westdogg написа:
Реклама
Collapse
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Фиат и всички останали :)
Collapse
Заключена тема
X
X
-
forza la FIAT
http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo
-
А пък да не говориме браво и стило колко по-добър дизайн имат съответно от голф3 и голф4forza la FIAT
http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo
Коментар
-
Във форума на Голфаджиите, се твърди, че най-здравия Голф е 2 серия. Поне от 5 места съм чул че 3 серия не става и че 4 серия е по-добре. То излезе, като сапунен сериал. Лично аз за Голф4 нищо не мога да кажа но за Голф3 мога да изброя доста кусури, които пък липсват при Голф2. Та съм склонен да вярвам на техния форум.В крайна сметка Фиата си е Фиат, Голфа си е Голф, Мерцедеса си е Мерцедес. Но най-хубави са си нашите.Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE
Коментар
-
Да оставим за малко колите на страни.Ще ви покажа два ароматизатора, от една и съща марка, абсолютно едни и същи като съдържание.По-малкото флаконче е 250 мл, по-голямото - 300 мл.По-малкото има форма и глава, подходящи за автоматичните ароматизатори, които през определен интервал сами натискат с лостова система и електродвигателче бутончето на флакона.По-голямото трябва сам да си го натискаш.Разликата между двете е само това.Сега идва интересния момент:Малкото флаконче, предназначено за автоматичните ароматизатори струва 10 лв (в различните магазини - различно);Голямото, което има същото съдържание, че и малко повече даже, струва 2.50 лв.Оприличете малкото флаконче с немска кола, а голямото - с италианска. Повече съдържание за по-малко пари и обратно.Ето това е, другари. Пазарна психология.
Коментар
-
Immortal написа:....................The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.
Коментар
-
style34 написа:Immortal написа:....................Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.
Коментар
-
style34, не е така. Машинката за натискане се продава отделно. Ако ме разбираш к’во искам да кажа Разликата в тапичката струва ли допълнителните 7.50, които трябва да платим за нея?Ей тва същото е и при колите.По-горе споменах една думичка (по-скоро две) - пазарна психология. Маркетинг, ама не съвсем. Е те тва е, дето продава Голф за 50 бона, а не може да продаде Бравото за толкова.Един друг лаф има - тръгне ли един път приказка, че сестра ти е проститутка, иди доказвай, че нямаш сестра. Вярно е, че ФИАТ са имали слаби години. Но сега не е така. По качество, по екстри, по двигатели, по дизайн са ако не по-добри, то поне на нивото на останалите автомобили. Голф били продавали в Америка. Да, а най-големия завод на ФИАТ в света се намира в Америка. В Бразилия. ФИАТа е една от най-масовите коли на юг от Щатско-Мексиканската граница. А и с купуването на Крайслер, бъдете сигурни, че ще се завърнат и в САЩ.Дали една кола се продава в САЩ изобщо не е критерий дали е качествена.Има един филм, "Добра година", Френски. Там се продава едно имение, което на пръв поглед е доста запуснато. Разбирайки това, агентът каза една много вярна приказка: "Мда, щом е така, трябва да се насочим към клиенти-глупаци. Най-добре - американци" Това, че в САЩ масово карат американски коли, значи ли, че са качествени?Сетих се за рекламата на Опел, дето до скоро се въртеше по нашите телевизии - "Опел, най-успешната марка в Европа". По същото време течеше покупката на Опел, която го спаси засега от фалит. Ако са толкова успешни, що фалират?!?Фактът, че ФИАТ почти не усетиха кризата, която затвори други компании е доста показателен.
Коментар
-
reter написа:style34 написа:Immortal написа:....................The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.
Коментар
-
Immortal написа:По-горе споменах една думичка (по-скоро две) - пазарна психология. Маркетинг, ама не съвсем. Е те тва е, дето продава Голф за 50 бона, а не може да продаде Бравото за толкова.The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.
Коментар
Реклама
Collapse
Коментар