Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с "PayPal" - не мога да платя нищо :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с "PayPal" - не мога да платя нищо :(

    А сега де Това се появи след потвърждението на крайната сума и преди същинското плащане:"Sorry -- your last action could not be completedIf you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.If you came to this page from another website, please return to that site (don’t use your browser’s Back button) and restart your activity.If you came from PayPal’s website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again."Някой наясно ли е, какво става?!Така е от вчера и първо исках да платя 300 долара, но после пробвах и с 6 лири, и пак излезе същото съобщение Влизам в "PayPal" акаунта, но когато се опитам да отида на плащанията от Ebay изобщо не ми приема паролата Още двама колеги по форумите се оплакват от същия проблем

    #2
    Re: Проблем с "PayPal" - не мога да платя нищо

    Kuku написа:
    А сега де Това се появи след потвърждението на крайната сума и преди същинското плащане:"Sorry -- your last action could not be completedIf you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.If you came to this page from another website, please return to that site (don’t use your browser’s Back button) and restart your activity.If you came from PayPal’s website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again."Някой наясно ли е, какво става?!Така е от вчера и първо исках да платя 300 долара, но после пробвах и с 6 лири, и пак излезе същото съобщение Влизам в "PayPal" акаунта, но когато се опитам да отида на плащанията от Ebay изобщо не ми приема паролата Още двама колеги по форумите се оплакват от същия проблем
    Има нещо колега. Преди две седмици си платих едни очила, платих и втори. Изписа ми, че всичко е наред, парите бяха взети и след това получих, че не съм платил едните. Което е безумие. Викам да пробвам с нещо дребно, същата работа. А два дни преди това изхарчих около 250 лева за няколко неща. Явно в пейпал има проблем. Но това за паролата - не знам. Виж да не си на друг език , знам ли. Но май има нещо.
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар


      #3
      Колега, аз в понеделник и вторник платих съответно 77лв. и 51лв. без абсолютно никакви проблеми, а в четвъртък - не мога Реших, че може да е заради по-голямата сума, понеже до сега не съм плащал толкова много и пробвах с 6 лири - пак не стана.Не знам какво да правя, имам да плащам няколко неща и ще ми нафраскат негативни отзиви, и трябва да си правя нова регистрация после Иначе програмата ме допуска до профила ми, мога да си редактирам данните, да чета и да пиша всичко, НО не мога да плащам.... направо съм шах!

      Коментар


        #4
        Вчера платих една навигация, нямаше проблем.Иначе не знам какво става при теб.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Кики, да не са ти блокирали картата, поради някаква причина, тея от банката издател. Провери първо това. А за да не се притесняваш че ще ти напишат негативни отзиви, пиши им на хората че имаш някакъв досаден проблем и се извиняваш за забавянето. Мисля че няма да има проблем и ще те изчакат.

          Коментар


            #6
            може би временен проблем...
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Има и една друга възможност. Тръгваш да плащаш голяма сума, за която не ти стигат парите в картата или пък си вкарал пари и веднага си тръгнал да плащаш, преди банката там да си обнови данните. Пейпал усещат че има проблем и блокират картата до изясняване на случая. После пробваш с малка сума - обаче картата вече е блокирана. Доколкото знам пейпал и ибей в момента си променят начина на плащане, в смисъл да няма нужда да се отваря пейпал сайта, а директно в ибей да става всичко, та може да са се сбъглясали малко. Бях получил подобно съобщение от администрацията в ибей, провери си бележките там.За рейтингите не се притеснявай. Като се оправи проблема можеш да се извиниш на човека и пак да поръчаш стоката, а той може да си редактира рейтинга.Най-важното при проблем с пейпал и ибей е да не пробваш и пак и пак и пак. Те имат защити разни за такива неща, примерно неуспешен опит за плащане в рамките на 15 минути - опааа, я да блокираме пък той ще се обади. Тъй че изчаквай половин час.

              Коментар


                #8
                ls1 написа:
                Има и една друга възможност. Тръгваш да плащаш голяма сума, за която не ти стигат парите в картата или пък си вкарал пари и веднага си тръгнал да плащаш, преди банката там да си обнови данните. Пейпал усещат че има проблем и блокират картата до изясняване на случая. После пробваш с малка сума - обаче картата вече е блокирана.....
                Правил съм го този номер, тръгнах да плащам преди да се е обновила информацията в банката и да покаже че имам налични парите. Няколко пъти опитах плащане преди да разбера, че трябва време за да се отрази внесената сума в самата ми карта. Но paypal не са блокирвали картата ми и не се е налагало да се свързвам с тях, просто по-късно си платих съвсем нормално.

                Коментар


                  #9
                  Мисля, че имат все пак някакъв протокол за hammering.

                  Коментар


                    #10
                    Проблемът най-вероятно се дължи на грешен код на бутона, с който се изпълнява заявката за плащане. Пробвай да изпратиш плащането директно на акаунта, без да използваш линка в eBay.ls1: В eBay не се оставят негативни рейтинги от страна на продавача, само купувачът има право на такива.
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #11
                      А, да не би да ти трябва потвърждение за плащане на по-големи суми?До покупки до 100 долара мисля няма проблеми, но ако ги надвишиш искат код, който го пращат от Paypal и излиза в последното извлечение.
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #12
                        Еле, не споря, то толкова промени направиха за последната година-две че...

                        Коментар


                          #13
                          Можеш да пишеш на paypal, за да ги питаш за какво става въпрос. Има линк долу Contact us. Аз съм им писал и ми отговориха на другия ден доста любезно.ele, продавача също може да оставя feedback.
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #14
                            style34 написа:
                            Можеш да пишеш на paypal, за да ги питаш за какво става въпрос. Има линк долу Contact us. Аз съм им писал и ми отговориха на другия ден доста любезно.ele, продавача също може да оставя feedback.
                            може, но може да остави само положителни отзиви, не и отрицателни
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              #15
                              gamma написа:
                              А, да не би да ти трябва потвърждение за плащане на по-големи суми?До покупки до 100 долара мисля няма проблеми, но ако ги надвишиш искат код, който го пращат от Paypal и излиза в последното извлечение.
                              Няма такива процедури на Кики проблема ще да е в самата банка където са му парите.
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар

                              Working...
                              X