Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли сътрудници на LR във форума.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Прост въпрос: Като са толкова добри тия продукти защо ги няма по магазините, а някакви хорица ги продават?... Между другото, преди 2-3 години някакви се бяха убивали в подобна пирамидална структура, мисля че в Пловдив беше случая

    Коментар


      #32
      голямо нападане.Ами няма ги по магазините, защото не се слага надценка, с която някой да си кара джиповете и да си купува имения на някой остров.А до колегата с пастата за зъби.. ами колега ползвай паста от 2 лв, в която трябва да е вложвно качество, както и всички надценки на търговци, вносители, реклами и т.н(щото нали знаеш, че всичко го плащаш ти-потребителя),и ползвай пастата от 12 лв, която я купуваш от завода в германия, на от гаража на комшията или от левчето, не казвам че таси от 12 лв е уникална, аз съм видял предимствата и пред другите.Вие като не сте.. дано сте живи и здрави за да ги видите и вие

      Коментар


        #33
        Абе стига с тия малоумия за от завода в Германия бе! Що лъжете хората! Тая паста като 1000 (или много повече) човека в пирамидата взимат по нещо от продажната и цена от 12лв. как така излиза на 12лв. от завода бе? Или фирмата работи на загуба и дарява пари е така на тия дет работят за нея щото не иска да печели пари а е благотворителна организация! Вие хората за малоумни ли ги имате или какво?! И какви са и предимствата? За това колко здрави са едни зъби е важно най-вече какъв ти е гена. Аз лично познавам много хора с перфектна хигиена на които зъбите често се развалят. Но това не е от липсата на миене или подържане. Докато едно време пра-дядо ми бог да го прости не знаеше какво е това паста за зъби и нямаше нито кариеси, нито пломби, нито липсващи зъби на възрас на която дано да стигнем и ние. И тоя човек имаше бели зъби като манекен. Та не ми обесняваи как имала тая паста магическо действие! Здравите зъби или ги имаш или ги нямаш. Другото е само за свежест и блясък така да се каже. Та не знам тия сребърни частици какво ми правят повече на зъбите. Както един колега преди мен предложи, направет реални медицински изследвания на тая паста да видим какво ще излезе. Да не се окаже, че е като всички останали! А на презентацията на която аз ходих и цяла вечер се обесняваше как Алое Вера-то лекува всичко де що може да се лекува, лектора беше пъпчасал целия по лицето а уж ползвал продуктите. Ебаси анти рекламата.... :D
        KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
        Land Rover Discovery 2.5TD '94
        EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
        EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
        EX: Fiat Regata 1.7D '84

        Коментар


          #34
          колега нека запазим добрия тон и не обиждаме нацията българска.тези продукти имат направени изследвания и имат сертификати от институти , за които дори най-най големия мозък на българската медицина не може да си помисли да иде и да прави нещо в тези институти.Пак повтарям, че това е личен избор.Да може и да ми е промит мозъка, ама не съм идиот, който 1 година да живее в мъгла.Не защитавам никого нито ЛР нито която и да е друга марка продукти, просто това е мояр избор и се мъча да обясня защо това е моят избор.ако имаш желание да ти обясня по-нашироко защо това е моят избор(в приятелски тон разбира се ) и защо това са продуктите за мен(с доказателства) може да ме потърсиш на скайп: dimopimp, мога да ти пратя полезна информация(но само информация а не да те убеждавам и т.н), като вярвам, че мога да те успоря по въпроса с пирамидите, защото и за такива структури имам наблюдения

          Коментар


            #35
            Добре а защо така тактично пропускаш това което ти казах за "цената от завода" на продуктите на ЛР? Хайде обясни ми това. Нека са супер продуктите. Все ми е тая. Мен ме дразни лъжата в цялата система на ЛР. Лъже, че ужким системата работи за да може хората да изкарват пари а тя системата е само за да изкарват пари един тесен кръг от хора на върха на пирамидата. И тия хора дори не са от България а са гърци. Поне да си оставаха тука парите да не го е яд човек. И цялата лъжа е това с цената от завода. И цялата лъжа е как не трябвало да продаваш а да трупаш хора. Ма нали тия хора за да изкарват ужким пари са длъжни всеки месец да са купили стока за 100лв. Това не е ли продаване? Айде да не е лъжа, а заблуда да го наречем. Ама си е вид подвеждане на хората. И защо тоя LR изкочи точно след като настъпи финансовата криза? Къде бяха преди това? Тая система с мулти левъла е измислена от еврейте едно време с САЩ за да се възползват от хората в тежко социално положение и чрез обещания за блаженство и собствен бизнес да си продават стоката без да си мръднат пръста. Идеята е гениална, но е създадена да работи за хората на върха на пирамидата, не за тия дето са на 50000 нива под тях. Тия са мравчиците дето си дават от и без това малкото пари дето имат с някаква надежда да изкарат нещо. Тези фирми винаги се пръкват по време на криза. И не е само LR. В момента има още една дето всичките и продукти са на основата на Алое Вера. Само, че те са предимно хранителни добавки. Няма да се учудя ако двете фирми са реално свързани. И т.н. И това за лабораторията което твърдиш съм сигурен, че си го гледал от ДВД-то дето дават на презентацията. Аз мога да ти направя такова ДВД в което ще видиш как най-великите учени в най-великата лаборатория доказват качествата на кравешката тор за лечение на акне. Ще си купиш ли продукта?
            KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
            Land Rover Discovery 2.5TD '94
            EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
            EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
            EX: Fiat Regata 1.7D '84

            Коментар


              #36
              @Dimo_J само да те попитам.След като крайната клиентска цена на прословутата паста е 12 лева.На колко я взема диструбутора за да има печалба ? ( дори и дистрибутиор най-ниско ниво)А печалбата за големите риби по веригата ?Или те понеже са добрички продават на цена поз заводската....Жена ми е "дистрибутор" на ФЛП (форевър ливинг) и Аква соурс. Пиша дистрибутор в кавички защото единственото за което ги ползва е отстъпката. А тя е около 30 % от крайната клиентска цена.Хайде сега да помислим щом най-простия дистрибутор без никакви точки и актив има 30 % отстъпка/печалба , колко печелят големите риби по веритата.Сертификати, качество - ми ок. Има много добри продукти , само дето не струват толкова за колкото се продават.Малко мислене никога не е излишно въпреки че е натоварващо.
              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

              Коментар


                #37
                Scorpion_BV написа:
                Добре а защо така тактично пропускаш това което ти казах за "цената от завода" на продуктите на ЛР? Хайде обясни ми това. Нека са супер продуктите. Все ми е тая. Мен ме дразни лъжата в цялата система на ЛР. Лъже, че ужким системата работи за да може хората да изкарват пари а тя системата е само за да изкарват пари един тесен кръг от хора на върха на пирамидата. И тия хора дори не са от България а са гърци. Поне да си оставаха тука парите да не го е яд човек. И цялата лъжа е това с цената от завода. И цялата лъжа е как не трябвало да продаваш а да трупаш хора. Ма нали тия хора за да изкарват ужким пари са длъжни всеки месец да са купили стока за 100лв. Това не е ли продаване? Айде да не е лъжа, а заблуда да го наречем. Ама си е вид подвеждане на хората. И защо тоя LR изкочи точно след като настъпи финансовата криза? Къде бяха преди това? Тая система с мулти левъла е измислена от еврейте едно време с САЩ за да се възползват от хората в тежко социално положение и чрез обещания за блаженство и собствен бизнес да си продават стоката без да си мръднат пръста. Идеята е гениална, но е създадена да работи за хората на върха на пирамидата, не за тия дето са на 50000 нива под тях. Тия са мравчиците дето си дават от и без това малкото пари дето имат с някаква надежда да изкарат нещо. Тези фирми винаги се пръкват по време на криза. И не е само LR. В момента има още една дето всичките и продукти са на основата на Алое Вера. Само, че те са предимно хранителни добавки. Няма да се учудя ако двете фирми са реално свързани. И т.н. И това за лабораторията което твърдиш съм сигурен, че си го гледал от ДВД-то дето дават на презентацията. Аз мога да ти направя такова ДВД в което ще видиш как най-великите учени в най-великата лаборатория доказват качествата на кравешката тор за лечение на акне. Ще си купиш ли продукта?
                веднага ти казвам за цената.На такава стоиност излиза продукта от завода.Това е цената за вложеното качество и други разходи съпътстващи производството на продукта.Това е едната и единствена цена в цяла европа и страните извън европа.Ако желаеш можеш да продаваш продуктите(тоест да си дистрибутор) ако ли не ползвай си ги, но на цената от завода, а не на дистрибуторска цена която е с 40 процента завишение(ако не се лъжа беше толкова).ако ги продаваш.. ок тези пари от надценката са ти в джоба, ако ги ползваш-ползвай си ги .Няма как по друг начин да ти обясня цената на продукта от завода.Това е.Не плащаш както казах по-горе за реклама, за търговци на едро, на дребно и т.н по веригата, където по направени изчисления отиват 90 процента от цената на стоката, а останалите 10 отиват за производителя, но след като си бил на презентация няма какво да ти обяснявам повече.

                Коментар


                  #38
                  pr_00f написа:
                  @Dimo_J само да те попитам.След като крайната клиентска цена на прословутата паста е 12 лева.На колко я взема диструбутора за да има печалба ? ( дори и дистрибутиор най-ниско ниво)А печалбата за големите риби по веригата ?Или те понеже са добрички продават на цена поз заводската....Жена ми е "дистрибутор" на ФЛП (форевър ливинг) и Аква соурс. Пиша дистрибутор в кавички защото единственото за което ги ползва е отстъпката. А тя е около 30 % от крайната клиентска цена.Хайде сега да помислим щом най-простия дистрибутор без никакви точки и актив има 30 % отстъпка/печалба , колко печелят големите риби по веритата.Сертификати, качество - ми ок. Има много добри продукти , само дето не струват толкова за колкото се продават.Малко мислене никога не е излишно въпреки че е натоварващо.
                  колега тук не говоря за дистрибутори.но ако искаш даси дистрибутор, ти я взимаш на цената на сътрудник, тоест на цената от завода.И за да има печалба дистрибутора(мноо кофти дума) има един катаког за такива хора, в който каталог цените за завишени с 40 процента.тези пари ти идват в джоба веднага.ако не си дистрибутор тези пари пак идват при теб като бонуси и отстъпки.от твоята поръчка драги колеги никой не печели.Не съм запоснат с тези фирми, но имам желание и с тях да се запозная.всеки си избира пътя, така че... да сте живи и здрави колеги, и ще се радвам ако поне 1 човек ми е схванал мисълта.

                  Коментар


                    #39
                    Аха стана ми ясно, но пък не съвсем.Та каква е разликата между дистрибутора и сътрудника. От това което си написал разбирам че :И двамата пазаруват на една и съща цена ( производствената цена то завода), сътрудника продава на същата цена а пък дистрибутора си слага 40% отгоре. Шах с пешката уважаеми дами и господа.Иначе и жена ми се опитаха да я зарибяват , даже се беше надъхала доста, но след един кратък разговор с мен нещо много бързо се разкандърдиса После мацката която се опитваше да я зарибява ме пита пред блока ама какво, що и и прочие.Та на нея и казах :"Много се радвам че сте нацелили златна жила и имате шанс да спечелите бързо и лесно, но аз смятам да пропусна. Пожелах и най-сърдечно много успехи и това е".Беше преди месец и половина.След 4 и половина( да стане половин година) ще я питам колко пари е изкарала. Дано не е назад с материала само.
                    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                    Коментар


                      #40
                      разликата е че сътрудника на продава, а дистрибутора ходи като идиот да се прави на клоун да събира поръчки да ходи после и да им ги носи и т.н и в крайна сметка да разбере, че ЛЪЖЕ своите познати приятели и печели на техен гръб.А сътрудника не се занимава с тези работи, защото се предполага, че не иска даправи пари от приятелите си.Това е разликата.И точно затова написах по-горе, че никой не печели от другия.Но както и да е считам темата за изчерпана.Ако някой нещо не е разбрал, а има такова желание има срещи, на който се разискват тези неща, и не съм аз човека, който трябва да обяснява на хора, които имат за цел само да си чешат езиците.Приятен ден колеги.

                      Коментар


                        #41
                        Значи да обобщим:Дистрибутора прави пари като лъже познатите си и печели пари на техен гръб.Сътрудника е е друга категория човек, той не мами познатите си. Готин е и спада в категорията "света вода ненапита"
                        А сътрудника не се занимава с тези работи, защото се предполага, че не иска да прави пари от приятелите си
                        И от къде му идват парите на сътрудника ? Защото се предполага че хората които ще зариби в мрежата си са негови приятели и познати. Но не в никакъв случай не е това - ето ти си писал че той не прави пари от приятели.От това което разбрах сътрудника, след като стане сътрудник не прави нищо. Никого не лъже никого не мами - само чака да почнат да валят мангизите.Опс и щях да пропусна - прави 2 неща :1. Купува си голям преголям портфейл ( да има къде да държи парата)2. Открива си сметка в банката ( в случай че портфейла се окаже малък)Абе както и да погледнеш звучи мега яко, записваш се някъде и почват да ти плащат Как да се кандидатирам да стана сътрудник ?п.с И портфейл голям си имам и няколко сметки в имам ( даже в различни банки)Мисля че съм готов, на кого да пратя автобиография за одобрение ?
                        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                        Коментар


                          #42
                          Хахахахахахаха сътрудника не се прави на шут да продава, ама се прави на шут да вкарва приятели като сътрудници и те да купуват на цената от завода! Абе колега ти толкова ли си наивен или се правиш на луд?! Не мога да повярвам, че се връзваш на толкова прозрачна измислица! Да кажем, че си сътрудник 5000-ден в пирамидата. Като си купуваш нещо от ЛР на заводската цена, на база на това колко си купил тоя над теб взима точки които в даден момент при определен брой стават някакви пари, после идва ред на този над него да вземе и той някакви пари и така 5000 човека взимат нещо от това дето ти си купил. Тая сметка правиш ли я. И пирамидата е много по-голяма от 5000 човека. Та айде седни сега и сам сметни, ако всеки от тия 5000 човека взима по 1ст. от твойта паста за зъби за 12лв. колко от тия 12лв. се разпределят по веригата и колко остава цената от завода. :D
                          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                          Land Rover Discovery 2.5TD '94
                          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                          EX: Fiat Regata 1.7D '84

                          Коментар


                            #43
                            Колега ,Моля ви се, не така скептично.В горният пост установихме че е хипер-мега яко да си сътрудник.Я да вземем да се кандидатираме пък току -виж ни огряло и нас. Па като спечеля ще си купя Тезис.
                            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                            Коментар


                              #44
                              Няма нужда колега. Ако по приятелски и без да се правиш на шут събереш доста твои приятели да са "сътрудници" на които не продаваш нищо! и те на свой ред съберат техните приятели да са "сътрудници" без да се правят на шутове и да им продават каквото и да било и т.н. и т.н. ще ти дадат първо Мерцедес А класа, после Мерцедес C класа и т.н. Понеже фирмата продава на цени от завода Мерцедесите са дарение от Михел Шумахер, понеже той има много пари и се чуди какво да ги прави.
                              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                              Land Rover Discovery 2.5TD '94
                              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                              EX: Fiat Regata 1.7D '84

                              Коментар


                                #45
                                Аааа. щом дават мерцедеси - неща. Да си търсят там други сътрудници ли няха , дистрибутори ли бяха.Не искам и това е. Друго нещо си е италианската бангиика.п.с Та ми напомня една чалга класика от близкото минало:Пирамиди , фараони и балъци за милиони....
                                Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                                ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                                Коментар

                                Working...
                                X