Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за бул инс ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за бул инс ?

    колеги вчера 1но такски се заби в предницата на пунтото и кофти работи... доидоха кат бла бла протоколи мобилната група на бул инс всичко така нататак... въпроса ми е какво трябва да си нося като отида в бул инс и г/д колко време ще си чакам парите... съжелявам за глупавата тема но ми е първо птп. Благодаря предварително
    Fiat Punto 1.4 gt turbo
    Ford Fiesta 1.3 new port

    #2
    Ако тази мобилната група ти е завела щетата на място, след около 20-25 работни дни на касите на Дж. Баучер. Оная сградата дето взривиха асансьора ако се сещаш. Там отиваш с номерчето на щетата и с лична карта (ако автомобила е лична собственост) ако е на фирма май пълномощно требваше.

    Коментар


      #3
      Друго питаше човека ... Гледам, че си от люлин, значи ще ходиш за оглед на сточна гара, че Тандер-а е далеч Трябва ти оригиналната полица и големия талон - нищо друго ! Но внимавай, защото това новото момче, което описва щетите оюе не работи читаво и си прегледай протокола, като ти го дадат След като ти издадат вече този протокол, зависи на колко е застрахована колата можеш /ако е над 7000/ да си избереш да отидеш в сервиз /препоръчвам този в Перник/ или на каса - кеш пари. Ако е на каса има безплатен номер, на който си следиш щетата и чакаш да ти дойдат паричките по телефона - за да не се разкарваш и като дойдат отиваш да ги вземеш Надявам се да съм бил полезен, щото тамън станах и съм сънен Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #4
        ами мобилната група направи оценка на щетите дадоха ми картонче. А къде е офиса на бул инс ?
        Fiat Punto 1.4 gt turbo
        Ford Fiesta 1.3 new port

        Коментар


          #5
          hibryd написа:
          ами мобилната група направи оценка на щетите дадоха ми картонче. А къде е офиса на бул инс ?
          Не, не ... до колкото знам мобилната група е друга работа ... ако колата се движи на собствен ход, мисля, че трябва да отидеш и на оглед там, но - те трябва да са ти казали Офиса е От Черни връх/посока Хемус - Драгалевци/ завиваш надясно по Джеймс Баучер и от лявата страна - ти ще я видиш голяма сграта е А след като са ти дали картонче ако не знаеш какво да правиш - обади се и ги питай
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #6
            След като са му дали картонче, значи са му завели щета. А огледи не се правят на сточна гара ами в Бояна. На ул. Лунна папрат. Тва е на Пушкин и Околовръстното като тръгнеш по Пушкин нагоре към Витоша, първата пряка в дясно и караш само по нея. Тя е една на Зиг-заги на върха е Бул Инс.По тоя повод .. някой да знае огледи на Армеец къде се правят. Знам че е някъде около Интерпред, ама къде точно. И някой прекарвал ли е щети драскотини? Какво пише в обяснението там на формуляра за произхода на драскотините ?

            Коментар


              #7
              ////Punto//// написа:
              След като са му дали картонче, значи са му завели щета. А огледи не се правят на сточна гара ами в Бояна. На ул. Лунна папрат. Тва е на Пушкин и Околовръстното като тръгнеш по Пушкин нагоре към Витоша, първата пряка в дясно и караш само по нея. Тя е една на Зиг-заги на върха е Бул Инс.По тоя повод .. някой да знае огледи на Армеец къде се правят. Знам че е някъде около Интерпред, ама къде точно. И някой прекарвал ли е щети драскотини? Какво пише в обяснението там на формуляра за произхода на драскотините ?
              Аман !!! Аман от неподготвени изказвания Освен в Тандер-а за който говориш ти огледи се правят и на сточна гара Кажи ми, моля те ... защо правиш такива изказвания Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 П.С. Не съм запознат със Армеец и не мога да ти помогна ! Ако обичаш, когато и ти не си запознат, не подвеждай хората !На всичкото от горе ми спориш ...
              Fiat Forum Bulgaria

              Прекаленият светец и богу не е драг !

              Коментар


                #8
                Ichkin написа:
                ////Punto//// написа:
                След като са му дали картонче, значи са му завели щета. А огледи не се правят на сточна гара ами в Бояна. На ул. Лунна папрат. Тва е на Пушкин и Околовръстното като тръгнеш по Пушкин нагоре към Витоша, първата пряка в дясно и караш само по нея. Тя е една на Зиг-заги на върха е Бул Инс.По тоя повод .. някой да знае огледи на Армеец къде се правят. Знам че е някъде около Интерпред, ама къде точно. И някой прекарвал ли е щети драскотини? Какво пише в обяснението там на формуляра за произхода на драскотините ?
                Аман !!! Аман от неподготвени изказвания Освен в Тандер-а за който говориш ти огледи се правят и на сточна гара Кажи ми, моля те ... защо правиш такива изказвания Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 П.С. Не съм запознат със Армеец и не мога да ти помогна ! Ако обичаш, когато и ти не си запознат, не подвеждай хората !На всичкото от горе ми спориш ...
                Колега, по-спокойно.. това е форум, всеки може да си говори каквото си поиска, като се придържа към добрия тон.Скоро бях в Бул инс и ги разпитах точно за това.Ако колата може да се движи на собствен ход, и не могат да пратят мобилна група, тогава се прави оглед на посочените места.Ако колата не може да се движи, или е застрахована за над 5000 лв, идва мобилна група, прави оглед на място, и дава талонче.С талончето, едно червено с номер, до 20 работни дни - на каса. Там трябва голям талон - сниман, номер на щетата, лична карта, пълномощно и копие от него ако отиде пълномощник за парите. В момента за евтино застраховани коли се циганят доста. Криза е.
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Ichkin написа:
                  ////Punto//// написа:
                  След като са му дали картонче, значи са му завели щета. А огледи не се правят на сточна гара ами в Бояна. На ул. Лунна папрат. Тва е на Пушкин и Околовръстното като тръгнеш по Пушкин нагоре към Витоша, първата пряка в дясно и караш само по нея. Тя е една на Зиг-заги на върха е Бул Инс.По тоя повод .. някой да знае огледи на Армеец къде се правят. Знам че е някъде около Интерпред, ама къде точно. И някой прекарвал ли е щети драскотини? Какво пише в обяснението там на формуляра за произхода на драскотините ?
                  Аман !!! Аман от неподготвени изказвания Освен в Тандер-а за който говориш ти огледи се правят и на сточна гара Кажи ми, моля те ... защо правиш такива изказвания Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 П.С. Не съм запознат със Армеец и не мога да ти помогна ! Ако обичаш, когато и ти не си запознат, не подвеждай хората !На всичкото от горе ми спориш ...
                  Абе не знам колко не съм запознат, ама не знам някой да си е завеждал щета на сточна гара. Там маркират и ПРАВЯТ ОГЛЕДИ ЗА ВЕЧЕ СЪЩЕСТВУВАЩИ ЩЕТИ ПРИ ПОДНОВЯВАНЕ НА ПОЛИЦАТА ИЛИ СКЛЮЧВАНЕ НА НОВА ПОЛИЦА. Капиш ? Айде ще дойда с теб (то да не ти се налага де) да си заведеш щета от птп или каквото и да е било на Сточна гара. И после ще те черпя Става ? Ако правилно съм разбрал колегата от първия пост, джустирали са го и той пита от тук нататък какво се прави. На сточна гара не могат да му направят оглед за застрахователно събитие. Поне от това което знам аз.

                  Коментар


                    #10
                    ////Punto//// написа:
                    Ichkin написа:
                    ////Punto//// написа:
                    След като са му дали картонче, значи са му завели щета. А огледи не се правят на сточна гара ами в Бояна. На ул. Лунна папрат. Тва е на Пушкин и Околовръстното като тръгнеш по Пушкин нагоре към Витоша, първата пряка в дясно и караш само по нея. Тя е една на Зиг-заги на върха е Бул Инс.По тоя повод .. някой да знае огледи на Армеец къде се правят. Знам че е някъде около Интерпред, ама къде точно. И някой прекарвал ли е щети драскотини? Какво пише в обяснението там на формуляра за произхода на драскотините ?
                    Аман !!! Аман от неподготвени изказвания Освен в Тандер-а за който говориш ти огледи се правят и на сточна гара Кажи ми, моля те ... защо правиш такива изказвания Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 П.С. Не съм запознат със Армеец и не мога да ти помогна ! Ако обичаш, когато и ти не си запознат, не подвеждай хората !На всичкото от горе ми спориш ...
                    Абе не знам колко не съм запознат, ама не знам някой да си е завеждал щета на сточна гара. Там маркират и ПРАВЯТ ОГЛЕДИ ЗА ВЕЧЕ СЪЩЕСТВУВАЩИ ЩЕТИ ПРИ ПОДНОВЯВАНЕ НА ПОЛИЦАТА ИЛИ СКЛЮЧВАНЕ НА НОВА ПОЛИЦА. Капиш ? Айде ще дойда с теб (то да не ти се налага де) да си заведеш щета от птп или каквото и да е било на Сточна гара. И после ще те черпя Става ? Ако правилно съм разбрал колегата от първия пост, джустирали са го и той пита от тук нататък какво се прави. На сточна гара не могат да му направят оглед за застрахователно събитие. Поне от това което знам аз.
                    Такам ... Бул Инс са ми като рода напоследък ... онзи ден завеждах щета на сточна гара !!! Подминаваш маркировката и преди Бърза помощ има от лявата страна един гараж, където се влиза ... А това, че не знаеш някой да си е завеждал щета там ... явно не познаваш достатъчно хора, които са застраховани в Бул Инс ... Относно фантасмагориите накрая - ГТипо вече обясни кратко, точно, ясно и правилно ! /за което евала/ГТипо - Прав си, малко повечко се поядосах, но не смятам, че е редно да се заблуждават хората ... я дочул я недочул нещо ... и веднага да спори ...Обобщавам крайното решение на съда за автора : След като имаш талонче с номер на щета, следва, че тя е заведена и няма нужда от допълнителен оглед ! Звъниш перманентно на номера от талончето /0800 18877/ да питаш дали ти е излязла щетата !Когато ти кажат, че е готова взимаш : голям талон - сниман, номер на щетата, лична карта, пълномощно и копие от него ако отиде пълномощник за парите /Цитат от ГТипо/ и отиваш на Джеймс Баучер на каса за парички Личен съвет е да се обадиш на горепосочения телефон да се увериш, че не трябва допълнителен оглед Най-накрая мисля, че стигнахме до някакво завършено решение на проблема П.С. ////Punto//// , кажи кога ще ме черпиш ... а ако искаш да се увериш, ми пиши лично в понеделник да те водя с мен да си взема възлагателното Хайде със здраве
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      #11
                      Ок подвивам си опашката и спирам. Не знаех че и там са открили офис за огледи. Иначе от първия ми пост с кое съм подвел колегата ? Че съм му казал след 20-25 на касите на Дж. Баучер? Това не е ли вярно, след като има картонче ?

                      Коментар


                        #12
                        Да, зелен фургон има...и двамата сте прави. Вярно е за картончето. Ако извикате мобилна група, може да не дойдат, а каката да даде един номер, с който се ходи на оглед. Няма срокове.
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар

                        Working...
                        X