Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цена за хубав номер?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цена за хубав номер?

    Досега се ровен из търсачката, но не открих това, което ме интересуваше. В чичо Гоогле пък намерих нещо от 2007 година, което не ми върши работа. Та, въпросът ми е - някой запознат ли е колко ще ми излезе номер от сорта ХУХУ? За 2007 номер ХХХХ е бил 1000 лева. До колкото имам спомен цената се вдигна. Обаче не мога да намеря актуална информация за такъв, какъвто аз искам. Влизах и в страницата на КАТ, но улучих гредата. Та, ако някой може да ми даде конкретна информация или от някъде, от където да прочета, ще съм му много благодарен!
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    #2
    ХХУУХУХУУУХХУХУХ= 30лв.ХХХУХХУХХУХХУХХХ= 50лв.ABCDDBCA= 50лв.ХХХХ= 1000лв.CBETKOC= 7000лв.

    Коментар


      #3
      6. за право на ползване на регистрационен номер за автомобили с четири еднакви цифри се събира такса 1000 лв.7. за право на ползване на регистрационен номер за автомобили с комбинация от цифри: аа-вв; ав-ав; ав-ва, където "а" и "в" са различни числа от "0" до "9", се събира и такса 30 лв.8. за право на ползване на регистрационен номер за автомобили с комбинация от цифри по желание, извън случаите по т. 6 и 7, се събира и такса 50 лв.9. за право на ползване на регистра ционен номер за автомобили с надпис по желание се събира и такса7000 лв.http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?f=2&t=36794
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        В Малта е много популярно-цена на удоволствието 1000 Евро...PS. Снимката съм я снимал с телефона...
        Прикачени файлове
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар


          #5
          Недей ми бърка в незарастналата рана.Едно мургаво създание което беше на опашката пред мен в КАТ и орева че му искат 200 лв. екотакса като видя че се задава номер с цифрите 3663 веднага намери още 200 лв. за номер.И така още ме е яд за Мерцедеса 124ка с моя номер.Ама какво да се прави, късмет.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #6
            "Цена за хубав номер" -> Зависи от познатите в КАТ!
            Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

            ...E90..incoming..!!

            Коментар


              #7
              Трябва и на полицая да бунеш, иначе ще те накараш да чакаш един месец под предтекст, че има голям интерес и всички номера са "запазени".
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #8
                А къде се плащат тези суми за които казва Kuku? Мен постоянно ме питат колко пара съм дал за номера (6646), а аз нищо не съм давал ... отидох подадох докиментите и мацката такъв номер ми даде, явно съм стъпил на голяма промоция ?
                '08 Alfa Romeo 147 Q2
                ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

                Коментар


                  #9
                  Кики е дал официалните ценитези пари прибира даржаватавъв всеки КАТ е различнообикновено трябват познати, въпреки официалния ценоразписпо принцип трябва да питат всеки дали иска номер, но на малко места е така
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    малко извън темата, но според мен номера няма никакво значение. В моя номер една цифра не се повтаря, и какво от това?

                    Коментар


                      #11
                      И мен това ме интересува, къде да отида и да кажа, че искам номер...май наистина става чрез познати,иначе за 30лв всеки ще е с хубав номер
                      FIAT COUPE 1.8 16V - ex ---->FIAT BARCHETTA 1.8 16V-now

                      Коментар


                        #12
                        Dessy написа:
                        И мен това ме интересува, къде да отида и да кажа, че искам номер...май наистина става чрез познати,иначе за 30лв всеки ще е с хубав номер
                        Едва ли за всички ще има хубави номера при такова търсене.
                        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                        Ex.Opel Astra

                        Коментар


                          #13
                          Абсолютно за всички има. Ноември 2006-та, когато си регистрарах колата имах доста голямото желание да си взема 1913 за номер и на гишетата в КАТ за регистрация попитах как става номера, казаха ми да отида на еди кой си етаж в еди коя си стая, където да говоря еди кой си. Отидох, говорих с човека, за съжаление 1913 не беше свободно, но вече така и така ги бях предвидил тия 50 или колко лева бяха там, си взех друг. Написаха ми бележка, с която отидох на каса, от там нова бележка и обратно на каса. Никаква връзка нямах и цялата процедура отне около 30-40 минути. И всичко беше документирано с разписки черно на бяло.Разбира се това беше преди почти 3 години, но се съмнявам да се е променил много от тогава.

                          Fiat Bravo T-Jet 120

                          Коментар


                            #14
                            Само лека корекция на КИКИ - за номера от вида 3 еднакви цифри плюс още една - ХХХУ, УХХХ, ХХУХ, ХУХХ не се заплаща допълнителна такса.Братовчед ми съвсем случайно му се падна номер 7773 без да заплаща нищо допълнително. Това се вижда и от цитираните от Торнадо разпоредби.Останалото е така.

                            Коментар


                              #15
                              то такано до скоро в София ХХХУ, УХХХ, ХХУХ, ХУХХ ги тълкуваха като номер по избори взимат по 50 лева за номер от тип 6676, като по закон за 30 може да вземеш 6677...
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X