Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо толкова плюят Fiat

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Защо толкова плюят Fiat

    Много ги плюят италианските автомобили!!! Взех си Мареа и всички дето не са карали до сега Фиат ме плюят като за световно!!! Плюят ги първо щото са Фиат и втро щото са от италия! Взех я на старо в перфектно състояние, смених и ролките и ремците. И те не бяха за смяна , ама си викам да не стане някоя беля да скъсам ремък и да набия клапаните та да съжелявам после. Дойде у нас един дето кара дърваген пасат междинка. Като ма почна, как, ще купиш тая италянска ебангия , че и дизел. Той нито я чул, нито видял. Водя го в гаража, оня цъка ия оглежда. Качва се вътре, опъва се ато рязан турчин и ми вика че е много удобна. То от ваген на Фиат като се качиш работата е дебела. И като чу как ми работи мотораааааа, обаче гледа ауспуха и чака да изпуши или да метне масло! По едно време вика уу гледай ве това масло, па то кондензат. Гледа го, мириса го, примири се с мене. После му събрах погледа 3900rpm 170, и още дърпа , до 4300има още много ама за какво да я тормозя колата. И така , и от други бях оплюван и всички си промениха мнението за италианските коли. Според мене повечето хора са предобедени към тях заради по-старите модели Regatta и Croma. И тях много ги плюеха но все пак са Фиат. Големи бегачки. Карах едно Браво 2.0 16V като тръгвах се изтървах, дадох повече газ,и ми въртя гуми до трета.
    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

    #2
    Да не ти пука за другите. Карай си я със здраве. Важното е на теб да ти е гот. Нали знаеш че ние българите сме разбирковци на всичко ама като стане дума за съвет или за истинска помощ почваме да увъртаме
    VW Bora Variant 1.6 16V '01

    Коментар


      #3
      Дреме ти кво говорят другите. Важно е дда ти харесва на теб. Нали ти ще я караш. Първата ми кола беше Фиат 127. Чупеше се през 5 дена. Беше около 20 годишна. Само ми се смееха и ми разправяха купи си лада бре. Ама аз не. Нали ми е първа и си я обичам. И сега като си търсих нова кола гледам Рено Пежо Фолксваген. Ама един приател ми показа Темпрата в интернет и цената беше добра каза, че е запазена. После като ми я докара ми останаха очите. Верно има си косури и се чупи нещо от време на време ама и нея много си я обичам. Определено и следващата ми кола пак ще е Фиат, ама надявам се чисто нов.
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        Аз го казах веднаж всеки карач на Фолксваген плюе Фиат това е закон не зная що е так дали от завист или на инат
        Alfa Romeo 146 JTD

        Коментар


          #5
          За Кромата не си прав ,ама изобщо не си прав.. Много кола има в това автомобилче, особено ако е произведено 95-96г.То 96 ги спират от производство.Наскоро карах такава 96г и ми събра очите.На возия Пунтото ми спрямо нея е като лагерна количка!! !
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Много пъти сме се сблъсквали с феномена "оФца", един кихне, другия след него... Там е разколничето.

            Коментар


              #7
              Защо толкова плюят Fiat
              Нека плюят... Аз ще го мия и пак ще си го карам, а тия дето плюят ще ги гледам после легнали под голфа с мазни дрехи...
              1997 Brava 1.6, 16V

              Коментар


                #8
                Моето мнение (което е само допълнение на мненията на колегите, защото съм напълно съгласен с тях) е тук http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=530
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  Плюят,защото не са карали италиански автомобили...един мой познат и той плюеше,ама като си взе, друга песен запя "Бре те били хубави,пъргави,не бутат маслото,антифриза и т.н.",абе всички са "Разбирачи от Класа"
                  forza forever

                  Коментар


                    #10
                    Абе щом промених мнението на един заклет голгаджия, значи нещата може и да се оправят. Добър приятел ми е и си разменихме колите да ги тестваме. Ами с какво впечатление останах - и при него потропваше не малко, ужасно твърда хидравлика, твърго окачване, неприятен съединител и 1-ва влизаше с молитви, лоста играеше хоро като го пусна, малко грозно арматурно табло и малка видимост, при наличието на 90 коня /1,8GL/ мога да кажа наистина, че повече върви, но и фятката не се даде лесно. Той като слиза - еее не е зле не е зле, много ми е мека возията и е нестабилна и върви по-малко от голфа, иначе като дизайн са я докарали; и млъкна После продължава: ама си предпочитам голфи, аз му викам ми и аз си предпочитам Здравата :P Преди викаше не си взимай италянка, не са за нашите пътища, предница ще правиш всяка година ще ти скъса нервите. Аз се правя, че не го слушам Оказа се, че той още на 3-тия месец сменя каре.
                    "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
                    Кара любимата червена Brava 1,4 12V

                    Коментар


                      #11
                      killertoon написа:
                      Абе щом промених мнението на един заклет голгаджия, значи нещата може и да се оправят. Добър приятел ми е и си разменихме колите да ги тестваме. Ами с какво впечатление останах - и при него потропваше не малко, ужасно твърда хидравлика, твърго окачване, неприятен съединител и 1-ва влизаше с молитви, лоста играеше хоро като го пусна, Tи малка видимост, при наличието на 90 коня /1,8GL/ мога да кажа наистина, че повече върви, но и фятката не се даде лесно. Той като слиза - еее не е зле не е зле, много ми е мека возията и е нестабилна и върви по-малко от голфа, иначе като дизайн са я докарали; и млъкна После продължава: ама си предпочитам голфи, аз му викам ми и аз си предпочитам Здравата :P Преди викаше не си взимай италянка, не са за нашите пътища, предница ще правиш всяка година ще ти скъса нервите. Аз се правя, че не го слушам Оказа се, че той още на 3-тия месец сменя каре.
                      Таблото на голф-а е Много,а не малко грозно.

                      Коментар


                        #12
                        Fiat 127 написа:
                        Дреме ти кво говорят другите. Важно е дда ти харесва на теб. Нали ти ще я караш. Първата ми кола беше Фиат 127. Чупеше се през 5 дена. Беше около 20 годишна. Само ми се смееха и ми разправяха купи си лада бре. Ама аз не. Нали ми е първа и си я обичам. И сега като си търсих нова кола гледам Рено Пежо Фолксваген. Ама един приател ми показа Темпрата в интернет и цената беше добра каза, че е запазена. После като ми я докара ми останаха очите. Верно има си косури и се чупи нещо от време на време ама и нея много си я обичам. Определено и следващата ми кола пак ще е Фиат, ама надявам се чисто нов.
                        То колата като жената. И жените ни си имат кусури, но си ги обичаме, нали?Бях много предубеден към френските "бангии". Казвах си: французойка - само в леглото. Да ама така стана, че взех Ситроен и се влюбих в него. Сега с Темпрата е същата работа. Качвам се на други коли - Пасати, Голфове, какво ли не... гледам, сравнявам... и като в приказката - от моята по-хубава няма Да са ни живи и здрави (и безаварийни), да ни возят още , пък дай боже всекиму нещо от магазина някога....

                        Коментар


                          #13
                          killertoon написа:
                          Абе щом промених мнението на един заклет голгаджия, значи нещата може и да се оправят. Добър приятел ми е и си разменихме колите да ги тестваме. Ами с какво впечатление останах - и при него потропваше не малко, ужасно твърда хидравлика, твърго окачване, неприятен съединител и 1-ва влизаше с молитви, лоста играеше хоро като го пусна, малко грозно арматурно табло и малка видимост, при наличието на 90 коня /1,8GL/ мога да кажа наистина, че повече върви, но и фятката не се даде лесно. Той като слиза - еее не е зле не е зле, много ми е мека возията и е нестабилна и върви по-малко от голфа, иначе като дизайн са я докарали; и млъкна После продължава: ама си предпочитам голфи, аз му викам ми и аз си предпочитам Здравата :P Преди викаше не си взимай италянка, не са за нашите пътища, предница ще правиш всяка година ще ти скъса нервите. Аз се правя, че не го слушам Оказа се, че той още на 3-тия месец сменя каре.
                          Интересно колко по-малко ще да върви твоята? Разликата по данни на auto.ru е 1 секунда в ускорение. Може да има в ниските обороти....Иначе който се е качил на италианка се замисля сериозно за покупка.
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            кой плюе бе?!? ... скиите "дневник" кво вика..: http://dnevnik.bg/show/?storyid=200406
                            FIAT PUNTO 6 SPEED
                            FIAT MAREA 1.9 TD

                            Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                            Коментар


                              #15
                              spas4o написа:
                              Таблото на голф-а е Много,а не малко грозно.
                              Не грозно, ми аз с теслата ша го направя по добре

                              Коментар

                              Working...
                              X