Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За една запетая, една дамаджана с ракия и други

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За една запетая, една дамаджана с ракия и други

    коцев написа:
    Знаеш ли как бих ти се радвал ако вместо това ми лепнеш направо стикер и кажеш къде да ти пратя парите .
    Колега Коцев, оставяй си ключовете на таблото...И бутилка Ловешка ракия под шофьорската седалка. Стикера се лепи от вътрешна страна :DТова са излишните мнения от темата за визитките.Модераторски екип на fiat-bg.org
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    #2
    ...

    Идеята е добра. Само една забележка - поДДръжка се пише с две "д". Не се заяждам, просто искам всичко да е както трябва.
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    Коментар


      #3
      Ние тук в Ловеч не си заключваме колите тъй че ако идваш насам свиркай.В багажника има не шише ами цяла дамаджана с ракия ами няма пиячи .
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #4
        коцев написа:
        Ние тук в Ловеч не си заключваме колите тъй че ако идваш насам свиркай.В багажника има не шише ами цяла дамаджана с ракия ами няма пиячи .
        Колега Коцев. Ха сега. :D Взел съм си булка от Плевен и честичко отскачам натам. Ще взема да дойда. Моята ракия е от Сунгурларската долина. Вземам и аз шишетата и на есен хем ще ви бием с Черноморец насред Ловеч - хем ще ти пия от ракията, хем ще навестя тъщата, а ако до тогава нямаш стикер и такъв ще донеса, но не пия малко да знаеш. :D
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #5
          Че колко му е да гледаме двамата мача на стадиона :D Чул ти гозпод пък те мачовете почват след месец и половина .
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #6
            И ще се разливат едни ми ти ракииииии
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Пък и мача ако завърши равен......
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #8
                ele написа:
                между "теми" и "свързани" има запетая
                Ще си я напиша с химикалка.Благодаря за забележката.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #9
                  Махни запетаята. Еле, моите уважения към познанието ти на ЗДП, но в правописа има още да учиш. П.С. И не се казва "запетайка", а "запетая".
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #10
                    ele написа:
                    запетайката, запетайката....
                    Махни запетаята.Еле, моите уважения към познанието ти на ЗДП, но в правописа има още да учиш.П.С. И не се казва "запетайка", а "запетая".Я се уточнете дали трябва да има запетая.А и казах че все още събирам мнения и идеята ми търпи промени.Има време до крайния вариант който ще е изпипан отвсякъде.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #11
                      krasio_79bs Имам навика да викам на детето си запетайка, когато се "закеркенечи" за нещо. Та такива запетайки има надлъж и нашир в нашия форум.Едни виждат замисъла ти, други ти търсят грешките...А продължавай да дерзаеш ако искаш ...Запетайка, запетайка, запетайка...запетая.ПС: Аз те разбрах и те подкрепям
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #12
                        изтрито
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #13
                          Ele, вземи малко понаучи граматика. Тези линкове които си дала за пример с нищо не доказват правотата ти. Аз знам, че ти си върха, невероятна и непогрешима, но не ми обяснявай как някой оценявал боравенето ти с езика. Все пак говориш/пишеш с човек завършил Лингвистика. Умаленото "запетайка" си е твоя глупост. Аз лично не знам в математиката някой да прави умалителни на "скоби", в химията на "атоми" и т.н.т. В изречението което колегата е написал няма нужда от запетая. Помисли малко и ще се убедиш.
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            #14
                            ele написа:
                            Lane Staley
                            Махни запетаята.Еле, моите уважения към познанието ти на ЗДП, но в правописа има още да учиш.П.С. И не се казва "запетайка", а "запетая".Я се уточнете дали трябва да има запетая.А и казах че все още събирам мнения и идеята ми търпи промени.Има време до крайния вариант който ще е изпипан отвсякъде.
                            запетайка е умалено за запетая и не е грешно написано. Правилното изписване е: "...теми, свързани..." За да ти стане по-ясно, ще го напиша така: "... теми, които са свързани..." И за да не бъда голословна, ето ти и няколко референции:http://www.linguamundi.org/european_...=198Много мило от твоя страна да се заяждаш за всичко, което пиша, заради спорта вероятно, но като си решил да се заяждаш, прецени шансовете си за успех, преди да започнеш да вириш нос - не забравяй, че времето е дъждовно и току виж си се удавил. И тъй като, според колеги и клиенти, оценяващи способностите ми да боравя с езика ежедневно, те са на много добро и отлично ниво, аз няма да се хваля сама, а ще използвам техните професионални мнения. Ето, за да се образоваш: http://tags.tutmanik.com/%D0%B7%D0%B...0%B0%D1%8F.htmntodorov и batproho: Никой не се заяжда в случая - не пишете глупости. Ако това чудо на дизайна остане във форума - пишете си го с колкото грешки искате, но при условие, че ще го поставяте по колите в един голям град - мислите ли, че прави добро впечатление, като е написано с грешки????? Един като започне да се заяжда, другите започват да му пригласят за спорта, без даже да се замислят дали е или не е прав. Лично аз, ако намеря подобна листовка под чистачката, ще я прочета точно до грешката - от там - в кошчето. Не правете мечешка услуга на форума, само защото не ме харесвате и не харесвате какво пиша.
                            Преди да критикуваш,първо направи нещо!Отдели малко от безценното си време за поучаване на съфорумци,седни я редактирай тази запетая,направи я на уорлда и я качи да си я разпечатаме.Не е толкова трудно,на мен ми отне 5 мин.И не знам колко пъти още трябва да повторя че това е работен вариант.Не е финализирана още.Недей да повтаряш като кукувичка на часовник.Разбрахме те че си мега- турбо интелект.Вместо да впрягаш таланта и способности ти в нещо по полезно, ти се чудиш де да се дърлиш по форума.Не съм от тесногръдите хора които не търпят критика, но и не съм от тези безидейни хора които освен да се дърлят по форума не правят нищо друго.Замисли се ти с какво можеш да помогнеш, за мен недей бра грижи.Като виждам колко хора искат стикери, а нямат 5 минути и 5 лв. за да си направят такива.Не ми се сърдете че съм ентусиаст който иска да отдели време и някой лев за да популязира една добра идея.Ако нямате конкретни идеи и не искате да помогнете с нещо,просто не ми пишете глупости в темата.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #15
                              изтрито
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар

                              Working...
                              X