Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

26-годишна дари живот на четирима .

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Immortal написа:
    Относно мангалите и каруците - днес бях свидетел на трактор, движещ се по автомагистралата, а отзад имаше дискова брана, която се клатеше като на коча онези работи около трактора. Движеше се от Пловдив до Чирпан - първо го настигнахме малко след Пловдив, после спряхме на Белозем на Лукойла, пихме кафета и др., след което пак настигнахме трактора малко преди Чирпан. Думи нямам!!!!
    Аз вече по европейски маниер се обаждам на КАТ в такива случаи.Веднъж на магистралата в скоростната лента се разхождаше крава - веднага се обадих и дойдоха бързо та я махнаха.

    Коментар


      #17
      kiro_of_the_day написа:
      голф тунингован по всички изисквания на голфаджийския тунинг...
      Моля ви се не говорете така, аз пък познавах момчето... много добър приятел на мой много добър приятел...просто беше фен на музиката... и се грижеше за колата си...страшно готин човек, купонджия, веселяк, танцьор - страхотен пич...p.s. скоростта не е била висока, много голяма нелепица... от нищо... просто нямам думи...поклон пред паметта им.много неприятно, много...
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #18
        Жалко за младите хора съчуствам на роднините им.Аз видях линейките с 2 полцейски коли и веднага си помислих че карат орган за присаждане а то било да вземат.Лично аз като виждам колко лоши хора има не съм съгласен да ме раздадат на такива.
        Обичам си работата.

        Коментар


          #19
          Поклон пред паметта им! Дано органите бъдат "приети" от пациентите!
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #20
            Молба към колегите от Кюстендил!Доколкото разбрах от днешните публикации из интернет момичето е от Кюстендил.И погребението е утре(петък 19 юни).Умолявам колегите които имат възможност, да поднесат цветя на гроба на Славина.Ако аз имах възможност, бих го сторил!Поклон пред паметта и.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #21
              И аз много пъти съм казвала, че ако ми се случи нещо, бих искала да дарят органите ми. В България още няма "традиция" това да се прави и предвид, че е трябвало бързо да се вземе това решение, наистина поклон доземи пред родителите.
              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
              Ванга

              Коментар

              Working...
              X