Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Намерено чау-чау

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Намерено чау-чау

    Намерено е чау-чау в кв.Гео Милев. Кучето е мъжко, кафяво, около 27 килограма. Издирват се собствениците. За връзка тел. 0886 573 306.
    Punto 1.2/75

    #2
    Не сме собствениците, но го давай насам!
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #3
      Irka_fihi написа:
      Не сме собствениците, но го давай насам!
      Кучето наистина търси стопани... Предполагам поста е шега, но моят не е
      Punto 1.2/75

      Коментар


        #4
        Мда, за съжаление, е шега. Много обичам кучета и животни въобще, но още ни е рано. Имаме бебешор на 3м.,друго дете на 2.6м. и сме на квартира в гарсониера!! Ужасна теснотия е! Колкото и да ми се иска - трябва да разсъждавам трезво.
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          #5
          Точно! Пуснала съм го тук, ако някой има познати които са загубили такова куче...Вероятно е натирен...никой не си го търси.Ето го и него :
          Прикачени файлове
          Punto 1.2/75

          Коментар


            #6
            Кои луд няма да си търси кучето дето е дал за него сумата му и пари
            Целта е една,скороста е различна - HGT !

            Коментар


              #7
              Колега ако никои него потърси аз имам вазможност да го гледамако естествено ти не решиш да го отглеждаш
              Mercedes E200 coupe

              Коментар


                #8
                icomirGT написа:
                Колега ако никои него потърси аз имам вазможност да го гледамако естествено ти не решиш да го отглеждаш
                Колега, кучето има дълга и тъжна история и в момента е на хотел . Не е идеалното място, но за неговия случай в момента е най-доброто което можем да си позволим, а и да го приемат. Кучето е много изплашено, незнам колко време се е скитал. Благодаря ти за предложението Не съм аз човека, който решава какво да се случи с него...аз само помагам морално и финансово...Дала съм телефон в първия ми пост.Иначе и аз имам чау и две в апартамент ще ми дойдат много. Пуснати са над 20 обяви в нета, разплени са по квартали, паркове, че е намерен....И засега нищо. Ако си сериозен обади се Не искам кучето след една седмица пак да е на улицата...коства много усилия на много хора. Можеш да ми пишеш и на лични, ако все още те интересува И още веднъж благодаря! Оказа се, че много малко хора са готови да помогнат...
                Punto 1.2/75

                Коментар


                  #9
                  Аз питах вчера мъжа си ,но ме отряза категорично! Но е прав, де, с 2 малки деца и куче...ще ми се види нанагорно! Да гледаш животно е ОГРОМНА отговорност! Дано някой да го прибере,много красива порода са. Съжалявам, че не мога да помогна.
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    #10
                    Irka_fihi написа:
                    Аз питах вчера мъжа си ,но ме отряза категорично! Но е прав, де, с 2 малки деца и куче...ще ми се види нанагорно! Да гледаш животно е ОГРОМНА отговорност! Дано някой да го прибере,много красива порода са. Съжалявам, че не мога да помогна.
                    Irka_fihi, много е прав човека. Разбирам всички, които искат куче Във вашият случай обаче, смятам че това не е най-подходящото куче....Казвам го от личен опит. Още повече, че с две малки деца непознато куче никак не е добър вариант. Обожавам животните, НО хората винаги са на първо място! Чау са особени кучета, ужасно много се привързват към стопаните и тъгуват много когато ги няма. В къщи, ако единия от нас го няма спира да яде и само чака... Когато е сам през деня нито яде, нито вода пие.Разбирам желанието ти, но действителността е различна Не съжалявай За кучо ще се намерят хора, убедена съм в това. Кучо като се среше, ще стане страшно красив Доколкото знам има вече обаждания за него...за мен нещата опират до това да се намери верният човек, ако разбира се стопаните не се появят през това време.
                    Punto 1.2/75

                    Коментар

                    Working...
                    X