Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кретен с пунто- да си признава кой е...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Тез пък веднага марката им изложена хора отидете да се из.акате ами сещате ли се че тоя с жигулито може да ги е псувал на по предния светофар или да ги е засекал или друга простутия да си призная и на мен ми идва да сляза и да пребия някой то вече няма никакво мислене по време на шофиране камоли респект към колегите шофьори
    Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

    Коментар


      #17
      Колега ,каквото и да е станало преди то това не е начина да се разправя. Ако всеки тръгне срещу всеки за един ден ще се избием всички.
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #18
        Саморазправата не е начин за разрешаване на какъвто и да е проблем.Все пак уж сме цивилизовани хора и живеем вече в 21 век.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #19
          ОК, като не е саморазправата - кой е начина ?!?!? Не зная случая какъв е точно, но има идиоти, които с една маневра застрашават 5 коли от адското ПТП ... и човека вътре даже и не разбира какво е направил ... кой е начина ми кажи ... Има и такива, които си заслужават и след като слезеш да му плеснеш 2 шамара, се сеща за какво иде реч ... И го казвам от гледна точка на идиота ... защото имах подобна случка ... и един бакшиш слезе и се опита да ме удари ... не му се отвори парашута, но може би трябваше защото бях виновен /направих ляв завой, като мислех, че е отделен и не знаех, че пуска и тези за направо - отнех предимство/ ... както и да е ... важното е, че се замислих
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #20
            nikki_sixx написа:
            Колега, пак ли ти бе? Ми нашокайте му репата и толкоз... ко се пинкаш и си придаваш излишни важности? Вземи се кандидатирай за мод. тука...1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани.Модераторски екип на fiat-bg.org
            А бе Ники ти пак ли си с предупреждение
            fiat coupe 2.0 16V

            Коментар


              #21
              coupe 2000 написа:
              А бе Ники ти пак ли си с предупреждение
              Ко да ти кажа батка... комплексите все някак трябва да се избият. Едно поне е сигурно, че повече на форумска сбирка няма отида. То бива елементаризъм, ама чак пък толкова... според теб Ваньо (iee) за к’о се хили?
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #22
                И все пак какво пречи да се изпише номера на Пунтото тук .Може пък да го познават доста хора от форума и да се изясни случая какъв е бил.
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар

                Working...
                X