Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кой с какъв телефон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Re: кой с какъв телефон

    Bravo GT 1.8

    Коментар


      А има ли некои с такъв тел ?
      Bravo GT 1.8

      Коментар


        От няколко месеца съм с Nokia 5800 Express Musik...и някакъв странен модел на Vodafone
        Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
        Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

        Коментар


          А това е моя
          Прикачени файлове
          HONDA I-VTEC

          Коментар


            к800 и мтелсамсунг е390 глобулсони ериксо J100i vivatel

            Коментар


              Някой има ли на Мобиком?

              Коментар


                Humppa написа:
                Някой има ли на Мобиком?
                Че Те функционират ли все още ?
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  Винаги съм мразел като видя някой с 2 телефона - викам хем гъзар, хем неможе 2 сметки да плати. Да обаче ми се налага в този момент да имам 3 2 служебни и 1 личен. Да започнем с личния - Nokia N70 music edition, от близо 3 години го имам уж куче марка ау ама и той си пада по бъгване. Иначе като го взех беше ехеееее.... Сега никаква стойност. Ей го на батко : Той се разправя с Globul.Единият служебен е най-смотаният телефон попадал в ръцете ми! Няма такова объркано меню, смотана памет и прочие. Sagem myC5-3.Ей го смотльо :Тука цакат Mtel - много ги ненавиждам. Най-гадният от гадните оператори.И третият служебен.... Е тва е куче марка, не му кара батерията по 2-3 дни, не забива, когато ми трябва върши работа. Перфектният телефон за мен. Nokia 1100. Ей го на кучето :само дето е със синьо, а не сиво.Той и той с Globul говори. П.П. Споменах ли, че повече пари за скъп телефон няма да дам!!! Е т’ва е старата любов, дето ми изяде финансите. Ама любов, какво да правиш. Nokia 6630 music edition....Баси още ме побиват тръпки като го видя....
                  MB 280 S W108 67' - pickUp
                  MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                  ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                  Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                  office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                  Коментар


                    SokOtPraskova написа:
                    Аз съм с два броя BlackBerry - малко са странни, малко са крашнали вече, но съм си свикнала с тях и си ги обичкам. Ето си ми ги...
                    На първата снимка нещо май точно си почнала да правиш маникюра и си зела да си правиш фотосесия на телефоните а? Или викаш така е по-модерно...
                    MB 280 S W108 67' - pickUp
                    MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                    ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                    Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                    office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                    Коментар


                      Suppish написа:
                      SokOtPraskova написа:
                      Аз съм с два броя BlackBerry - малко са странни, малко са крашнали вече, но съм си свикнала с тях и си ги обичкам. Ето си ми ги...
                      На първата снимка нещо май точно си почнала да правиш маникюра и си зела да си правиш фотосесия на телефоните а? Или викаш така е по-модерно...
                      На първата снимка стоях на верандата в офиса и си държа телефона с лявата ръка и се загледах какъвто е черен, а аз съм с черен лак, как стои готино върху панталона ми, който също е черно и бяло на раета като безименния пръст... А на втората снимка вече всички взеха да са на рае: черен лак - бяло рае, безименния е бял лак-черно рае, ама там на снимката съм без панталони, затова е само ръката и телефона
                      Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                      Коментар


                        SokOtPraskova написа:
                        Suppish написа:
                        SokOtPraskova написа:
                        Аз съм с два броя BlackBerry - малко са странни, малко са крашнали вече, но съм си свикнала с тях и си ги обичкам. Ето си ми ги...
                        На първата снимка нещо май точно си почнала да правиш маникюра и си зела да си правиш фотосесия на телефоните а? Или викаш така е по-модерно...
                        На първата снимка стоях на верандата в офиса и си държа телефона с лявата ръка и се загледах какъвто е черен, а аз съм с черен лак, как стои готино върху панталона ми, който също е черно и бяло на раета като безименния пръст... А на втората снимка вече всички взеха да са на рае: черен лак - бяло рае, безименния е бял лак-черно рае, ама там на снимката съм без панталони, затова е само ръката и телефона
                        Еееее сега се започна една .
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          SokOtPraskova написа:
                          Suppish написа:
                          SokOtPraskova написа:
                          Аз съм с два броя BlackBerry - малко са странни, малко са крашнали вече, но съм си свикнала с тях и си ги обичкам. Ето си ми ги...
                          На първата снимка нещо май точно си почнала да правиш маникюра и си зела да си правиш фотосесия на телефоните а? Или викаш така е по-модерно...
                          На първата снимка стоях на верандата в офиса и си държа телефона с лявата ръка и се загледах какъвто е черен, а аз съм с черен лак, как стои готино върху панталона ми, който също е черно и бяло на раета като безименния пръст... А на втората снимка вече всички взеха да са на рае: черен лак - бяло рае, безименния е бял лак-черно рае, ама там на снимката съм без панталони, затова е само ръката и телефона
                          Лелеле в такива моменти осъзнавам какво ми е хубаво, че не съм жена! И когато се налага да ходя до WC по малка нужда също
                          MB 280 S W108 67' - pickUp
                          MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                          ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                          Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                          office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                          Коментар


                            Това съм аз...

                            E63 - с цвета на колата
                            Прикачени файлове
                            Stilo 1.8 16V

                            Коментар


                              Suppish,Да беше само това... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Иначе сега се глася за 5800, ама все нещо не му е време на този телефон.
                              NOW: ???
                              Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                              Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                              Коментар


                                Сокче, много добре, много добре ЪЪ не говоря за телефоните Да те водя на кино, че скоро не сме ходили И за да не е спам аз съм с Nokia N82.
                                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                                Коментар

                                Working...
                                X