Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя е най-тъпата реклама!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Ииииииимунобор....Имунобор 10 : Болести 0
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #92
      Айн-цу, цвай-цу, дрън! Просто е гоУем!!! Кой беше тоя, дето измисли тази върхова простотия???Тия на мастиката ми бяха фаворити напоследък (еее, любимият ми спорт! я гле’й к’ви забивки.... еее, разбирате ги вие нещата...), ама баце Ице е непобедим! Данке шойн, бите шойн... (ако не се пише така - съжалявам, германски не разбирам)

      Коментар


        #93
        Еее явно върло си се възмутил от тази реклама, че да вдигнеш темата от прахта. Да не съм встрани ще кажа, че адски ме дразни рекламата на Бонух, абе тая лелята е толкова гадна, се едно се е давила с вода от пералнята.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #94
          Всъщност търсих темата заради рекламата на Брера, и докато прелиствах - "айн-цу, цвай-цу...." по телевизора и реших да я споделя.

          Коментар


            #95
            Мен ми е най - дразнеща "Мило, 3 години ще е 6 и 1/2" иде ми да му срутя жилището дето ще си го вземе с тоя умрял кредит!
            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

            Коментар


              #96
              ogi28b написа:
              Тия на мастиката ми бяха фаворити напоследък (еее, любимият ми спорт! я гле’й к’ви забивки.... еее, разбирате ги вие нещата...), (ако не се пише така - съжалявам, германски не разбирам)
              Рекламата не е от най-брилянтно замислените, но като изкочи мазния чичко накрая и ми каже, че бил в анасон с лятото ...Другите са с Камелия, която си чака чукането и още една където една страшно умна блиндинка се катери по ледник за да намери едно стъкло водка и веднага след това идва хеликоптер да си я прибере ...Сещам се и KMG класа бате, и стъклата на мерждана са с PVC дограма ...

              Коментар


                #97
                Има и оригинални и интересни реклами:http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Dxy4n0UT82o
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  #98
                  Аз с нетърпение чакам да почне цифровизацията, че тая Тасева от сем. Боневи вече не мога да я понасям.......
                  Alfa 156 2.0 TS
                  Alfa 156 20VTurbo
                  Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                  Locost TF1 3.0V6

                  Коментар


                    #99
                    ФЕРАРИСТ написа:
                    Аз с нетърпение чакам да почне цифровизацията, че тая Тасева от сем. Боневи вече не мога да я понасям.......
                    То след 1ви септ. ще има клип как питат Тасева дали е доволна от цифровизацията,така че сигурно чак по коледно-новогодишните празници ще си отдъхнем от нея
                    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                    Коментар


                      Майка ми е жена на 60 години, бих казал, че е напълно с всичкия си, и не можах да повярвам, като изстреля въпроса: "Ами сега като стане тая цифровизация, какво ще стане с кабелната дето си гледаме?" Това, като се има предвид, че тя гледа цифрова кабелна телевизия с HD приемник с декодираща карта в него и съм и обяснил надълго и нашироко какво значи цифровизация и че всъщност тя гледа цифрова телевизия, идваща по кабел. Помислих, че ме е**ва нещо, ама си питаше сериозно. Бъзикайте се вие, ама за хората на възраст - така им промиха мозъците, и такива обяснения им напраскаха, че те си мислят, че се случва кой знае колко страшно и незнайно нещо!

                      Коментар


                        Така е. А чухте ли, че някакви баби си закривали телевизорите, щото си мислили, че този от рекламата ги вижда? :D
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          Тая скапана реклама е направена просто за да лапне някой едни пари.......щото телевизиите не я въртят безплатно, а като се има впредвид колко рекламно време е отделено, все си мисля че за тая простотия са отишли поне 7 цифрени суми......
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            ФЕРАРИСТ написа:
                            Тая скапана реклама е направена просто за да лапне някой едни пари.......щото телевизиите не я въртят безплатно, а като се има впредвид колко рекламно време е отделено, все си мисля че за тая простотия са отишли поне 7 цифрени суми......
                            С 6 цифрени комисионни, няколко... По принцип за толкова наситено излъчване телевизиите дават много големи отстъпки, а мисля в лицензите им е записано, че когато е нещо държавно цените са други. Но все пак при тази наситеност бюджета е доста милиони, като половината от тях са откраднати, гарантирано! Чрез рекламни агенции, офшорки и кво ли не... То между другото може да се провери колко пари са по тази програма - всичко е публично.Едит: Гергов е лапнал парите - десетина милиона бюджет...http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...ciiata,143011/
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              http://vbox7.com/play:9054ffa103Една специална реклама за мъже...работно облекло...и още нещо...18+ моля да не се гледа от лица под 18 )
                              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                              Коментар


                                ФЕРАРИСТ написа:
                                Тая скапана реклама е направена просто за да лапне някой едни пари.......щото телевизиите не я въртят безплатно, а като се има впредвид колко рекламно време е отделено, все си мисля че за тая простотия са отишли поне 7 цифрени суми......
                                Защо да е скапана колегите много добре са я направили. Но я въртят прекалено често.А парите са заделени отдавна за информационна кампания за въвежането на цифровизацията от ЕС.
                                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                                FIAT БРАВО 1.2 16v
                                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                                Коментар

                                Working...
                                X