Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пушачи или Непушачи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Irka_fihi написа:
    За в колата да не говорим какво се случва.
    В колата по рано постоянно пушех.Сега съм свел до минимум защото и най-малкото отваряне на прозореца и започва да се усеща хлад.Ако толкова много ми се пуши което обикновенно става след някаква ситуация примерно някой келеш ми сече пътя и ме затвори ,спирам опъвам ръчната излизам и паля .
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      аз пуша и не съм си давала зор да ги откажа
      "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
      не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

      Коментар


        Аз НЕ пуша! Ужасно много мразя тютюнопушенето по няколко причини:1- ужасно мразя миризмата на цигарения дим..косата, дрехите всичко се умирисва, свързвам пушенето с вид нечистотия, което е неприемливо според мен. 2 - кофти зависимост е (все в студа примерно да пушиш, да нямаш копания, да нямаш огънче и т.н.), намразила съм го това от детските си години като гледам как лапетата се муфтят за по 1 цигара и се карат после или дърпат стари фасове зад даскалата, за да са по-готини.3 - мисля, че имам много дуги начини за "сближаване" на хората от колкото да се събират и да пушат. (обикновено познати, непознати все дърпат по фас и айде вече много им е приятно, ама примерно се хулят заф гърба си)4 - никога не съм била отхвърляна от компании заради това, че не пуша (както се прави в по-ранни възрасти), не виждам и какво толкова готино има да се опушлявяш и да смърдиш на гаджето си примерно... Ама това си е мойто мнение, избягвам задимени места и толкова, който си пуши да си му мисли...
        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

        Коментар


          напълно споделям мнението на колежката за миризмата,макар че съм свикнал да се омирисвам така да се каже, на мен също ми е гадно.а това за някой 2-ки - единия пуше, а другия не - си е наистина кофти...а за това че се опитвам да ги откажа не е заради някой друг ами просто заради себе си ... :D
          Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

          ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

          Коментар


            Аз не пуша, но майка ми и баща ми са пушили преди много години и то яко. Сега майка не пуши вече 11 години, баща ми над 25, така че е напълно възможно да се откажат.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              Бре бре каква тема станала Пуша,пия,бия се когато мога Някой се беше изказал,че от социалния статус зависи и пушач ли си или не.Боклук съм ама ми харесва :D Аман от захаросани хора.

              Коментар


                Е аз пьк си ги правя по 2 кутии на ден и засега не смятям да ги отказвам! пробвал сьм да не пуша но на втория ден ставам адски нервен и до там с пробите
                FIAT uno 1.0Fire 45hp

                Аск "Vromos"- Бургас

                Коментар


                  1ва цигара - сутрин, само ако вече съм ял и с кафето! Ако не съм ял - не! Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 2ра цигара - тя е евентуална, защото ако имам работа, не се и сещам да слизам да пуша.3та цигара (евентуално 2ра ако съм имал работа ) след като обядвам.По-често с това приключвам с пушенето за деня. А ако се случи да изляза пуша по около половин кутия, обаче след това поне два дни не поглеждам цигара, защото просто не ми се пуши!Мисля че съм намерил перфектния вариант - пуша, когато ми се пуши и това е
                  Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                  Коментар


                    Dedra 2.0 написа:
                    Бре бре каква тема станала Пуша,пия,бия се когато мога Някой се беше изказал,че от социалния статус зависи и пушач ли си или не.Боклук съм ама ми харесва :D Аман от захаросани хора.
                    Някои неща тук нещо не са както трябва. Какво общо има социалния статус с това дали си пушач или не? Виждал съм прошляци дето нямат пари за хляб ама пушат, виждал съм и доста богати хора да си пушат (че и да си хвърлят фаса от S-класата, ама това е друг въпрос), виждал съм и културни и възпитани хора, абе всякакви. Социалният статус има значение само дали ще пушиш "Арда", "Виктори" или "Давидофф". И сега аз като не пуша съм много тъп и "захаросан" ли? Ами не, просто не ми харесва. Нищо против пушачите само дето някои не се съобразяват и влизат в асансьора, примерно, с цигарата и после два часа след тях смърди, щото не могат да изчакат 1 мин.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      Tornado написа:
                      Irka_fihi написа:
                      За в колата да не говорим какво се случва.
                      В колата по рано постоянно пушех.Сега съм свел до минимум защото и най-малкото отваряне на прозореца и започва да се усеща хлад.Ако толкова много ми се пуши което обикновенно става след някаква ситуация примерно някой келеш ми сече пътя и ме затвори ,спирам опъвам ръчната излизам и паля .
                      Парното на 4 и отварям десния прозорец, ако съм сам и пак пуша - бал съм го!

                      Коментар


                        T’ва в колата мноо зле работа. Е как па веднъж преди да прибера колата не се сетих да си изчистя пепелника, сутрин нема таква адска смрад. Yellow_Flash_Colorz_PDT_31

                        Коментар


                          Аз не пуша, и никога не съм пушил. Просто имах късмет че е нямало кой да ме научи.Не допускам да се пуши в къщи, в колата, в офиса.Миризмата на цигари се пропива в дрехите, косата, кожата. Просто се чуствам ужасно кофти след като изляза от някое запушено заведение ( в каквито рядко влизам).Значи ако си с кожено яке в ’Лисичарник" ( така им викам на задимените места) - след това трябва да го нося на сухо химическо чистене инъче си мирише и миризмата си отдава доста дълго време!Затова е много важно заведенията да са с много добра вентилация!

                          Коментар


                            style34 написа:
                            Dedra 2.0 написа:
                            Бре бре каква тема станала Пуша,пия,бия се когато мога Някой се беше изказал,че от социалния статус зависи и пушач ли си или не.Боклук съм ама ми харесва :D Аман от захаросани хора.
                            Някои неща тук нещо не са както трябва. Какво общо има социалния статус с това дали си пушач или не? Виждал съм прошляци дето нямат пари за хляб ама пушат, виждал съм и доста богати хора да си пушат (че и да си хвърлят фаса от S-класата, ама това е друг въпрос), виждал съм и културни и възпитани хора, абе всякакви. Социалният статус има значение само дали ще пушиш "Арда", "Виктори" или "Давидофф". И сега аз като не пуша съм много тъп и "захаросан" ли? Ами не, просто не ми харесва. Нищо против пушачите само дето някои не се съобразяват и влизат в асансьора, примерно, с цигарата и после два часа след тях смърди, щото не могат да изчакат 1 мин.
                            Това го беше казал друг просто цитирам.А ако някой мирише поради ниска лична хигиена,или жена ти се парфюмира много и после ми е кофти в асансиора и се задушавам да пусна ли тема за това и да мрънкам?

                            Коментар


                              Dedra 2.0 написа:
                              style34 написа:
                              Dedra 2.0 написа:
                              Бре бре каква тема станала Пуша,пия,бия се когато мога Някой се беше изказал,че от социалния статус зависи и пушач ли си или не.Боклук съм ама ми харесва :D Аман от захаросани хора.
                              Някои неща тук нещо не са както трябва. Какво общо има социалния статус с това дали си пушач или не? Виждал съм прошляци дето нямат пари за хляб ама пушат, виждал съм и доста богати хора да си пушат (че и да си хвърлят фаса от S-класата, ама това е друг въпрос), виждал съм и културни и възпитани хора, абе всякакви. Социалният статус има значение само дали ще пушиш "Арда", "Виктори" или "Давидофф". И сега аз като не пуша съм много тъп и "захаросан" ли? Ами не, просто не ми харесва. Нищо против пушачите само дето някои не се съобразяват и влизат в асансьора, примерно, с цигарата и после два часа след тях смърди, щото не могат да изчакат 1 мин.
                              Това го беше казал друг просто цитирам.А ако някой мирише поради ниска лична хигиена,или жена ти се парфюмира много и после ми е кофти в асансЬОра и се задушавам да пусна ли тема за това и да мрънкам?
                              А, пускай каквато си искаш тема, дреме ми на мене
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                LiGuru написа:
                                T’ва в колата мноо зле работа. Е как па веднъж преди да прибера колата не се сетих да си изчистя пепелника, сутрин нема таква адска смрад. Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                                Ето затова мразя да ми се пуши в пепелника Аз пуша и тръскам през прозореца Преди години, когато за първи път пътувах с бившото си Пунто от Русе до София си хвърлям цигарите през прозореца. Стигам в София и к’во да видя - всички угарки на задната седалка със съответните дупки в тапицерията под тях. Вятъра ги завърта и - обратно в колата
                                She was only a whisky maker but he loved her still.

                                Коментар

                                Working...
                                X