Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За срещите или защо някои предпочитат само форума?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За срещите или защо някои предпочитат само форума?

    Mitko написа:
    Колеги пиша тук, а не в "Срещи и мероприятия", защото явно онази рубрика никой не я чете. Става дума за това че във форума сме вече близо 2000, а на срещи едвам се събираме дузина. Хайде малко повече активност. Гарантирам ви, че е далеч по приятно да си говорим за FIAT наживо отколкото да блъскаме като щури по клавиатурата
    Митко, кажи през седмицата как да стане приятелю?! Имам два много неприятни отрязъка от деня свързани с паркирането.Това е сутрин на работата..(ако не съм 1ч преди започването на работния ден отивам на паркинга пред мавзолея срещу 8лв/ден) и вечер,ако не съм около 18.15 пред нас се започва обикаляне и паркиране през три улици.През седмицата, зимата вечер си е разсипия.Защо тези срещи не ги изместим през weekend-а или поне само през зимата.По-малко натоварени сме,по-малко стресирани.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    #2
    Единственото нещо което ме спава е че съм от Хасково уча в Русе и в двата случая сам много далече от София иначе с удоволствие
    Alfa Romeo 146 JTD

    Коментар


      #3
      ABARTH написа:
      Единственото нещо което ме спава е че съм от Хасково уча в Русе и в двата случая сам много далече от София иначе с удоволствие
      Колега, ЗАПОВЯДАЙ! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=2589
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар

      Working...
      X