Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще се справи или ще се изложи Бойко Борисов и неговата ГЕРБ?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Atanas71 написа:
    Huku написа:
    Незнам защо, но в шоуто на Слави само подиграват Бойко и гледат да го злепоставят, незнам защо. Три пъти го гледам и трите пъти самого плюят и злепоставят. Това според мен не е правилно
    Да така е , тази вечер му отдели 35мин. от шоуто си. Интересно е друго , защо не направи скечове с тройката която толкова навреди на България. Отдавна е ясно че това човече служи на нечии интереси а сега вече е явно на чии. Това е силно комплексиран човечец който изпитва голяма ревност от ББ Слави от години се изживява като месия на нацията , нещо като глас народен . А сега какво стана , чувства се застрашен за популярноста си от Бойко Слави и неговото шоу отдавна са изчерпани. Много лошо впечатление ми направи снощи един от неговите микерета и последаци който оплю една жена без да я познава , каква е , с какво се занимава , какво е постигнала в живота..... Всичкото това подиграване и мръсни закачки и интерпретации с името и и с личноста на един човек само заради това че се е кандидатирала за депутат от ГЕРБ. Ей такива буклуци като този нямат място в националния ефир , но те ще изчезнат от там само когато си тръгне и цялата простотия от ефира.
    Бизнес приятел,бизнес.Парите са силни,но не всесилни.

    Коментар


      #47
      Аз твърдя, че Слави има качества и е постигнал много. Но много важно качество на човек, е да знае кога да спре. На Слави му липсва очевидно. Изчерпа се и той и шоуто му. През годините го напуснаха най-ценните му хора. Вярно, че в голяма степен той ги създаде, но трябваше и да ги задържи. Той и сценаристите му наистина се насир*т вече много често. Прекалено много взеха да си вярват.
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #48
        Stefan Hadjov написа:
        Atanas71 написа:
        Huku написа:
        Незнам защо, но в шоуто на Слави само подиграват Бойко и гледат да го злепоставят, незнам защо. Три пъти го гледам и трите пъти самого плюят и злепоставят. Това според мен не е правилно
        Да така е , тази вечер му отдели 35мин. от шоуто си. Интересно е друго , защо не направи скечове с тройката която толкова навреди на България. Отдавна е ясно че това човече служи на нечии интереси а сега вече е явно на чии. Това е силно комплексиран човечец който изпитва голяма ревност от ББ Слави от години се изживява като месия на нацията , нещо като глас народен . А сега какво стана , чувства се застрашен за популярноста си от Бойко Слави и неговото шоу отдавна са изчерпани. Много лошо впечатление ми направи снощи един от неговите микерета и последаци който оплю една жена без да я познава , каква е , с какво се занимава , какво е постигнала в живота..... Всичкото това подиграване и мръсни закачки и интерпретации с името и и с личноста на един човек само заради това че се е кандидатирала за депутат от ГЕРБ. Ей такива буклуци като този нямат място в националния ефир , но те ще изчезнат от там само когато си тръгне и цялата простотия от ефира.
        Бизнес приятел,бизнес.Парите са силни,но не всесилни.
        Още помнят когато ИК ги навря в онова мазе да правят шоуто от там. Сега постояно си напомнят сами за този случай и търсят конфронтация , ако някой се закачи на глупостите им ще имат тема за следващото шоу другата вечер Както стана и снощи , тази жена с която са се подигравали , изпрати писмо с молба да прекратят нападките без да я познават. Какво стана , един бих казал лумпен от екипа на Слави така се подигра с жената както може да го направи само един простак. В студиото постояно светкаше надписа за аплодисменти защото всички бяха шокирани и незнаеха позицията на водещия за да пляскат Това е пародия на шоу.
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #49
          ele написа:
          Huku написа:
          Незнам защо, но в шоуто на Слави само подиграват Бойко и гледат да го злепоставят, незнам защо. Три пъти го гледам и трите пъти самого плюят и злепоставят. Това според мен не е правилно
          Сигурно му е слаб рейтинга и гледа да го вдигне за сметка на почитателите на БСП и ДПС Явно на Слави са му се изчерпали идеите (може да са били такива и в началото - гледала съм го само 1-2 пъти )
          Напротив на този рейтинга не пада , защото рейтинга е правопропорционален на простотията в държавата така стои въпроса при Слави. Колкото по малко простаци има които да го възхваляват толкова по-малък ще е рейтинга му Еб...хти и мисълта изръсих Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Не ме люйте за това все пак е края на седмицата и всеки малко или много е изчаткал
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #50
            Atanas71 написа:
            ...все пак е края на седмицата и всеки малко или много е изчаткал
            Не е от края на седмицата - вродено си ни е:
            Всеки четвърти у нас си е малко луд10 юли 2009 / News.dir.bgУ нас 22 на сто или почти една четвърт от работещите хора боледуват от психични разстройства, които се дължат на стрес. Това сочи изследване на Националния център по опазване на общественото здраве, което обхваща 5000 души.
            П.П. В кръга на шегата е това Цитатът не е насочен към никой!Явно вече почти всички бутаме масло, не без помощта на тройната коалиция, която ни стъжни животеца, който в момента е фиксиран единствено за физическото ни оцеляване....

            Коментар


              #51
              9. Ако отсъстват от 3 поредни заседания на парламента, депутатите на ГЕРБ са длъжни да напуснат Народното събрание. Няма ли ги общо пет пъти в годината, също ще си тръгват - Цветан Цветанов 14.07.2009 г.
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #52
                Това е пожелателно подписване на декларация, която няма никаква юридическа стойност и най-важното - не зависи от Бойко, ръководство и т.н. Чакай да мине малко време и ще видиш как някой ще сгафи, но няма да иска да ’подведе избирателите които са го избрали като се откаже’.

                Коментар


                  #53
                  5 отсъствия за една година !!!!!!!!! ... те ги правят за седмица Ще има много независими депутати в тоя парламент

                  Коментар


                    #54
                    Всички престъпници и новобогаташи сега са бивши полицаи,а сега вече и ще са пазени от закона,Ставаме полицейска държава и опр няма да се прави за народа.
                    "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
                    Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

                    Коментар


                      #55
                      Тц, тц, тц, какви политически анализатори имало тук. Хубаво е човек да чете експертни мнения Харесва ли му или не на някой ГЕРБ спечели изборите с гласовете на 40% от БЪЛГАРИТЕ. Всъщност ако махнем стотиците хиляди гласове на ДПС, за които не гласуват точно българи, нищо, че имат българско гражданство, излиза, че за ГЕРБ са гласували около 46-7%. Така че ние сме си ги избрали, а и с оглед на алтернативите, това беше най-разумно. Дали ще оправдаят очакванията или не, можем само да се надяваме и да чакаме. Но като чета тука имам някакво странно чувство, че някои искат и ГЕРБ да се провалят, за да кажат самодоволно "Нали ви казах". Друга много "приятна" черта на българина - да злорадства. Също никой не каза и не ми отговори на въпроса - вие готови ли сте за промяна? Като нарушите закона, не да бутате 20 лева, а да си понесете наказанието, не да лепите една винетка на 5 коли, а да си купите 5 винетки, не да си регистрирате колата, която е 150 коня като 60, ако изобщо я регистрирате... Готови ли сте?
                      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                      Коментар


                        #56
                        Каква промяна бе колега, аз тези неща ги правя откакто работя Ако някой е решил да се променя след 20 години демокрация - доста трудно ще му е ...Искрено желая Бойко да се справи защото тези загубени години ми стигат. А дано, ама надали Дори днес на клетвата са били с 12 по малко депутатите - вместо 240 - 228 ...

                        Коментар


                          #57
                          style34 написа:
                          Също никой не каза и не ми отговори на въпроса - вие готови ли сте за промяна? Като нарушите закона, не да бутате 20 лева, а да си понесете наказанието, не да лепите една винетка на 5 коли, а да си купите 5 винетки, не да си регистрирате колата, която е 150 коня като 60, ако изобщо я регистрирате... Готови ли сте?
                          Колега, според мен това трябва да бъде направено отгоре, със всички законови мерки и политическа воля. Тази съвест, за която говориш много трудно се самоизгражда. Мислиш ли, че и в други общества, ако могат да се разминат с 20 евро, вместо да плащат 200 евро глоба, няма да се възползват много хора от това? Защо масата българи като идат в чужбина са света вода ненапита? Защото знаят, че там номера им няма да мине, да бутнат някой лев и да отпрашат....Дали ако стане масова практика за предложен подкуп на полицай да те бутнат 1 месец на топло и да платищ десеторно по голяма глоба, няма да се замислиш преди да предложиш? Защо разни бедни туристи от Дания, като дойдат тук се напиват и чупят автобусите, които ги превозват от летището до Банско например, дрйфат и пикаят вътре и т.н. а като са си там са супер културни?Защото знаят, че тук е беззаконие и ще им се размине! Никой не се е родил научен да спазва законите, просто си има начини това да стане...
                          Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                          Коментар


                            #58
                            Аз - да. Изключително, много рядко минавам метър. И в магазина като ми върнат повече ресто после се връщам. Не щото съм ангелче и съм много добър. При мен е внимателно премислено и взето преди години решение. Аз играя честно, дори да ми е против интереса. Точка.

                            Коментар


                              #59
                              noriaga, кой говори, че тази промяна трябва да е продиктувана от съвестта? Говорим дали я искаме. Ясно е, че ще бъде постигната със силата на страха от възможните последици, а не от вътрешно убеждение, поне при повечето. И ако трябва да перефразирам въпроса си ще попитам - искате ли да няма възможност да минавате "тънко", защото на каквото и ниво да е, това е корупция или кражба. А нали с тези неща искаме да се справи новото правителство?
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                #60
                                Значи не искам да се заяждам,ама принципни хора има,ама строго принципни отг като на еле и стайл34 са малко нереални,защото има много,ама много хора които рабтят и живет честно.А какво става с това,че си плащаме и данъците и винетките,а пътищата са същите,че законите не се актуализират правилно.Не искам да упреквам някого за мнението,ама погледнете страните с по-развити общества.Дори и когато правителстовото си върши задалженията обществото продължава да им натяква за малките неща.Така,че ГЕРБ ще направят 3-4 неща,които ще са отразени много добре от медиите,но винаги досега бат бойко имаше извинения-този ми попречи онзи не ми помогна....Аз лично харесвам и герб и атака,защото мисля,че тези партии мислят и работят за БЪЛГАРИЯ,а не за турция.Искрено се надявам нещата най-накрая да почнат да се оправят,защото сем около 20 години в преход.ПОЖЕЛАВАМ ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ.
                                "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
                                Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

                                Коментар

                                Working...
                                X