Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как най-бързо да събера 2 бона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как най-бързо да събера 2 бона

    Хорааа отчаян съм искам го това типо...
    Живея за да карам ТИПО!!!
    Ей това ми е мечтата - 1.8i.e. (1756куб.см 103к.с)
    ЛУД СЪМ МАМО, ЯМ ПАРКЕТ!!! ИСКАМ ТИПО!!!
    fiat tipo

    #2
    чакай м/у 20-30-та дата бабичките за пенсий или фани бий манговците да им зимаш бакър-а

    Коментар


      #3
      Re: Как най-бързо да събера 2 бона

      tipoFEN написа:
      Хорааа отчаян съм искам го това типо...
      Повече бачкане и ще има

      Коментар


        #4
        Това за бабите не е лоша идея :D но бих ти препорачал нещо от рода на еврофутбол,sportingbet,globet да речем-ако ги разбираш тея работи и имаш малко късмет и сърце можеш да пробваш!
        Fiat Punto 1.7 TD

        Коментар


          #5
          Скоро почвам бачкане през деня и вечерта... ама пак ще ми трябват поне 3 месеца....целта ми е момиче - луда е да кара кола... и само това я прави щастлива, и не само за нея де... ама искам си лична колаааа не ми се чака толкова месеци...
          Живея за да карам ТИПО!!!
          Ей това ми е мечтата - 1.8i.e. (1756куб.см 103к.с)
          ЛУД СЪМ МАМО, ЯМ ПАРКЕТ!!! ИСКАМ ТИПО!!!
          fiat tipo

          Коментар


            #6
            tipoFEN написа:
            Скоро почвам бачкане през деня и вечерта... ама пак ще ми трябват поне 3 месеца....целта ми е момиче - луда е да кара кола... и само това я прави щастлива, и не само за нея де... ама искам си лична колаааа не ми се чака толкова месеци...
            Еее пич недей така бе-земи колата първо за себе си,ти да си се радваш,а пък момето ако избира по колите не е много на добре работата-но все пак ти си знаеш най-добре!
            Fiat Punto 1.7 TD

            Коментар


              #7
              Кофти е тая работа с мацката- сега ще вземеш Типо утре ще и се привози в Фиат Купе ....
              The world belongs to those who dare to be first

              Коментар


                #8
                не го взимам главно за нея... просто вече не издържам, искам кола а за нея... хич няма да и е скучно някоя вечер да правя селски изпълнения + че много хора са ми казвали че колата е като мед за жените(мухи)Главно си я искам само за мен(колата) просто тя ще ускори темпото с гаджосването, защото момичето е фенка на бързите скорости Иначе сега чат пат юркам на тате ладата... ноо не смея да ходя някъде с нея, просто за кеф...
                Живея за да карам ТИПО!!!
                Ей това ми е мечтата - 1.8i.e. (1756куб.см 103к.с)
                ЛУД СЪМ МАМО, ЯМ ПАРКЕТ!!! ИСКАМ ТИПО!!!
                fiat tipo

                Коментар


                  #9
                  тийнпроблемс.ком
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Пич виж сега - 2 бона са малък проблем ако имаш ти или твой близък постоянна работа с осигуровки и т.н.1.Вземаш потребителски кредит със или без поръчители - при исловия които те утройват и за колкото години решиш че ще можеш да го плащаш. Грубо правили е : сума в хил.=брой години=100тина лева вноска на месец - т.е. ако вземеш 2 бона за две готини ще внасяш по около 100кинта на месец. Може и за повече години - вноската е по-малка ама общо плащаш доста повече лихви.2.Правиш си една или някоко кредитни карти - осмукваш ги през банкомат и после във всяка внасяш всеки месец по малко - да има за лихви и покриваш по малко глваница и това е.
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      pakumba84 написа:
                      тийнпроблемс.ком

                      Коментар


                        #12
                        Yavor написа:
                        Пич виж сега - 2 бона са малък проблем ако имаш ти или твой близък постоянна работа с осигуровки и 2.Правиш си една или някоко кредитни карти - осмукваш ги през банкомат и после във всяка внасяш всеки месец по малко - да има за лихви и покриваш по малко глваница и това е.
                        я го поясни това малко
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          ...

                          Коментар


                            #14
                            На тия шантави години с тия калпави политици да правиш заеми си е лудост.Ще се насадиш на пачи яйца .Ако трябва си поработи една година и спокойно си вземи колца за да разполагаш после с парици за нея. :D
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              #15
                              Ти хубаво ще си вземеш кола ама тая жена ще може ли да чака до тогава? И утре ако мине някой с Порше и тя го загледа кво става? Купуваш Порше после. Да не те отчайвам ама от такива жени по-надалеко. Първо си намери жена и после кола. Ако пък жената е с кола още по-добре.
                              Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                              Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                              Совалката средно на LPG
                              Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                              Коментар

                              Working...
                              X