Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кредит?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кредит?

    Колеги искам да попитам за кредит максимално бърз и опростен от към документи без поръчител и доказан доход.става въпрос за сума до 1000лв.ако някой е ползвал такъв ще му бъда благодарен да ми препоръча институция.
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    #2
    За такава малка сума би трябвало да тиотпуснат кредит във всяка една банка...Алфабанк са пичове!

    Коментар


      #3
      В момента - всеки един кредит е пролем във всяка една банка - дори и за тази сума.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        зависи, при добър и доказан доход, добра кредитна история няма да имаш проблем. за такава сума според мен е най-добре кредитна карта, или пък овърдрафт, или джет кредит преди време бях чел, че дават кеш пари, при адска лихва, има и някви им гледах реклама по тв дават кеш веднага .... естествено лихвата е ужас, затова първите ми 2 предложения....
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Аз ползвам ОК кредит на ОББ и е доста изгодно Сам си определям месечната вноска и си плащам лихва само на оставащата сума много е добре и ако си покрия цялата сума не дължа нищо а паричките си стоят и ако ми потрябват пак си тегля лично аз ти го препоръчвам става бързо и лесно
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #6
            kiselo написа:
            Аз ползвам ОК кредит на ОББ и е доста изгодно Сам си определям месечната вноска и си плащам лихва само на оставащата сума много е добре и ако си покрия цялата сума не дължа нищо а паричките си стоят и ако ми потрябват пак си тегля лично аз ти го препоръчвам става бързо и лесно
            Ам, колега това е заради ножият закон ... вече никъде не плащаш лихва, ако погасиш предсрочно ... като цяло не съм фен, на булбанк, но знам, че отпускат при що-годе изгодни условия
            Fiat Forum Bulgaria

            Прекаленият светец и богу не е драг !

            Коментар


              #7
              Да... булбанк са оферрта ако ти се занимава после с безкрайно недомислена система прилагана от крайно некомптентни и нагли лелки и нервни мениджъри...

              Fiat Bravo T-Jet 120

              Коментар


                #8
                Humppa написа:
                Алфабанк са пичове!
                Само, дето и там сме малко пичовете
                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                BMW X3 3.0D Aut

                Коментар


                  #9
                  А п(т)ички ли са предимно?

                  Коментар


                    #10
                    Банките вече са започнали да се отпускат - просто се разходи до няколко банки

                    Коментар


                      #11
                      Най-лесно е да вземеш кредит от "твоята" банка, в смисъл там където имаш открита сметка и/или ти превеждат заплатата и т.н.На мен примерно не ми искаха да доказвам доход. Просто направиха вътрешна справка за движението по сметката ми
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #12
                        Ако е за покупка на някаква стока до 1000лв. си извади кредитна карта
                        BMW E90 320D
                        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                        Коментар


                          #13
                          Да си извадиш кредитна карта също не е много лесно. Освен това зависи за колко време ти трябва кредита. След като ти мине датата за плащане(гратисния период) започва лихва, която е около 16 процента мисля. Има минимална вноска, която ако не платиш започват наказателни лихви. Отделно годишна такса 50-60 лева. Аз добре че като банков служител имам лихва 9% и нямам годишна такса А, и тегля от всеки банкомат безплатно с дебитна карта
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #14
                            В Булбанк ще ти отпуснат. На мен без поръчител ми даваха 3000. Намерих си все пак човек и ми пуснаха цялата сума. Искат ти само лична карта. Най-добре отиди в офиса на ул. Калоян. Поне аз съм им клиент от почти 3 години и всичко съм си правил там. Иначе навсякъде можеш да идеш. А по-доброто е, ако си на трудов договор, една кредитна карта да си направиш. Понеже така ще връщаш по колкото искаш на месец. По-оферта е, ама аз нямаше как да си направя. Иначе за тази сума, да, почти всички биха ти отпуснали. Но пък лихвите са кофти. Затова по-добре е кредитна карта.
                            NOW: ???
                            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                            Коментар

                            Working...
                            X