Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Известни личности каращи ФИАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Известни личности каращи ФИАТ

    Няколко пъти попадам из нета на инфирмацияДа направим една тема, ако има и снимки още по-добреСлавчо Пеев - актьор и режисьор Актьорът и режисьор Славчо Пеев обикаля почти всекидневно многобройните дупнишки автокъщи. Знаменитият артист си търси кола, с която да смени стария си фиат. ,,Вероятно пак ще се спра на тази марка. Само моделът ще е по-нов", сподели той.Мария Игнатова - актриса, певица и телевизионна водеща Стилният Fiat 500 1.2. Lounge в цвят перла спечели сърцето на Господарката на ефира Мария Игнатова. От края на май любимката на милиони българи се усмихва още по-широко. Причината? Fiat 500.Като човек-артист Мария Игнатова естествено се стреми всичко около нея да е красиво - дори автомобилът.С уникален дизайн, носещ очарованието на миналото и оптимизма за бъдещето, с вниманието към детайлите и грижата за околната среда, 500 идеално допълва красивата водеща.Richard Hammond и James May от Top GearДвамата водещи имат съответно Stilo и PandaFelipe Massa - пилот Scuderia FerrariПилотът получи като подарък Фиат 500
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Димитър Павлов караше Фиат и дори има регистрация във форума.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Шумахер има Мултипла

      Коментар


        #4
        Humppa написа:
        Шумахер има Мултипла
        това трябва да се види!
        Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
        Moonsteppers - All over the world and beyond ...

        Коментар


          #5
          ...

          Humppa написа:
          Шумахер има Мултипла
          Ми кара си компоти от село, човека
          Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
          Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

          Коментар


            #6
            Не го знам Шуми какво има, ама май той рекламираше новото Браво преди време. Някакъв такъв спомен имам.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #7
              svetkos_ написа:
              Не го знам Шуми какво има, ама май той рекламираше новото Браво преди време. Някакъв такъв спомен имам.
              Фючъринг Райконен, ако не се лъжа!http://vbox7.com/play:995be854 мда...с негоПС: Тия карат без колани! УУУУУ

              Коментар


                #8
                Абе, помня че имаше един баскетболист от преди демокрацията( май играеше в ЦСКА), който имаше полско фиатче. Мисля,че караше колата седнал на задната седалка.
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар


                  #9
                  VooDoo написа:
                  Абе, помня че имаше един баскетболист от преди демокрацията( май играеше в ЦСКА), който имаше полско фиатче. Мисля,че караше колата седнал на задната седалка.
                  Това като един филм с Денис Родман (май беше Двойна комбина) и Жан-Клод Ван Дам. Родман беше в един Мини Купър и главата му стърчеше от шибидаха...
                  NOW: ???
                  Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                  Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                  Коментар


                    #10
                    Lane Staley написа:
                    Димитър Павлов караше Фиат и дори има регистрация във форума.
                    Идея си янмам ама Митето и сега май има Фиат Пунто

                    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                    ex:Opel Kadett 1.3
                    ex:Fiat 125p
                    ex:Москвич 412

                    Коментар


                      #11
                      Бая компот ще си носи от село

                      Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                      ex:Opel Kadett 1.3
                      ex:Fiat 125p
                      ex:Москвич 412

                      Коментар


                        #12
                        coolboby написа:
                        svetkos_ написа:
                        Не го знам Шуми какво има, ама май той рекламираше новото Браво преди време. Някакъв такъв спомен имам.
                        Фючъринг Райконен, ако не се лъжа!http://vbox7.com/play:995be854 мда...с негоПС: Тия карат без колани! УУУУУ
                        Карат без колани може би понеже Са с седем въздушни възглавници .
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          @batproho: като при челен удар и без колан - кел файда от неотворения еърбег, който по правило сработва при затворена верига на предпазния колан...
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            В един клип на Румънеца и Енчев имаше жълто фиат купе.В един от последните на Глория един гимнастик прескача над предния капак на гранди пунто.
                            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                            Коментар


                              #15
                              jenshen73 написа:
                              @batproho: като при челен удар и без колан - кел файда от неотворения еърбег, който по правило сработва при затворена верига на предпазния колан...
                              Не Си Ми схванал шегата, разбира се че не трябва да се предоверяваме на възглавниците .
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар

                              Working...
                              X