да презирате американците и да ги плюете, при тях влезе ли ти някой неканен в къщата, ако някой ти посегне над собствеността, имаш право да го гръмнеш (няколко пъти), а не като тук да гледаш как те обира и да си траеш от шубе, че ще те осъдят доживот. А пък, който не си купува плеари от заложни къщи и съмнителни лица без предварително да е видял фактура за покупка на същата стока от магазин е егаси тариката!

            Коментар


              #21
              Marea Bipower написа:
              ...А пък, който не си купува плеари от заложни къщи и съмнителни лица без предварително да е видял фактура за покупка на същата стока от магазин е егаси тариката!
              Какво да ти кажа... като се замисля никога нищо не съм купувал от заложна къща, а няма и да купя. Просто няма гаранции за качеството и най-вече за произхода на дадена стока. Но, както ти ги нарече има много "тарикати" които гледат да минат по-тънко и по този начин стават съучастници. Сега ще кажете "е да де, ама щом държавата не прави нищо по въпроса..." е да де, но и полицаите не трябва да се подкупват, но същите "тарикати" пак гледат да минат метър и да имат по-малко разправии, като набутат някой лев на ченгето.А отностно района... Наистина колеги внимавайте! Особено около НДК, когато има базари, концерти и други подобни. Има групи, които дебнат и видят ли ви излизайки от колата, че тръгвате към НДК им е пределно ясно, че поне час няма да се върнете. А зад ВМА на дългата улица паркират хора, които също се бавят по някои и друг час. Лесно се чупи стъкло и човърка от страната на сградата, или парка.
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #22
                Marea Bipower написа:
                Проблема знаете ли къде е, проблема е там, че ако го хвана, вържа го за стълба пред, който бе паркирана колата и му размажа кратуната там, ще ме осъдят, ама защо? Не се знае. Колкото и да презирате американците и да ги плюете, при тях влезе ли ти някой неканен в къщата, ако някой ти посегне над собствеността, имаш право да го гръмнеш (няколко пъти), а не като тук да гледаш как те обира и да си траеш от шубе, че ще те осъдят доживот. А пък, който не си купува плеари от заложни къщи и съмнителни лица без предварително да е видял фактура за покупка на същата стока от магазин е егаси тариката!
                Неприятна случка, колега. Съжалявам за което. Съгласен съм с правосъдието, което трябва да може да се раздава. А иначе по заложните къщи май започват да вкарват нови закони, но не се знае до каква степен ще бъдат изпълнявани. Преди няколко месеца по същия начин задигнаха и наща ми Сони-то. Ама той си е сам виновен, няма значение. Размина се само със счупено малко прозорче като при теб. А отиде да купува голям заден, мислейки си, че и той е заминал. Майсторът обаче установи, че само е свален целия. Готов съм да спукам всеки от бой, който видя да ми пипа нещата. После е ред на полицията. Ниакъв ред няма в тая държава! Ето и на Слънчев бряг някаква банда циганки обира хората, плаща на полицаите и всичко е ток и жица! Да ги спукаш от бой както тях, така и скапаните куки! Е, как пък не могат да не се поддават на изкупшения. Бащата на приятелката ми е полицай. Е, трябва да се срамуваш само да се замислиш, че може да е подкупен. Много точен човек и честен полицай! Но малко са такива. Аман!
                NOW: ???
                Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                Коментар


                  #23
                  Колега, Vladim това с тариката го казах със съвсем готини чувства. Не трябва да поощряваме тази паплач, защото никога няма да спрат. Има ли кой да купува ще има и кой да краде Аз лично не си купувам нищо от заложни, цигани, афганци, номади и други такива племена и субекти, колеги колкото и евтино да вземете едно нещо крадено- то си отива така както е дошло, примери много мога да дам да не говорим, че да купя нещо откраднато не ми носи насладата от това "Да си на далавера.", по- скоро ми се струва като обществено незачитане.

                  Коментар


                    #24
                    То да са само заложните къщи да го преглътнем но като ида на пазара в сряда в града ни то какво ли не се продава .И като гледам смея да кажа ,че повечето от половината вещи са крадени.
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #25
                      Днес отивайки към колата си около 19.40 видях Пасат със строшен страничен джам точно пред моята Брава! Прави ми впечатление, че подобни набези стават най-често в мрачно, дъждовно време. Мястото съм го отбелзал на схемата. Пак в прословутата част... а районното е точно на сто метра от НДК на ул. Доспат!
                      Прикачени файлове
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #26
                        Ами мен ме треснаха в деня с рекордна жега, слънце, светлина и всички фактори на лице Нищо! Мина ми вече. Иначе, вече знам, че дори и пред президентството да си паркирал пак ще ти разбият колата и никой, нищо няма да види. Аз, ако видя някой да разбива автомобил, без значение на кого е- вадя кръстачката от багажника и така ще го хлопна, че повече няма и да си помисли за такова нещо, ама за жалост повечето ни съграждани не мислят така.
                        Прикачени файлове

                        Коментар

                        Working...
                        X