Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

MacOsX

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Корегирал съм командата ’’ не се ползват. Опитай така, ако не става дай всичкия изход от командата.

    Коментар


      #17
      LiGuru написа:
      Корегирал съм командата ’’ не се ползват. Опитай така, ако не става дай всичкия изход от командата.
      Пробвах и без тях..ей сега ще направя една снимка с телефона и ще ти я пратя на ЛС да видиш за какво иде реч EDIT: Имаш лс
      Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

      ...E90..incoming..!!

      Коментар


        #18
        Все пак, ако някой може да помогне..няма да откажа!
        Прикачени файлове
        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

        ...E90..incoming..!!

        Коментар


          #19
          Ето какво ми излиза, като пусна Оникса...мисля, че тук някъде е разковничето на проблема... ???
          Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

          ...E90..incoming..!!

          Коментар


            #20
            Явно проблема е в моя телевизор! Днеска го пробвах на работа и не става..пак същатата работа! Под Windows-a си върви перфектно! Ехх..ако някой има някакви идей да сподели..
            Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

            ...E90..incoming..!!

            Коментар


              #21
              Това с пермишъните едва ли е причината. Нормално е новокачен файла да е с невалидни - за това на мак-а се прави често реперване на пермишъните което е аналог на дефрагментирането във уиндоус.За съжаление не знам ка да ти помогна - може да е несъвместимост ... аз работя на Епъл хардуер.

              Коментар


                #22
                ilkor написа:
                Това с пермишъните едва ли е причината. Нормално е новокачен файла да е с невалидни - за това на мак-а се прави често реперване на пермишъните което е аналог на дефрагментирането във уиндоус.За съжаление не знам ка да ти помогна - може да е несъвместимост ... аз работя на Епъл хардуер.
                Най-интересното е, че смених доставчика и вече нямам и Wi-Fi мрежа в нас. П.П.: М/у като го инсталирам, цъквам отметка от Gustomize, да ми инсталира и драйвери за Wi-Fi картата, но не ми инсталира..странно...П.П.2: Ще събирам пари за MacBook явно... ...или ще сменям доставчика..EDIT: Принципно, за да тръгне интернета ( според моя доставчик ), трябва да се подмени едно файлче, което се намира точно в System/Library/SystemConfiguration/IpConfiguration.bundle/Contents/Resources/IPConfiguration.xml..точно този файл трябва да се подмени, за да "тръгне" уж..интернета..та заради това ми беше мисълта да не е проблема там...А евентуално, ако пробвам да сменя дистрибуцията...дали ще е от това..но както казах, дори и на работа пак не иска да тръгне интернета..много странно..Дори хората от Съпорта на и-нет доставчика ми се озадачиха..по-скоро трябва да намеря някой от Бургас, който ще може да се справи с този проблем, или ако ходя към София да им го занеса на хората от съпорта да ми го оправят...
                Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                ...E90..incoming..!!

                Коментар


                  #23
                  Ами аз от няколко година работя на такъв хардуер. Честно казано не съм се занимавал много с тези версии за PC.Защо не потърсиш помощ в специализираните форуми - има дори български ?http://www.apple-bg.com/forums/

                  Коментар


                    #24
                    ilkor написа:
                    Ами аз от няколко година работя на такъв хардуер. Честно казано не съм се занимавал много с тези версии за PC.Защо не потърсиш помощ в специализираните форуми - има дори български ?http://www.apple-bg.com/forums/
                    Общо взето съм писал във всички български форуми за MacOsX, но там пишат по 1 отговор на ден или дори по-малко, и не ми помагат общо взето много, пробвал съм всичко каквото са ме посаветвали..смисъл мисля си главно, че трябва някой който е на ясно с MacOsX, да дойде и да го погледне..П.П.:
                    Код:
                    Extensa 5620zInstall Method: Iatkos v5i (do not forget to update the BIOS before you start!!!).    * I use the Chameleon bootloader. (No problems with bootloader).    * System boot’s up in 30sec.     * I updated my system to 10.5.6, without problems! What works:    * Processor: Core 2 Duo T2310 @ 1.6GHz    * Audio works    * VGA Intel GMA 3100 works    * Touchpad work without scroll- middle button    * Firewire UPDATE: WIFI works! [url]http://www.insanelymac.com/forum/index.php?showtopic=156546[/url]    * UPDATE 2: Lan works Also!!! [url]http://www.insanelymac.com/forum/index.php?showtopic=127903[/url]
                    Явно не е заради несавместимост..има някоя настройка/команда, която пропускам някъде и заради това не става мойта работа.. EDIT: Сори за тъпия въпрос, но..как да ъпдейтна Биос-а
                    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                    ...E90..incoming..!!

                    Коментар


                      #25
                      loop написа:
                      EDIT: Сори за тъпия въпрос, но..как да ъпдейтна Биос-а
                      Не се занимавай с глупости! Проблем ще трябва сам да си го решиш. Без достъп до компа никой сериозен няма да се навие да пише по 200 поста с цел "проба грешка"... Сам си стигнал до извода Mac OS X и забравяш за всички неволи. Питах колега от турския форум какво мисли (яткос)... Ми няма идея! Никои не знае дали това е проблем с ISP-то или с твоя комп... Знам жалко е, но това е пътя. Надявам се скоро този проблем да го опишеш и да стане лесно решим. И на последно място ползвай легален софт :DУспех! П.С. Иначе при нормална ситуация това е решим проблем при *nix, махаш и-нет менеджера и поемаш контрола, но при теб това е много трудно!П.С. 2 Само аз ли не спя по нощите?

                      Коментар

                      Working...
                      X