Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Форум в YouTube

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Браво...наистина е много готин клипа...а за грозният фон си мисля, че и за мен се отнасяше, въпреки че ми беше сложил снимките Ще се постарая да я нащракам на някое красиво място и ще ти пратя нови.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #77
      Geraka написа:
      Браво...наистина е много готин клипа...а за грозният фон си мисля, че и за мен се отнасяше, въпреки че ми беше сложил снимките Ще се постарая да я нащракам на някое красиво място и ще ти пратя нови.
      Твоите са едни от най-добрите фотоси като качество.Имаше доста снимки снимани с телефон.Качеството е важно поради факта че след обработка с програмата им се намаля качеството,а когато снимката е с ниско качество става едно мазало.Имаше и много красиви коли но снимани на фона на ръждясали гаражни врати,на заден план се търкалят разни отпадъци и други неприятни за окото гледки.Ако искаме всичко да стане на добро ниво е редно да се постараем повече.Клипове ще има и за напред и всеки който иска може да си спретне една подобаваща фотосесия.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #78
        Брат ми се занимава с тия снимки и ги снима с някакъв професионален фотоапарат. Наскоро си купи и статив и като измия колата ще го накарам да направим някоя друга сесия
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #79
          Много готино клипче колега! Евала за мерака! Ще се опитам и аз да направя по-интересни снимки на колицата, за да загрозя и аз малко фона
          FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
          FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

          Коментар


            #80
            iceflame написа:
            Много готино клипче колега! Евала за мерака! Ще се опитам и аз да направя по-интересни снимки на колицата, за да загрозя и аз малко фона
            Павка ,аз съм го загрозил достатъчно ,бъди спокоен... Иначе да питам аз ,с каква програма го прави клипа ?
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #81
              Благодарности на "Ilkor" за качването на клипа в галерията на форума-http://gall.fiat-bg.org/main.phpПриятно гледане.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #82
                Колегиии,нещо се спряхте да ми пращате снимки.Не искате ли да ви дават по интернетя?Знам ви аз номерата,сега се спотайвате,а след италфеста ще ме засипете със снимки.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #83
                  Малко се спряхте със снимките.Италлфеста мина и ще очаквам да ми пратите снимки на скайпа за да направя ново клип за YouTube.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #84
                    Аз не съм ти пратил досега, ама ти можеш сам да си ги вземеш. Която ти хареса: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?U...&AlbumId=93884

                    Коментар


                      #85
                      Re: Фиат Форум в YouTube

                      krasio_79bs написа:
                      Колеги,отдавна си мисля да Ви помоля да ми помогнете с реализирането на една моя идея.А именно да се популязира форума в YouTube.Направих кратък демонстрационен клип за да видете за какво става въпрос.Молбата ми към Вас е да ми изпратите подходящи снимки САМО на форумски автомобили.Снимките да са с добра резолюция за да стане нещо наистина качествено.Ще Ви помоля също така да ми ги изпращате архивирани с цел избягването на многократното приемане на файлове по скайп.Надявам се да има повече колеги които да си обичат колите и да решат да го покажем на световно ниво.Изпращайте ми снимки на скайп "Krasio_79bs".Е това е засега.Очаквам снимки. Само форумски аютомобили!Ето и клипа http://www.youtube.com/watch?v=2XoXLN_pEZw
                      Колега клипа е готин Не ми хареса само колата на мехо на 1 снимка където е до табела БЪДЕЩЕ и то е задраскано Не трябваше да е задраскано
                      Целта е една,скороста е различна - HGT !

                      Коментар


                        #86
                        Нещо и за тунинг маняците от форума.http://www.youtube.com/watch?v=6AWK-rCAyBcБлагодаря за изпратените ми снимки.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #87
                          Браво Краси! Ентосяст от всякъде!
                          FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                          Коментар


                            #88
                            Сега постоянно вали - как да умия колата и да я снимам?

                            Коментар


                              #89
                              Ще я снимаш под дъжда,Живко,насапунисана с пяна...еротика...
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар


                                #90
                                Готово! Майтапа на една страна, ама утре ще я умия и ще я нафотам. То за Живка май си трябва самостоятелен клип. Отдавна ми е на идея да си поръчам гащеризон и да го дам да ми налепят надписите на форума - като форумските фанелки и допълнително разговарях днес да си поръчвам гащеризон, като на механиците на ферари. И аз да вляза малко в снимките с нея. Ама всичко туй пак опира до пари.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Working...
                                X