Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли сътрудници на LR във форума.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Scorpion_BV написа:
    Понеже фирмата продава на цени от завода Мерцедесите са дарение от Михел Шумахер, понеже той има много пари и се чуди какво да ги прави.
    Шумахер що да се занимава с Мерцедеси :D Че той и в момента е "съветник" на нашите хора. Той е дал своята скромна лепта когато се е съгласил, не, ПОЖЕЛАЛ, да стане и той сътрудник и да ни продава на всички нас парфюма им
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #47
      ...

      Аз май съм много прост... Четох, четох и не разбрах как става така, че вземаш едно нещо от завода за 12 лв, докарваш го в България, продаваш го пак за 12 лв от служебния автомобил и хоп - огромна печалба.
      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

      Коментар


        #48
        Еййй, какъв сок от Алое Вера си купувах в Германия, супер, с парченца вътре.Струваше към 2,50-3 лева, тук май не съм виждал.Не знам да е лекувал нещо ама 6еше вкусен много А към LR - що като каните хора на парти ги карате сами да си купуват питиетата? При тия цени на продуктите ви, няма да се охарчите много, че някой изпие една кола, 6ира или кафе. Говоря за "раздаването" на Мерцедесите в ЕкспоЦентъра.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #49
          Все още очакваме техническите характристики на паста за зъби от 12 лева Бих искал да се убедя, че качеството което е вложено в завода, отговаря на платената от мен цена, както и че това качество е поне 2 пъти по-добро, от това на паста за зъби от 5 лева, примерно. Dimo_J - сподели в какви мерни единици си се убедил че паста ЛР е по-добра от паста Астера Мулти-ЕмЗим-5-точка-ком ?За момента все още излиза, че пастата е по-хубава, само заради това че е 12 лева, никакъв друг аргумент няма. А аз все още продавам Брава за 24 000 лева.

          Коментар


            #50
            око да види-ръка да пипне колеги.Ако смятате, че с избора си съм крив или по-малко човек от вас.. все ми е едно между другото.който се интересува от такива работи знае, който не си знае за него си.Успех на всички ви

            Коментар


              #51
              Успех и на теб.Пожелавам ти да се похвалиш скоро с придобивките получени от тази работа.
              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

              Коментар


                #52
                ogi28b написа:
                Все още очакваме техническите характристики на паста за зъби от 12 лева Бих искал да се убедя, че качеството което е вложено в завода, отговаря на платената от мен цена, както и че това качество е поне 2 пъти по-добро, от това на паста за зъби от 5 лева, примерно. Dimo_J - сподели в какви мерни единици си се убедил че паста ЛР е по-добра от паста Астера Мулти-ЕмЗим-5-точка-ком ?За момента все още излиза, че пастата е по-хубава, само заради това че е 12 лева, никакъв друг аргумент няма. А аз все още продавам Брава за 24 000 лева.
                Колега, пастата от 12 лв може дори и да е с по-лоши характеристики от двойно по-евтината конкурентна. Член на семейството ми работи във фармацевтична фирма и имам някаква представа за ценообразуването на някои продукти без рецепта. Примерно себестойността на даден продукт е 1 лв, но той се продава на пазара за 15 лв. И това не се дължи непременно на голяма алчност, а е отговор на поведението на потребителите. При ниската цена хората си казват "тези витамини са евтини, значи не са много качествени"и съответно не ги купуват, а конкурентният им продукт, който е със същия състав, но се продава на двойна или тройна цена се разграбва като топъл хляб. Психология :D . Разбира се, това не се отнася за всички продукти, но при въпросната паста се обзалагам, че е точно такъв случая. Тези космически технологии от НАСА струват пари
                преди - TIPO
                сега - VOLVO XC60

                Коментар


                  #53
                  Аааааа, абе защо мълчите бе? Това е НАНО-паста-за-зъби, така ли ? Сега разбирам напълно. Понеже започнахме с глупостите вече, поне аз де, предлагам темата да бъде заключена с катинар от 65 лева, че тея по 3 лева са ментаци. dannybo - това за което говориш , го пише ввъв всеки учебник по-икономика, дори и за средно училище. Стоки, които се търсят толкова повечее, колкото са по-скъпи. Сега съм в дилема - какъв анцуг да си купя - Адидас, за 240 лева, или български, на българската марка Diamond, за 50 лева? Какво ще ми препоръчате?

                  Коментар


                    #54
                    ogi28b написа:
                    Сега съм в дилема - какъв анцуг да си купя - Адидас, за 240 лева, или български, на българската марка Diamond, за 50 лева? Какво ще ми препоръчате?
                    Амчи как - Адидаса естествено - той е вечен, и внуците ти ще го носят, освен това петна не го ловят, цигари не го горят и не са направили още пералнята, която да го намачка! И куршум не го лови - мутрите докато ходеха с Адидаси, живи и здрави си бяха; откакто взеха да се костюмират - изпотрепаха ги... Ама гледай да е произведен в Хасково, а не във Виетнам или Индонезия ))))
                    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                    Коментар


                      #55
                      И аз съм на мнението,че модераторът отворил кутията на Пандора,трябва да я затвори.А сега по темата:Хора с толкова промити мозъци са нещо едновременно смешно и трагично.Колега "сътрудник" ти вярваш ли си?Кажи си го:Трябва ми лев и продавам козметика за да закърпя положението.Това всеки ще го разбере,но да твърдиш,че нещо,произведено за 12 лв. в Германия,се продава за същите пари в България...Катинар от 65 лв.,ако обичате?
                      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                      Коментар


                        #56
                        хахахаха няма смисъл да се обяснявам на некви пичове дет за мноооого умни се имат.гледайте си кефа пичове секи си избира пътя.колегата с последния пост , дето май само си чеше пръстите.. ако нямам ЛЕВ няма да си купувам скъпи продукти, а ТИ като нямаш.. еми кажи да ти дам малко.

                        Коментар


                          #57
                          ...

                          Dimo_J написа:
                          хахахаха няма смисъл да се обяснявам на некви пичове дет за мноооого умни се имат.гледайте си кефа пичове секи си избира пътя.колегата с последния пост , дето май само си чеше пръстите.. ако нямам ЛЕВ няма да си купувам скъпи продукти, а ТИ като нямаш.. еми кажи да ти дам малко.
                          А защо да купувам скъпо, ако и евтиното ще ми свърши същата работа? За да ме видят всички, че съм с Адидас ли? Въпроса не е в това дали имаш или нямаш пари, а дали разхода за даден продукт е оправдан и дали този продукт си струва парите. Пастата за зъби на LR не струва 12лв - проверих в сайта им - струва 16,78 тубичка от 75мл (22,37лв за 100мл). С какво е по-добра тя от "обикновените пасти за зъби" (както обичат да казват в рекламите)? Избелва с 20% повече, или премахва 3 пъти повече и по-бързо кариеси? Хайде да не спамя повече - темата не е за това скъпо или евтино да купуваме, а дали работата в подобна фирма е оправдана и доходоносна или това е поредната пирамидална структура.Поправка: Намерих и пастата за зъби от 12,83лв в каталога)) Евтинджос, ей))
                          Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                          Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                          Коментар


                            #58
                            А6е нещо изместихте темата. Ясно е, че Адидас е по-до6ре от Даймънд, Nike от Вuldozer,Stihl от Agoyoma, Snap-on от FerrosTools и т.н.Въпроса е, когато вторите ти ги продават на цена по-висока от първите и те лъжат.
                            Ex Fiat 126P
                            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                            Alfa Romeo 147 1.6 TS
                            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                            Коментар


                              #59
                              То така и така на спам тръгнаха нещата, ама колега trace - за Nike и Buldozer категорично не съм съгласен, мисля че Buldozer e много, много по-добре от Nike. Ами я се опитай да бутнеш стена с Nike ?!

                              Коментар


                                #60
                                Хайде стига толкова спам ,че стана бит пазар.
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X