Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имате ли пожарогасител в колата и какъв?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имате ли пожарогасител в колата и какъв?

    Преди години, като млад шофьор подценявах нуждата от наличието на хубав пожарогасител в колата. Едно късо съединение под таблото, когато започна да излиза пушек на кълба докато си карам промени възгледите ми относно пожарогасителя. Тогава имах късмех, че клемата на акумулатора се сваля лесно и успях да реагирам бързо. В багажника размъквах едих стар изсъхнал пожарогасител за пред полицаите. На другият ден след случката веднага си купих действащ пожарогасител.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #3
    ре

    Имам си и го държа под седалката.Това много ми помогна когато карайки с 80 км. голфа ми се заполиха кабелите на стереото.Сега на пунтото си направих една скоба , която го придържа да не се търкаля и пак е под седалката.
    Punto 55 SX

    Коментар


      #4
      Първото нещо като си купих за колата беше точно пожарогасител.Надявам се да не ми се налага да го ползвам...но винаги трябва да е на лице!
      Fiat Punto 1.7 TD

      Коментар


        #5
        Аз имам в багажника си пожарогасител - задължително... освен това имам аптечка и нося инструменти - всякакви. Наредил съм ги така че да заемат много малко място. Аз винаги държа да имам "пълен комплект" отзад...П.П.: при регистрацията в КАТ винаги трябва да се представи пожарогасител... а вече трябва да си доста зле че да не си купиш, ами да вземеш от някой назаем... въпрос на съзнание!
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #6
          нямам пожарогасител ,като се замисля и аптечка нямам ,в КАТ никой не се сети да ми ги иска срещу 10 лева
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #7
            tomazo написа:
            нямам пожарогасител ,като се замисля и аптечка нямам ,в КАТ никой не се сети да ми ги иска срещу 10 лева
            Дано не ти са наложи да изпиташ нужда от него... за мен това твоето е меко казано безотговорно! Един път към себе си, втори път към хората, които возиш и трето недай си боже да станеш свидетел на катастрофа! Но.. всеки носи глава на раменете си и взима решения, както и поема отговорности с нея!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #8
              tomazo написа:
              нямам пожарогасител ,като се замисля и аптечка нямам ,в КАТ никой не се сети да ми ги иска срещу 10 лева
              Срещу 20 лева ще имаш и двете и ще си спокоен!
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #9
                Пожарогасител задължително при това всяка година го презареждам. Анякой представял ли си е какво може да стане при пожар в колата при задръствене и липса на пожарогасител

                Коментар


                  #10
                  ре

                  Ми нали това споделих. С 80 км гасиш в движение. Как запазих самообладание само ??
                  Punto 55 SX

                  Коментар


                    #11

                    Коментар


                      #12
                      шегувах се за пожарогасителя ,аз съм се палил веднъж в кола едно ауди и знам каква е тръпката !!! иначе в аптечката имам 30 метра бинт мога да мумифицирам някой а шегата за пожарогасителя и аптечката беше ,че така дойдох от Германия и направо в КАТ .а трябва да е едно от първите неща които да имаш в колата .
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #13
                        ...

                        Коментар

                        Working...
                        X