Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проложна химия: трябват ми уротропин и солна киселина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проложна химия: трябват ми уротропин и солна киселина

    Намерих една тема тук как сами да си направим препарат за махане на ръжда. И тъкй като моята кола нещо я е полазила след последната зима една яка ръждица по единия заден калник... а и аз съм склонен към експерименти... та искам да кажа, че смятам да тествам този препарат - солна киселина + уротропин. Въпроса ми е, от къде мобе да се закупят двете съставки? Какъв тип магазин? има ли във Варна такъв?

    #2
    има един магазин за някакви химии и се намира в двора на база нова ,провери там

    Коментар


      #3
      Малко е далече от Хладилника или Надежда 4, на сточна гара източно по булеварда от северната му страна има складове за подобни неща.Може да минеш да видиш там.

      Коментар


        #4
        Тея дни щемина през база нова да проверя... А това дето е около сточна гара - ще пратя някой да провири от семейството и като идва насам да ми го донесе, защото па и надали това е със свободен режим на пренасяне да се праща до Варна по куриер или поща... Мерси, ако някой се сети още някъде да казва...или ако имате идея как се сваля много дебела ръжда пак може да се обади

        Коментар


          #5
          Дебела ръжда се сваля със шлаково чукче Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 отивай в база нова и там търси , може би е най-сигурното място
          ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

          FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

          Коментар


            #6
            Дебела ръжда се сваля със шлаково чукче Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 отивай в база нова и там търси , може би е най-сигурното място
            ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

            FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

            Коментар


              #7
              Аз, като чуя/прочета киселина се сещам веднага за залятите по улицата жени пък за вас не знам...
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Vladim написа:
                Аз, като чуя/прочета киселина се сещам веднага за залятите по улицата жени пък за вас не знам...
                Солната киселина не е толкова агресивна като сярната такава. Нали се сещаш, че в основата си стомашните сокове са точно солна киселина
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  jenshen73 написа:
                  Vladim написа:
                  Аз, като чуя/прочета киселина се сещам веднага за залятите по улицата жени пък за вас не знам...
                  Солната киселина не е толкова агресивна като сярната такава. Нали се сещаш, че в основата си стомашните сокове са точно солна киселина
                  Това ми е пределно ясно. Само споделям, какво ми изниква в съзнанието щом чуя киселина.
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар

                  Working...
                  X