Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Manowar с нова песен на Български

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: ...

    BolgAryan написа:
    karloson написа:
    На мен, като човек малко омешан с поетичното творчество, ми е интересно кой е писал текста за българската им версия... Някой запознат ли е?
    Почти сигурен съм, че знам познавам човека, предполагам и вие сте го виждали ако сте гледали някое от последните ДВД-та с концерти. Той просто е навсякъде Но дори и да не е той мисля, че текста е преведен от фен. В което няма нищо лоро разбира се, въпреки че има един-два момента може би, на които леко ми се губи идеята, но за мен лично това няма значение. Виждам, че за повечето от вас също, което ме радва. Идеята и уважението е важно.@Malone, както виждаш мнението ти за песента не съм коментирал и не възнамерявам да го правя. Както казах, аз съм пристрастен. Ти имаш своята гледна точка и дори може би ти я уважавам, въпреки че не съм съгласен.Излишно беше да коментираш коментара ми на английски в международен сайт още повече след като две изречения по-рано ми говориш за british style. Нищо повече. Лека и приятна вечер ти желая както и на всички останали.
    Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

    Коментар


      #17
      Гледам в ютуба тази песен я има на няколко езика, дали всички версии на са Manowar? Май и тях ги е емнала кризата и искат да изкарат повече кинти от следвашият албум, който явно ще е с доста локални версии. Да не ми се сърдят феновете на Manowar, те са доказана група, но май напоследък много се измекяриха..... П.П. Manowar ги слушам(х) от може би 15 години, но така и не ми допадна тяхната на моменти надменност, на моменти лигавщина, на моменти метълщинаи рокерщина....

      Коментар


        #18
        Аз пък искам да споделя колко се радвам, че има РОКФИАТ фенове тука .. На предния ми аватар се личеше какво значи Manowar за мен Всички версии са на Manowar, 16 общо с родния им език. ЕР-то го има вече и в торентите. Но когато имам пари, си го вземам... независимо, че вече го имам на компа.Поздрав за всички с Manowar - God or man... и поздрави на всички, които слушат Ззззззз рок

        Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
        ex:Opel Kadett 1.3
        ex:Fiat 125p
        ex:Москвич 412

        Коментар


          #19
          Сори че поствам 2 пъти.... Просто правят всичко, за да им е хубаво на феновете. В това няма нищо лошо нали?...Извинен си от феновете важното е рок да има m/m/

          Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
          ex:Opel Kadett 1.3
          ex:Fiat 125p
          ex:Москвич 412

          Коментар


            #20

            Коментар


              #21
              здравейте колеги и аз си падам малко такава музика.Като чух и видях изпълненито на химна от меноар бех потресен близо 2дена от кеф.Помогнете ми да го имам искам да си го слушам не само на компа.Дайте линк или ме насочете от каде да го изтегля,на скайп съм ако някой иска да ми я пусне.Тук или на ЛС.Благодаря мн.за бързата ви намеса.Колега ми я предостави вече.

              Коментар


                #22
                винаги съм знаела че имам сериозен проблем-от малка съм влюбена и в четиримата и все по-добре започвам да разбирам защо, особено след последните два БГ концерта!! no further comment
                Manowar forever!

                Коментар


                  #23
                  Мда, наистина имаш проблем ...Имайки предвид, че като си била малка, може би са изглеждали така:
                  .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                  www.cyxap.com

                  Коментар

                  Working...
                  X