Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

    26 юни e Международният ден за борба с употребата на наркотици и наркотрафика.Моля, подкрепете напомнянето за него като гласувате на тази страница (тук).Това би помогнало напомнянето да бъде видяно от повече хора, а може би и да спре някого от тях...Благодаря Ви!

    #2
    ...

    Нямам нищо против напомнянето в частност, както и борбата с това зло като цяло, но не ми е ясно - като гласувам в този сайт, като как точно ще подкрепя напомнянето на деня и борбата? Честно казано - аман от петиции и гласувания, чиято полза е единствено в това, че носят пари на някого!Моят принос в това нещо е, че говоря на племенниците си и на други деца, с които по един или друг начин общувам, че това е нещо лошо и непоправимо... А жена ми е инспектор в полицията в отдел "Наркотици" и имам близък поглед върху тези боклуци. Ето ви една тема за дискусия: Боклуци ли са наркоманите, или объркани болни хора?
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    Коментар


      #3
      Боклуците са дилърите,а наркоманията е болест,като всички зависимости.Мое лично мнение е,че най-доброто лечение е превенцията.
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #4
        ...

        В същият този сайт видях заглавие: "Огнян Герджиков бори запека с рими". Кликнах на него, за да видя какво е, и видях:Гласувай (7) Огнян Герджиков бори запека с римиОтново заглавието във форма на линк и до него бутон за гласуване. Не кликнах на линка, за да не се окаже, че съм гласувал....За какво да гласувам в този случай? За римите, за запека или за борбата със запека? ’Айде моля ви се - стига с тия гласувания!
        Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
        Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

        Коментар


          #5
          ...

          avvasilev написа:
          Боклуците са дилърите,а наркоманията е болест,като всички зависимости.Мое лично мнение е,че най-доброто лечение е превенцията.
          Боклуците са доста над дилърите... Но те се движат в министерски и правителствени автомобили и имат имунитет... Нали никой не си мисли, че можеш да внасяш и разпространяваш наркотици, цигари и алкохол без бандерол и други такива, без чадър от "горе"!
          Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
          Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

          Коментар

          Working...
          X