Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa - Assist

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Alfa - Assist

    Ichkin написа:
    Здравейте, колеги !Реших да сменям пунтиака с нещо с повече пауър, по-висок клас и по голям набор Бях свел избора до една Ц класа 220 ЦДИ, купето с панорамния покрив, и алфа 147ца 1.9 ЖТД. В крайна сметка реших, че за Мерцедеса ... няма да се грижа ... няма да ми е кеф ... просто ще го карам и се спрях на Алфата ... Обръщам се към вас, тъй като не знам кой да питам ...Защо тази Алфа е 140 коня а не 116 като другите ... чипвана ли е ? / http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...655&f1=details /За добър ли смятате избора ми ? И ако не ... какво друго ще ми предложите ? Само имайте на в предвид, че искам дизел задължително ... просто ми е на сърцето Предварително благодаря на всички, които ще се отнесат сериозно
    Да, имам удоволствието да карам такъв звяр вече почти 2 години и трябва да те уверя, че от всички италианки които съм имал до сега, това е автомобила който най-много ме кефи!Много сериозно окачване, перфектна спирачна система, невероятна динамика - 140 коня не е впечатляваща цифра, но в комбинация от 305 Нютона въртящ момент и 6 степенна кутия, работата става много сериозна!И не на последно място, цялото това удоволствие с невероятно нисък разход на гориво - при 120км/ч моментния разход може да се закрепи на 3.8-5 л/100, при 180 около 7-8, при 220 - 10-12 !Това което ме притеснява при твоя автомобил е.... ниската цена, добър екземпляр без забележки е с цена 7-8000 евро из Европа, така, че бъди много внимателен при огледа и оценката на състоянието!

    Коментар


      #17
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар

      Working...
      X