Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интернет доставчик във Варна ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Интернет доставчик във Варна ?

    отново въпрос за Варна :D братовчед ми ще ви става съгражданини въпросът е - кой доставчик да избере ?става въпрос за района на стадион Черно Море , точно от другата страна на 8-ми Приморски...
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Там бъка от оператори бре. Кажи-речи, всички интернет доставчици са в него район. Кеф му (на брат ти де) БТК, Кейбъл Тел, М НЕТ, Интер Билд.. абе бол са... и всички се натягат за добро качество... все пак там е района на студентите и.. "китайската стена". Остава да се реши кое име му носи по-голям кеф Лично аз не бих се свързал с М НЕТ. Те - НЕ! Нета им върви по трасето на кабелната, а когато засвяткат гръмотевици - задължително остава без НЕТ за... неопределен период от време. (това беше причината да ги напусна аз самият). Иначе "кейбъл"-а стават.. ама ше бере ядове.. шото постоянно има спад в сигнала... и липсва скорост. Може би БТК е най-добрият вариант.. аз съм на БТК и немам грижи.
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #3
      Тука нета е на светлинни години от София и доста други по-малки градове!!!! Аз съм на един доставчик който е софийски, ама съм сигурен, че там са съвсем други условията.Kазва се SSI.25 лева-неограничен на 5 мегабита.Струва ми се , че е доста скъпичко .....Там до стадиона може да има един друг-Skynet-20лв-неограничен, ама не знам скороста.Иначе във Варна най-силни май са Интербилд, ама ///// да каже за тях, аз поне не чувам много добри работи. Друг вариант е БТК, ама там отпадат варненските тракери, който са достааааа добри Нароиха се и някви други последно време от които нямам никакви впечатления.Това е от мен.....
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        БТК отпада директно :D кабелните същонякакъв ЛАН...
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Виж, това е Варна. Варианта е БТК. Кефи те не кефи те - това е най-доброто ТУК. Знам че в София сте свикнали на избор, но тук, във Варна, такъв НЯМА. Читав нет - единствено от БТК.

          Коментар


            #6
            чак свикнали не сме :D братовчед ми идва от Бургас, бих казал че нета там е добърважното е да не прекъсва всеки ден
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              БТК
              ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

              FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

              Коментар


                #8
                Значи като за LAN остават Interbild. Но и моя съвет е по възможност - БТК.

                Коментар


                  #9
                  iee написа:
                  Тука нета е на светлинни години от София и доста други по-малки градове!!!! Аз съм на един доставчик който е софийски, ама съм сигурен, че там са съвсем други условията.Kазва се SSI.25 лева-неограничен на 5 мегабита.Струва ми се , че е доста скъпичко .....Там до стадиона може да има един друг-Skynet-20лв-неограничен, ама не знам скороста.Иначе във Варна най-силни май са Интербилд, ама ///// да каже за тях, аз поне не чувам много добри работи. Друг вариант е БТК, ама там отпадат варненските тракери, който са достааааа добри Нароиха се и някви други последно време от които нямам никакви впечатления.Това е от мен.....
                  SSI? Софийски? Арменеца кога се премести чак в София? SSI си е локална кабеларка на центърот. Преди 10 години като прохождаха в тоя бизнес ТИМ им удариха едно рамо... Иначе - са си чисто варненска все още, арменска фирма. Бохос Карагьозян е шефа.@sev: Ако НЕ ви се минава на BTK (според новите им условия от 19.02.2009 можеш да имаш ADSL без телефон) всичко останало е компромис - Interbild са много зле - интернета им е през прокси (задължително) нямат реално IP (10.0.0.10 примерно), нямат елементарна защита от злонравното време - кабелите им са по покривите. Вариант е g-net или както ти писаха - камара още локални доставчици, в конкретният район и един доставчик със сложно за спомняне име Ако зора е голям - ще им издиря на ония името ...
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #10
                    щом може без телефон е друго нещоблагодаря на всички за съветите
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Sev написа:
                      щом може без телефон е друго нещоблагодаря на всички за съветите
                      С Мнет съм доста време,, не виждам причина да ги сменям, за 12 лв 10 гб нет , за човек, дето не е маниак стигат и артисват, с кабелна за 27 лв. кабелите са разположени в мрежата на БТК, от шахтите, няма въздушни .
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #12
                        Бях на мнет преди години (от тях минах на адсл). Убедих се че качеството от мнет зависи изключително много от района в който си. Има махали където са доволни. Има където са с нет през ден. Така че ако се засилиш в тая посока - разпитай как е нета им не само във Варна, а и в района в който ще е брат ти.

                        Коментар


                          #13
                          @ls1: mnet съм ползвал в два района - Център/Център (зад св. Николай църквата), Цветен квартал/ХЕИ - мога да кажа, че грижи със "сигнала" не съм имал - има ли телевизия - има и интернет. Лошото при тях е, че май не можеш да си пуснеш само интернет - задължително искат да си плащаш и телевизия. Аз имах късмета на едното място съседа да ползва и интернет и кабелна телевизия от МСАТ и ми пуснаха едно отклонение през двупосочен сплитер.Иначе - за Варна текущо най-добрият интернет, колкото и да не желая да го казвам е БТК ADSL.
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            jenshen73 написа:
                            Иначе - за Варна текущо най-добрият интернет, колкото и да не желая да го казвам е БТК ADSL.
                            М НЕТ не стаат братчед... ин БТК веритас... което ме подсеща да си сипя една ракия... шото я кое време станало - на Галата вече бият жените си... а аз още се пинкам кат кон пред празна ясла. Ко рйечи? Ай наздрае и на теб батка!
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              #15
                              Аз съм към Кейбъл Тел. Малко е бавничък за теглене но не толкова а и не съм имал проблеми с изчезване на сигнала . Единствено за две год. и половина преди три дена ми се прецака модема и веднага дойдоха и ми го смениха (естествено безплатно) . Според мене си има някой преимущества. Например аз плащам 39.90лв. на месец и ползвам нет , кабелна и дом тел. с безплатни мин. Не те карам да се закачваш на него но в крайна сметка получавам 3 неща за 40лв а към БТК само нета е 30лв. ако не се лъжа. Никога не съм се закачал за БТК но и аз съм чувал , че е доста добър . Ти си решаваш .
                              http://vbox7.com/play:1631a342
                              http://www.vbox7.com/play:316f1b62
                              http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
                              http://vbox7.com/play:a122a77b

                              Коментар

                              Working...
                              X