Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя е най-тъпата реклама!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    infineon написа:
    ФЕРАРИСТ написа:
    Тая скапана реклама е направена просто за да лапне някой едни пари.......щото телевизиите не я въртят безплатно, а като се има впредвид колко рекламно време е отделено, все си мисля че за тая простотия са отишли поне 7 цифрени суми......
    Защо да е скапана колегите много добре са я направили. Но я въртят прекалено често.А парите са заделени отдавна за информационна кампания за въвежането на цифровизацията от ЕС.
    Ми ето пример, сигурно не е единствения......
    ogi28b написа:
    Майка ми е жена на 60 години, бих казал, че е напълно с всичкия си, и не можах да повярвам, като изстреля въпроса: "Ами сега като стане тая цифровизация, какво ще стане с кабелната дето си гледаме?" Това, като се има предвид, че тя гледа цифрова кабелна телевизия с HD приемник с декодираща карта в него и съм и обяснил надълго и нашироко какво значи цифровизация и че всъщност тя гледа цифрова телевизия, идваща по кабел. Помислих, че ме е**ва нещо, ама си питаше сериозно. Бъзикайте се вие, ама за хората на възраст - така им промиха мозъците, и такива обяснения им напраскаха, че те си мислят, че се случва кой знае колко страшно и незнайно нещо!
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      Колкото пъти започва в ефир тази реклама, толкова псувни е отнесла от мен и съм превключвал канала.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        Базара МИе много по-добърот базара ТИ!А?

        Коментар


          ogi28b написа:
          Базара МИе много по-добърот базара ТИ!А?
          А за 3-те клипа 1 след друг нещо да кажеш?
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            И рекламата на бейк ролс с неандерталците е просто отвратителна...
            1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
            2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

            Коментар


              Тия неандерталци трябва да ги пуснат в базара и да пеят: Базара ти е много по-добър от базара ми...Предната на базар-а имаше малко смисъл, идеята беше добра. Ама тая...

              Коментар


                ogi28b написа:
                Тия неандерталци трябва да ги пуснат в базара и да пеят: Базара ти е много по-добър от базара ми...Предната на базар-а имаше малко смисъл, идеята беше добра. Ама тая...
                А супер е рекламата, малкия знаеш ли как се кефи на музиката, че даже става и да тънцува
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  S_BANKOV написа:
                  А супер е рекламата, малкия знаеш ли как се кефи на музиката, че даже става и да тънцува
                  НащА и тя жаса, докато аз пцувам
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    За мен най-тъпата реклама е на Савекса. Събират се три пастарми и почват да си душат хавлиите. Абсурд!
                    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                    Коментар


                      M5kov написа:
                      ogi28b написа:
                      Базара МИе много по-добърот базара ТИ!А?
                      А за 3-те клипа 1 след друг нещо да кажеш?
                      Целта е рекламата да е яко тъпа, за да се коментира.
                      04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                      Коментар


                        Най-мега-тъпо-отвратителната реклама е на базар.биджи. Аз пък чувам "Базар би е по-добър от базар джи" не знам защо... Отвратителна е. И идея си нямам как безплатен сайт си плаща тая отвратителна реклама в праймтайма, че и по Дискавъри... отвратен съм.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          jenshen73 написа:
                          Най-мега-тъпо-отвратителната реклама е на базар.биджи. Аз пък чувам "Базар би е по-добър от базар джи" не знам защо... Отвратителна е. И идея си нямам как безплатен сайт си плаща тая отвратителна реклама в прайтайма, че и от Дискавъри... отвратен съм.
                          Това, което чуваш е "базара миье", "базара тиь". Второто е без "е" накрая и е кратко.
                          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                          Коментар


                            Ако някой не знае, това е взето от песента на Ицо Хазарта. Там той пее на "миеко". Припевът е "Запомни едно - хип-хопът миь е много по-добър от хип-хоп тиь."Както и да е - отвратителна реклама.
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              Всички реклами са отврат!
                              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                              Коментар


                                muns61 написа:
                                Всички реклами са отврат!
                                +1
                                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                                Коментар

                                Working...
                                X