Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервю с Господ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Интервю с Господ

    http://realhelp.hit.bg/iwg/InterviewWithGodBG1.htmlКато се замисли човек има доста верни неща обаче!И музиката е много успокояваща.
    Fiat Punto 1.7 TD

    #2
    Re: Интервю с Господ

    tzetzo_slavista написа:
    http://realhelp.hit.bg/iwg/InterviewWithGodBG1.htmlКато се замисли човек има доста верни неща обаче!И музиката е много успокояваща.
    Цвети, това ме впечатли!!!!Ще го разпратя на много хора!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Цвети ,доколкото знам всичките 10 фена на Славия са все мъже p.s.Иначе това е добро
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        tomazo написа:
        Цвети ,доколкото знам всичките 10 фена на Славия са все мъже
        Не бих започнал да коментирам тази тема понеже ми е доста болна!А иначе аз се казвам Цветан и там пише ЦеЦо, не Цвети-колегата Нино се е обаркал
        Fiat Punto 1.7 TD

        Коментар


          #5
          Да, извинявай видях! Средния ми син се казва Цветомир-Цвети и в бързината съм се объркал.А иначе и аз съм славист... не само защото се казвам Слави.Нино е котарака от аватара.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Nino написа:
            Нино е котарака от аватара.
            Nino (котарака) е страхотен красавец! Покрай приятелката ми и аз станах фен на котките!Мечтая си за домашно гепардче!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Nino написа:
              Да, извинявай видях! Средния ми син се казва Цветомир-Цвети и в бързината съм се объркал.А иначе и аз съм славист... не само защото се казвам Слави.Нино е котарака от аватара.
              Е значи колегата Томазо познава със сигурност вече двама от тези 10 мъже за които говори :D Иначе на мен приятелката ми се казва Цветелина-Цвети и за това помислих че е станала грешка.
              Fiat Punto 1.7 TD

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                Nino написа:
                Нино е котарака от аватара.
                Nino (котарака) е страхотен красавец! Покрай приятелката ми и аз станах фен на котките!Мечтая си за домашно гепардче!
                Хи-хи.. ами красавецът си е почти колкото гепардче, вече преваляме 11-те килограма.Като позвъни непознат на вратата, той веднага се затичва да види кой е....(като МИТНИЧАР е,нищо не пропуска) и човекът инстиктивно се отдръпва.А иначе гепардите се опитомяват, даже навремето опитомени са ги ползвали за лов.Бях чел или чувал, че по Вашия край някакъв пенсиониран военен имал голямо ранчо и няколко гепарда??!!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Nino написа:
                  ...вече преваляме 11-те килограма...
                  Те котараците са така зимата - като пестят енергия от секс-игри заглаждат косъм! Да го доведеш на срещата във Велинград, ще трябва отделно място за него!!!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Re: Интервю с Господ

                    tzetzo_slavista написа:
                    http://realhelp.hit.bg/iwg/InterviewWithGodBG1.htmlКато се замисли човек има доста верни неща обаче!И музиката е много успокояваща.
                    Дали е от браузъра(Файърфокс)или от кривогледството ми, но не разбрах какво става! Отваря се само една картинка "Интервю с Господ" и нищо друго

                    Коментар


                      #11
                      Re: Интервю с Господ

                      me_to_u написа:
                      tzetzo_slavista написа:
                      http://realhelp.hit.bg/iwg/InterviewWithGodBG1.htmlКато се замисли човек има доста верни неща обаче!И музиката е много успокояваща.
                      Дали е от браузъра(Файърфокс)или от кривогледството ми, но не разбрах какво става! Отваря се само една картинка "Интервю с Господ" и нищо друго
                      Като почакаш малко да се зареди, излиза едно триъгълниче като Play на кас’тофоните, натискаш го и готовооо...
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        Re: Интервю с Господ

                        kiro_of_the_day написа:
                        Като почакаш малко да се зареди, излиза едно триъгълниче като Play на кас’тофоните, натискаш го и готовооо...
                        Ами пак не тръгна, но през ИЕ няма проблем. Както и да е, много благодаря за линка, много ме впечатли!Благодаря ти tzetzo_slavista !!!!

                        Коментар


                          #13
                          За нищо,моля ти се Хубаво е да си припомняме тези неща отвреме навреме!
                          Fiat Punto 1.7 TD

                          Коментар

                          Working...
                          X