Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Примерна ситуация - Автокаско

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Примерна ситуация - Автокаско

    Колеги, имам едно въпросче...Примерно следната цитуация.. направил съм автокаско и си карам някаде извън населено място и насреща ми някакво животно(куче,кон,мечка) набивам спирачки и по някаква голяма случаиност късам ангренажен ремък... Какво правим в тая ситуация за да оправдая каското или няма как да стане и ремонта си го поемам аз?Благодаря Ви!

    #2
    Re: Примерна ситуация - Автокаско

    teo2 написа:
    Колеги, имам едно въпросче...Примерно следната цитуация.. направил съм автокаско и си карам някаде извън населено място и насреща ми някакво животно(куче,кон,мечка) набивам спирачки и по някаква голяма случаиност късам ангренажен ремък... Какво правим в тая ситуация за да оправдая каското или няма как да стане и ремонта си го поемам аз?Благодаря Ви!
    Първо виж какво е казал застрахователят в условията за сключване на полицата. На това, което си написал, ще кажа - голям си карък, пък и мечка да ти изскочи насреща....
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      няма да поемат нищо, освен външните щетиосвен ако нямаш от тези допълнителни клаузи, които покриват повреда в двигателя и подобнивече ако влезе под колата и стане мармалад е друго...
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Колата не може ад скъса ремък от това, че си набил спирачки. Ако е имало удар може и да претендираш, иначе няма доказване от твоя страна какво е станало.

        Коментар


          #5
          Ами ... намираш някакъв склон ... засилваш колата до 50-60 км/ч и се забиваш в някое дърво ... като преди това си си взел 5 възглавници около теб и си с колан Викаш кат ... казваш, че е имало някакво Йети на пътя ... ако трябва викаш и застрахователите на оглед ... и така ... всичко е причинено от удара Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #6
            Re: Примерна ситуация - Автокаско

            teo2 написа:
            Колеги, имам едно въпросче...Примерно следната цитуация.. направил съм автокаско и си карам някаде извън населено място и насреща ми някакво животно(куче,кон,мечка) набивам спирачки и по някаква голяма случаиност късам ангренажен ремък... Какво правим в тая ситуация за да оправдая каското или няма как да стане и ремонта си го поемам аз?Благодаря Ви!
            ами как какво гепваш се за палците
            OPEL GTC DTH 2007
            STILO 1.6 16 V 2002

            Коментар


              #7
              Ichkin написа:
              Ами ... намираш някакъв склон ... засилваш колата до 50-60 км/ч и се забиваш в някое дърво ... като преди това си си взел 5 възглавници около теб и си с колан Викаш кат ... казваш, че е имало някакво Йети на пътя ... ако трябва викаш и застрахователите на оглед ... и така ... всичко е причинено от удара Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
              опа да бе и те застрахователите са будали и тия от кат също
              OPEL GTC DTH 2007
              STILO 1.6 16 V 2002

              Коментар


                #8
                Ichkin написа:
                Ами ... намираш някакъв склон ... засилваш колата до 50-60 км/ч и се забиваш в някое дърво ... като преди това си си взел 5 възглавници около теб и си с колан Викаш кат ... казваш, че е имало някакво Йети на пътя ... ако трябва викаш и застрахователите на оглед ... и така ... всичко е причинено от удара Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
                опа да бе и те застрахователите са будали и тия от кат също
                OPEL GTC DTH 2007
                STILO 1.6 16 V 2002

                Коментар


                  #9
                  абе принципно не би трябвало да е проблем, въпроса е дали си струва да си помлатиш колата заради единия ремък

                  Fiat Bravo T-Jet 120

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря Колеги, придобих представа

                    Коментар


                      #11
                      BolgAryan написа:
                      абе принципно не би трябвало да е проблем, въпроса е дали си струва да си помлатиш колата заради единия ремък
                      Най-точно казано
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        #12
                        Би било много хубаво застрахователите да ни плащат ремонтите и смяната на консумативи по колите. Просто ей така, щото са ларж и са пичове. Щеше да настъпи едно всемирно спокойствие: плащаш 300 лв. автокаско и будалите застрахователи ти поемат всички ремонти по колата и ... един мармот опакова шоколадчета "Милка".
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар

                        Working...
                        X