Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Едно GSI в историята...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Едно GSI в историята...

    Та карам си вчера с жената за да празнуваме.. На един светофар - на кръствището на бул. България и бул. Гоце Делчев заставаме две коли - аз и един Кадет ГСИ. Онзи го гледам че нещо много нервничи и брам 10 см на пред и аз я.. оп пак до него... Светофара светва зелено, чуват се ревове на двигател - моя и онзи тръгваме - аз тръгнах перфектно и този точно до мен в един момент тръгваме. Първа скорост я изцедих до край -около 6500, този стои плътно до мен, удрям втора, усещам колата как ми се носи съвсем леко преднизата отпуснах за момент пеладлчето на газта и пак до ламаринката и тази кола като зацепи и виждам как вече изоставя на зад, 6500об, от там трета и педала до ламарината и вече го виждам дори на задното огледало как пича много гадно му стана и се отказа след като изостана 20-на метра и му пуснах аварийките да го нервирам още Представям си като е видял емблемата на италиански производител се надъхал отначало ама след това като имаше възможност да я гледа само тази на багажника от зад му стана тъжно.. На следващия светофар - на борово застана зад мен на сфетофара и въобще не се заяде вече и аз си карах съвсем нормално и той зад мен си караше и така свърши всичко... Това беше първата ми случка с Ланчата и съм мнооого доволен.. п.п. А цялата история сталана защото жена ми която се вози до мен е видяла жената на човека от GSI-то да дъвчи дъвка като някоя к...а да мляска и се издразнила и и се излезила. Е да ама аз не разбрах какво е станало докато не се успокоиха нещата и тя реши да ми каже. И онзи явно е искал да се покаже на голям "мъж" пред девойката му ама нещо не стана
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Re: Едно GSI в историята...

    Кадет ГСИ не бяха ли 150 кончета??
    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
    Lancia Dedra 1.6 91г.

    Коментар


      #3
      Re: Едно GSI в историята...

      valataat написа:
      Кадет ГСИ не бяха ли 150 кончета??
      Зависи, има 1.8/2.0л. съответно около 115, 130 и 150к.с. ГСИ-та серийно.

      Коментар


        #4
        Еми то и ланчата ми е 150 муленца - ама такива отгледани в Италия
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          каква е ланчата ?
          Слагайте си коланите

          Коментар


            #6
            Thema
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              BO написа:
              Thema
              е така става! аз си помислих че с типото си го дръпнал и "малко" невъзможно ми се стори.
              Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
              Lancia Dedra 1.6 91г.

              Коментар

              Working...
              X