Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кой с какъв телефон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Като отворихме приказка за телефони, трябва ми модел на Samsung на който акумулатора да издържа повече време без зареждане!Харесвам марката, ама ей това им е проблема!

    Коментар


      #32
      Любимата ми тема! Още по-любима ми става като съм в компанията на хора, които могат да говорят 100 часа за тия пинчери Ама камери - мамери, дисплау-и и бабината му трънкина Вярно, на мен не ми е притрябвал сериозен телефон, но на 98% от хората, които познавам не им служат по-добре или не предлагат някакво кой знае какво удобство, телефоните за по 2-3 месечни заплати И въпросът не е в парите, а принципен. Говори се по тях, пращат се СОС-и..., ама имал камера! Е па кой си му требе, си купува цифров фотоапарат, де ги удря от землята сите с камерите :P Тоя ми е втори такъв служи вярно вече 2 години! Първият го потурчих някъде, след като отслужи към година и половина И двата съм ги взимал чисто нови. Нито се ебава, нито капризничи! Бачка и пее Мистър Минимъл :P Айде със здраве!
      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

      Коментар


        #33
        sev написа:
        K700i
        Прикачени файлове
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #34
          Sony-Ericsson W-800i
          Прикачени файлове
          BRAVA 1,4 12V
          Nissan Navara

          Коментар


            #35
            hit-ko написа:
            Като отворихме приказка за телефони, трябва ми модел на Samsung на който акумулатора да издържа повече време без зареждане!Харесвам марката, ама ей това им е проблема!
            това им е големия проблемголяма консумацияи май още не са го разрешилиможе би само D600 има подобрение
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #36
              Sony Ericsson W800i макар че Моторолата дето я имах преди ROKR E1 ми харесваше повече
              Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
              Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

              Коментар


                #37
                S65 - снимкамного кофти снимки прави когато няма хубава светлина

                Коментар


                  #38
                  Айде и от мене една правена с телефона. Наложи се да я ресайзвам - беше 1280Х960 - 355кбНо такива добри само на дневна светлина.
                  Прикачени файлове
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #39
                    тая тема би била акуална преди 3-4 годинки но щом сте казали...за всички хора: за тайни любовници :P :ама трео-то си е егати телефона

                    Коментар


                      #40
                      diyan123 написа:
                      тая тема би била акуална преди 3-4 годинки но щом сте казали...
                      как го реши

                      Коментар


                        #41
                        Аз съм с класика в жанра Sony Ericsson P 900, но преди него съм сменил 6-7 Siemens-a от Е 10 до SX 1
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #42
                          NOKIA 6030
                          Alfa Romeo 146 JTD

                          Коментар


                            #43
                            DEYAN IYI написа:
                            Любимата ми тема! Още по-любима ми става като съм в компанията на хора, които могат да говорят 100 часа за тия пинчери Ама камери - мамери, дисплау-и и бабината му трънкина ...
                            Аз съм на същото мнение.. и за това си стоя с Nokia 8250 от 4 години!! С нищо съвременните телефони не могат да ме убедат, че трябва да си сменя надежния и малък телефон:А камера като реших, че ми трбва.. си купих това:Айде със здраве и дано ми издържи телефона поне още 4 години
                            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                            Коментар


                              #44
                              spv c550/nokia 6680
                              www.lancia-bg.com
                              Безплатно публикуване на обяви в avto-borsa.com
                              Lancia Lybra 20v

                              Коментар


                                #45
                                motorola T191
                                Прикачени файлове
                                Fiat Punto 1.7 TD

                                Коментар

                                Working...
                                X