Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново за кв.джамбази :((

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    MartoModev написа:
    infineon написа:
    Ichkin написа:
    На времето, поне слагаха трупчета, да не преевават дисковете и другите чарколяци по колата ... тез определено са някои келеши на по 17 години ... поне да се научат да крадат огледалата на Ц класите, не наще джанти /в кръга на шегата ъф коурс/
    шшшт.Да не съм го чул това за огледала на С класата че ме избива на агресия някой ако се осмели да ги барне ще хвърчи козина.
    Трябва поне да си ги разпробил?Не че ги спира бандитите,ама поне ги забавя
    Между другото, преди да видя твоето мнение, бях пратил на инфинеон ЛС със съвет да си ги разпробие ... Само,че при мен не ги спря ... пичовете си направили чертичка с шлайфата и айде със правта отвертка Направо ако ги познавам тия, ще ги взема на работа - изобретателни са
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      #47
      леле.... ти представяш ли си?...Такива ако ги барна и не знам какво ще направя в умопомрачението си
      Powered by Emzo

      Коментар


        #48
        evgeni85 написа:
        леле.... ти представяш ли си?...Такива ако ги барна и не знам какво ще направя в умопомрачението си
        Преди месец на един приятел му думнаха цялата музика супер професионално за по - малко от 10 минути ..... преди няколко дни на 1 приятел му откраднаха направо цялата кола.....Колега цитирал съм те за да кажа още нещо по темата.... Най - лошото според мен е , че дори да ги хванеш и пребиеш или най - лошото простреляш предполагам знаете какво ни очаква в тая държава при самозащита си отиваш в панделата.... ще лежим , защото сме простреляли някви келеши докато крадат колата или разбиват апартамента ..... има такива случай и направо е жалко Понякога се чудя на къде отива всичко

        Коментар


          #49
          мда, хубаво е да се мисли преди да се бие,стреля, реже и т.н Казвам това от опит(бой), щот после само разправии и проблеми с органите!п.с.Ама като се замисля срещу няколко човека при самозащита кво да правиш....бой наред разбира се
          now. BMW E39 523i '98 170hp
          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

          Коментар


            #50
            Не, никого няма да застрелвам, нямал съм това предвид.Няма човек, който да си признае, че се е опитвал нещо да открадне, собственика го е хванал и за наказание, понеже е благороден, само го е закарал да речем до някоя си хижа "Приста", на 2 километра от града.Не за друго, ами да се озори докато се прибере по шосето. Без да го бие, без даже да му се кара.Обаче видиш ли, 5 минути след това, докато се връщал, го срещнали непознати, но охранени роми, вързали го с лице към едно дърво и ... не използвали вазелин.Че и го снимали и залепили снимката на всички стълбове в квартала му.
            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
            www.cyxap.com

            Коментар


              #51
              Много е лесно да се дава акъл и да се мисли когато не е опрял ножа до кокала (не визирам никой, просто така според мен не може да се говори). По-добре на никой да не се случва, а на тези на които се е случило - искрено съжалявам и се надявам за скорошно преодоляване на проблема !
              Impossible is nothing !

              Коментар


                #52
                undermind написа:
                Много е лесно да се дава акъл и да се мисли когато не е опрял ножа до кокала (не визирам никой, просто така според мен не може да се говори). По-добре на никой да не се случва, а на тези на които се е случило - искрено съжалявам и се надявам за скорошно преодоляване на проблема !
                Смени си дилъра пич! Говориш глупости
                MB 280 S W108 67' - pickUp
                MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                Коментар


                  #53
                  Suppish написа:
                  undermind написа:
                  Много е лесно да се дава акъл и да се мисли когато не е опрял ножа до кокала (не визирам никой, просто така според мен не може да се говори). По-добре на никой да не се случва, а на тези на които се е случило - искрено съжалявам и се надявам за скорошно преодоляване на проблема !
                  Смени си дилъра пич! Говориш глупости
                  Подкрепям колегата..... няма вариант да не се случи на никого Затова нека обсъдим по - вероятният вариант... а той е някви наркоси , лапета , циганета... да ти тарашат колата или като на горкия колега гумите , защото им трябват пари за доза , дискотека или квото и да е там.Жалко , че държавата не е нормална иначе с радост щях да си държа колата извън платения паркинг застанал на балкона с пушка в ръка и да го гръмна като куче тоя който тараши ... ама ще го гръмна така , че да го оставя инвалид същото като при хановете с ръцете

                  Коментар


                    #54
                    Май не ме разбрахте колеги. Говоря, че е друго когато се прибираш, да видиш входната врата отворена и вътре всичко да е обърнато ! Първото нещо което изпитваш не е злоба и жажда за отмъщение, а страх и притеснение !
                    Impossible is nothing !

                    Коментар


                      #55
                      undermind написа:
                      Май не ме разбрахте колеги. Говоря, че е друго когато се прибираш, да видиш входната врата отворена и вътре всичко да е обърнато ! Първото нещо което изпитваш не е злоба и жажда за отмъщение, а страх и притеснение !
                      Явно не знаеш какви хора има по света.... страхът винаги го има немога да кажа , че има безстрашни хора ... но има хора който умеят да го пренебрегват И мога да твърдя , че агресията е точно един от тях....

                      Коментар


                        #56
                        Жив и здрав да си, колега ! И за да не стане много оффтопик, ще кажа за пореден път, че кражбите и престъпността зачестяват, защото и без това в нашата страна живеем постоянно на ръба на кризата, сега просто паднахме от него и докато не се качим пак на ръба, всеки да си отваря очите и да се пази !
                        Impossible is nothing !

                        Коментар


                          #57
                          АААА кви са тея хора бре?

                          Потресох се от тази тема егати кражбата а аз багажници на тавана си слагам.Те май ще ми вземат багажника с тавана.Май ще трябва да си купя и клучалките не че е гаранция ама поне аматboрите няма да могат да свалят гредичките.
                          Бързо Мощно Красиво!!!

                          Коментар


                            #58
                            И мойта красавица пострада- преди 3-4 месеца се бяха опитали да я крадат. Заварих я отключена с разбита ключалка и притворена врата, а вътре нищо не липсваше. Имах си ди, фотоапарат и един тон чудесии в жабката. Всичко си беше на мястото, така както аз съм го оставила. При тази гледка ми се обърна всичко, не краката ми се подкосиха ами не знам кво! След първоначалното стъписване адски се ядосах и псувах наред. Бях бясна на целия свят и най-вече на полицията, защото тази случка стана на ЦЕНТЪРА НА ГРАД ПЛОВДИВ !!! Къде е била шибаната патрулка дето като ме види гиздосана обикаля по 5 пъти, за да измисли кво да ме заговори?! Временно си реших проблема- изритах на татко кадилака (комбито) от гаража и пъхнах Пунтичко вътре. Но се чудя до кога ли?!
                            Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                            AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                            Коментар

                            Working...
                            X