Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли сътрудници на LR във форума.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли сътрудници на LR във форума.

    Вчера бях поканен от приятел да ме светне в една магия.Става дума за изграждането на мрежа на компанията LR.Презентацията започна с това ,че не става дума за дистрибуция на козметика и в крайна сметка всичко се завъртя около Алоето и пак завършихме с козметика.Освен това има сътрудници в България които си изкарват страхотни суми на месец и управляват служебни автомобили.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Абе половината неща дето ги говорят ако се замислиш са глупости, но както и да го наричат, все си е продаване на козметика. Това, че не продаваш пряко на краен клиент не значи, че не продаваш, защото в крайна сметка пари взимаш от това дето продават тези под тебе и така. Абе много думи и поредната пирамидално-дистрибуторска фирма от типа на Орифлейм, Ейвън и т.н. Общо взето ако имаш много познати с много пари и успееш да ги излъжеш ще изкараш пари, но иначе не виждам как. Една паста за зъби им е 50 кинта. :D В тая криза, хората се избиват за пасти за зъби за 50 кинта. Мой приятел сега разработва усилено нашия регион и само се хвали как щял до края на годината да вземе А-класа Мерцедес. Дано успее.
    KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
    Land Rover Discovery 2.5TD '94
    EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
    EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
    EX: Fiat Regata 1.7D '84

    Коментар


      #3
      Не разбрах много с каква цел пускаш тази тема, нещо са те "зарибявали" май, но това е без значение.В търговията всичко е до човека - има хора, които стават за търговци и могат да продадат хладилник на ескимос. За тях е без значение в каква фирма работят или какво продават. Те могат /ще се научат/ да продават всичко.Други не стават за търговци ... и те така
      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

      Коментар


        #4
        Аз съм от вторите Едно време доста се опитваше една приятелка да ме зариби за AmWay. Е, не успя. Тя от десетина години се занимава с това, но нито А-класа си е купила, нито дори полско фиатче. Жената има доста приятелки, които се занимават с Орифлейм.. същата работа. Цъфнали са и вързали.Баш си е пирамидална структура, и ще печелиш единствено ако си в началото на веригата и успееш да си набереш под теб хора, които са кадърни и които и те да си наберат кадърни хора. Под кадърни имам предвид точно това, дето Симеон го е написал - хора-търговци.Ако вече нямаш служебна кола от LR, не чакай тепърва да ти дадат

        Коментар


          #5
          Уловката тука е, че ако искаш да получаваш пари от веригата под тебе трябва всеки месец да пазаруваш за минимум 130лв. козметика. :D По време на криза обещанията за лесна печалба и служебни облаги много се харчат така да се каже и винаги при криза изникват такива фирми и просперират. А многото пари и коли ще са си за тези дето са вкарали фирмата в България, не им помня името, мъж и жена от Гърция и малко от хората под тях дето са им дясната ръка така да се каже. За другите в най-добрия сценарии ще имат допълнителен доход.
          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
          Land Rover Discovery 2.5TD '94
          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
          EX: Fiat Regata 1.7D '84

          Коментар


            #6
            Въобще не са глупости! Моя много близка приятелка отдавна е сътрудник в ЛР и е много доволна. Има спонсори, има безплатно обучение и условията са супер, за разлика от другите като на орифлейм, ейвън и прочее. Тук не става дума да продавате, а да купувате за себе си. Идеята все повече хора да се включат да купуват за себе си. А и аз лично съм ползвал продукти и на ЛР и мога да кажа, че едва ли има друга марка, която да ги бие по качество. Аз все се не намирам време да се включа и средства естествено, защото си иска доста внимание и ораторско майсторство. А ако ви харесат и спонсори ще ви уредят както на моята приятелка. С момичето се познаваме от деца и едва ли ще седне да ми говори глупости ако не е са верни...
            www.CarProfi-BG.com
            Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
            Зареждане и ремонт на автоклиматици.
            Най-атрактивните цени в София!

            Коментар


              #7
              Мда... идеята е да купувам за себе си, страшен бизнес

              Коментар


                #8
                Scorpion_BV написа:
                Уловката тука е, че ако искаш да получаваш пари от веригата под тебе трябва всеки месец да пазаруваш за минимум 130лв. козметика. :D По време на криза обещанията за лесна печалба и служебни облаги много се харчат така да се каже и винаги при криза изникват такива фирми и просперират. А многото пари и коли ще са си за тези дето са вкарали фирмата в България, не им помня името, мъж и жена от Гърция и малко от хората под тях дето са им дясната ръка така да се каже. За другите в най-добрия сценарии ще имат допълнителен доход.
                Точно за това говорим.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Това не е вярно! Единственото, за което си прав е купуването на козметика за 130 лв и като махнеш 30% отстъпка, която получаваш и сметката пада... Че аз на месец по 100 лв давам за дезодоранти, шампоани, душ гелове и какво ли не и честно казано предпочитам да е от тях, защото казах по-горе, че пак коментирате нещо, което нито сте видели, нито сте пробвали. Аз лично съм убеден 100% процента, че фирмата изпълнява всички обещано, защото съм го виждал с очите си. Спонсорите на моята приятелка са делеч от "дясна ръка" на когото и да било и 2000 лв месечно ей така от правенето на семинари през 5 дена за по 2 часа са си страхотен "допълнителен доход" бих казал... Май пак се опитвам да убеждавам някой, който само скептицизма го гони. И в темата за магнитите казах, че "око да види, ръка да пипне" е обективен метод, другото нищо не значи. Поне да бяхте ходили на тези презентации, че да коментирате... Те са БЕЗПЛАТНИ!
                  www.CarProfi-BG.com
                  Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                  Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                  Най-атрактивните цени в София!

                  Коментар


                    #10
                    Не всички дават по 100 лв месечно за козметика и дезодоранти.Иначе може и да са върха на качеството - не съм ги пробвал, не знам. Склонен съм да ти вярвам.А да се наричат "споснсори" не е правилно.

                    Коментар


                      #11
                      crush написа:
                      Поне да бяхте ходили на тези презентации, че да коментирате... Те са БЕЗПЛАТНИ!
                      Ходих и накрая всичко се завърта около Алоето.Трябва ти човек който след като стане сътрудник започне применрно като теб постоянно да привлича нови сътрудници.От там се вдига печалбата на тези които са в началото на веригата.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        Пропуснах да кажа - и аз съм ходил на семинар, макар и не на LR, а на AmWay. Не мисля, че са много различни. Все пирамида.

                        Коментар


                          #13
                          Абе колега хубаво даваш по 200лв. за козметика на месец, ама ше ме прощаваш, колкото и добри да са, една паста за зъби не струва 50 кинта та ако ще и златни частици да има в нея. И сега най-голямата им тъпотия дето казват е, че видиш ли те не се рекламират по телевизията и затова продуктите им били на реални цени а не ментета с надути цени. Добре де ама айде сега да помислим как ти си на дъното на пирамидата, продаваш тая паста за 50лв. Ти взимаш да кажем 1лв. от нея примерно, тоя над тебе дето е и той зима 1лв. Следващия също взима 1лв. И така на татък и така на татък. И какво илиза при положение, че пирамидата до върха си има поне 1000 човека? Пак си купуваш нещо дето себестойноста му реално е 1-2лв. за 50лв. Ама те на тая презентация имамх чуството, че ни мислеха за малоумни. Да не говорим, че промоутъра им беше някакъв пъпчивец дето цяла вечер обеснява как Алое вера-то лекува сичко. Ми да се беше мазал да му се изчистят пъпките поне. :D Може и да са качествени неща, не отричам, но презентацията е пълна с глупости и цените са смешно високи. Аз викам на жената, сега да ми подариш парфюм на Михаел Шумахер и като ми казаха цената направо ми паднаха зъбите. Че аз толкоз зимам за половин месец. Иначе на Шуми и една стотинка не му били дали. Той сам пожелал да има серия козметика в LR. :D Вицове, вицове, вицове...П.С. Намери ми спонсор да ми купува козметика за 200лв. на месец
                          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                          Land Rover Discovery 2.5TD '94
                          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                          EX: Fiat Regata 1.7D '84

                          Коментар


                            #14
                            Това ще да е поредният ХИТ МЛМ - като синьо-зелените водорасли от незнам си кое езеро, Вижън и останалите бабини деветини, дето само като гледаш нахъсаните сектанти и започваш да съжаляваш, че не си взел бойната/ловната пушка да го отстреляш...
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #15
                              От две седмици съм си го сложила и не съм си го махала... Космодиск...Аз давам по 100-150 лева на месец за козметика и битова химия, която включва: течен прах за пране, омекотител, паста за зъби, четки (на 2-3 месеца), течност за тоалетно казанче, деодоранти (мокри и сухи), миялни препарати, хапчета за съдомиялна и други... Качествена паста за зъби можеш да си купиш за 6-7->15 лева, соли за съдомиялната и хапчета за нея... Меглио за 6 лева чисти ВСИЧКО, мухлясали чинии, омаслени двигатели, цялото Кавазаки (нищо нем може да изкара ла**ата от изходящите колектори).На цена 50 лева за паста за зъби - това е според възможностите на Кристияно Ронално, колега.Относно всички препарати за отслабване - няма ли физическа активности - НЪЦКИ!

                              Коментар

                              Working...
                              X