Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карали ли сте някога без книжка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Irka_fihi,няма значение колко добре караш.Изобщо не се опитвам да се заяждам,но да караш без книжка на магистрала е безумие.Да има много по-некадърни с книжки от теб.Добре мъжът ти има доверие в теб,но вземи си книжка и тогава карай.Никога не се знае какво може да стане.Каквото и да е,колкото и некадърни да са инструкторите,друго си е да имаш книжка у джобчето.Остави на страна полицайте.Майната му ще те хванат,ще ти пишат един акт за 240 лв и готово.Въпроса е принципен.Има закони,които трябва да се спазват.Аз досега имам около 100-150 километра пробег на полигон.Като ида на полигона си карам преспокойно и още ме е страх да излезна на улицата,било то извънградско.Не че не мога,не че няма да се оправя,ама белята един път става.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #62
      Аз съм карал над 10 г без книжка,по точно карах със чужда която беше на мой братовчед който живее във САЩ.Само че преди 4 г се върна и се наложи да си извадя,многократно са ме спирали но приликата беше много голяма а колата изрядна и никога не съм имал проблеми. П.С. Вече съм редовен.

      Коментар


        #63
        карал съм когато бях на 15 на село,даже ме хванаха ченгетата,но ми се размина
        Fiat brava 1.4/12v mart 97(бензин-газ)

        Коментар


          #64
          Irka_fihi написа:
          style34 - не знам само кой се провокира лесно...този пост, в който се "хваля" беше написан точно за теб и ти като добро момче налапа въдицата...
          Каква чест - да пишеш пост специално за мен. Явно съм много специален, благодаря за високата оценка.
          Irka_fihi написа:
          И много държа да уточня - похвалих се, че съм карала колата, а не, че съм я карала без книжка, не ми преиначавай думите, ако обичаш!!!
          Да де - карала си колата, но нямаш книжка.
          Irka_fihi написа:
          Самочовек, който има много високо мнение за себе си, може да си позволи да съди и упреква другите!
          Ехоооо, добро утро
          Irka_fihi написа:
          Благодарна съм на Иван, че ми гласува доверие и ми дава да карам, защото само така ще се науча. Аз се уча от него дори и когато се возя, гледам и попивам всичко.
          И аз гледах едно време "Спешно отделение", но не се научих да оперирам.[/quote]
          Irka_fihi написа:
          Вярва в мен, дори когато аз се съмнявам във възможностите си.
          Ти ако не си вярваш къде си тръгнала?
          Irka_fihi написа:
          така че каквото и да ми говорите тук, няма да промените нищо!
          Най-вероятно. Просто повечето не сме съгласни. А го говорим, защото твоята половинка пусна тази тема. Всички сме карали, НО както виждаш повечето само на безлюдни пътища.
          Irka_fihi написа:
          За съжаление,много мъже подценяват жените си, относно шофирането и ти си един от тях.
          Напротив. Поощрявам приятелката ми да кара, но тя самата си преценява, че не се справя добре. А, и има книжка.
          Irka_fihi написа:
          Май не сте се замисляли в колко семейства и двамата имат книжки, но винаги шофира мъжът, а жена му се вози, с изключение на случаите, когато "благоверният" се натряска и ще-не ще, трябва жена му да го прибира. И те така.
          Не съм от тях. За такива случаи има таксита.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #65
            Абе човек, колко време ти отне да напишеш тоя пост?

            Коментар


              #66
              7 мин. Много бързо щракам по клавиатурата
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #67
                Днес явно си в добро настроение, много си снизходителен! Ех, ако можехме всички да се научим да оперираме само с гледане...България щеше да гъмжи от хирурзи! Пробвай да гледаш "Анатомията на Грей" - може и да се получи.
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  #68
                  Карам от петнайсет годишен все пак
                  Виж бейби не сме глупаци,
                  ние сме отбор от здравеняци.
                  Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                  така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                  http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                  Коментар


                    #69
                    Да , карал съм от 12 до 18 годишен, но само по кварталните улици или извънградско.
                    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                    Коментар


                      #70
                      Карал съм докато не ми беше минало наказанието, но карането без книжка също ми излезе доста скъпо.
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        #71
                        карал съм ,карам и ще карам
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #72
                          От 13 годишен ... Една Шкода...
                          Fiat Marea Weekend ELX 1.6 16V /// Lancia Delta 2 LE 1.6 16V /// Renault 21 GTS 1.7mpi

                          Коментар


                            #73
                            Баща ми е тираджия и като пътува не се връщаше по 2 седмици и аз си взимах колата му Ама никога не съм правил произшествия и не съм карал рисково, а това че ме хващаха полицаи е отделен въпрос
                            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                            Коментар


                              #74
                              Карам от 15 годишен. На 16 ме записаха и изкарах шофьорския курс.Като ме взеха в казармата казах, че нямам книжка и през отпуските си карах редовен, нищо,че докато служиш нямаш право да шофираш. Поне тогава беше така
                              FIAT Marea ex
                              FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                              Коментар

                              Working...
                              X