Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обичате ли подаръци за празника на влюбените?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обичате ли подаръци за празника на влюбените?

    Много скоро е споменатия празник. Кажете, обичате ли да го празнувате по обичайния начин, подаръци, чувства, обяснения в любов и т.н. ? Какво мислите, по-добре ли е да подарите букет цветя на любимата(любимия), бонбони, мечета и други подобни или предпочитате да го(я) изненадате голи в леглото с голяма панделка, вързана на подходящо място ? И изобщо, подарявате ли, празнувате ли го или обичате да правите всичко това през обикновен делничен ден?

    #2
    Аз специално не съм фен на тези типове працници, които са "внесени" от чужбина.Мнението ми е че любовта се доказва ежедневно, а не на някакъв празник.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Ах как обичам провокативни въпроси.. ще стане доста завързана тема Само да се появят и дамите във форума Аз лично мисля, че един "ваучер" за 200-300 лв за любимия магазин на гаджето/жената би свършил чудесна работа... без това много ни куца на нас мъжете да избираме качествени подаръци.. освен ако цяла година не са ни "подготвяли" и предразполагали към опрелен подарък В общия случай се налага да четеш между редовете за да намериш нещо което ще зарадва партньора на 14-ти (в случая тясно говорим за подарък.. иначе има много други варианти)...
      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

      Коментар


        #4
        ми то тоз празник, лишен от всякакви по-специални обичаи (тук в България), за какво друго е освен повод за размяна на подаръци...? аз лично не го харесвам този ден... ама като се изисква - няма как, трябва да се купува!!!
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Аз на тази дата празнувам Трифон Зарезан Български традиционализъм и туй то! А дори някои американци смятат, че Вальовден е измислен от цветарите и бижутерите евреи ПП- много е гадно като гледаш някакви маскирани келеши за Хелоуин, а за кукерите не знаят нищо Абе повсеместна безхаберност!Надеждата ми е, че един ден Баба Марта ще е в световен мащаб празник с популярността на Св.Валентин :P За това пращайте мартеници на всичките си чуждестранни приятели От опит знам, че много се впечатляват! Кой не обича приказната магия?
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            Аз вече подарих на любимата ми доста хубав подарък утре ще и ги поставят - чисто нови пружини :D надявам се да остане доволна , а покраи нея и аз
            Слагайте си коланите

            Коментар


              #7
              Аз специално не съм фен на тези типове працници, които са "внесени" от чужбина.Мнението ми е че любовта се доказва ежедневно, а не на някакъв празник.
              Това абсолютно точно съвпада с моето мнение по въпроса.
              Надеждата ми е, че един ден Баба Марта ще е в световен мащаб празник с популярността на Св.Валентин Razz За това пращайте мартеници на всичките си чуждестранни приятели Wink От опит знам, че много се впечатляват! Кой не обича приказната магия?Smile
              Самата истина - помня преди година-две беше цъфнала една снимка на принц Чарлз на посещение в Ирак с мартеница.
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #8
                празник на любовта ще подаряваме любов и това е Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                Alfa Romeo 146 JTD

                Коментар


                  #9
                  ехх ако можеше някоя влюбена в мен да ми купи типо..
                  Живея за да карам ТИПО!!!
                  Ей това ми е мечтата - 1.8i.e. (1756куб.см 103к.с)
                  ЛУД СЪМ МАМО, ЯМ ПАРКЕТ!!! ИСКАМ ТИПО!!!
                  fiat tipo

                  Коментар


                    #10
                    zgabrovski написа:
                    Аз специално не съм фен на тези типове працници, които са "внесени" от чужбина.Мнението ми е че любовта се доказва ежедневно, а не на някакъв празник.
                    100% Подкрепа за мнениетоАко обичаш някого ще му го показваш и доказваш всеки ден постоянно. А не на някакви празници измислени от шоколадовите фабрики, за да си продават стоката. Нали шоколади и такива работи се подаряваха да не бъркам нещо.
                    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                    Совалката средно на LPG
                    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                    Коментар

                    Working...
                    X