Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

лап топ... Toshiba...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    batproho написа:
    Е все пак зависи и за какво ще се ползва основно тази машина, ако е основно за текстообработка, таблици, Интернет, малко забавления разбира се че който и от двата да вземе ще и върши работа.Все пак ако смята да се занимава с нещо по сериозно трябва да се замисли върху други модели.
    И какво ще да е това "по-сериозно" нещо?!? Освен ако наистина не иска да играе модерни супер игри??Моя стар лаптоп работеше идеално с Аутокад, Солид Уъркс, Корел, Маткад, Матлаб (особено матлаба изисква сериозни ресурси). Беше с Пентиум 3 процесор на 500 MHz. Който от съвременните лаптопи да се вземе, ако е само за работа - ще върши работа. Друг е въпроса с игрите, които изискват сериозни видео-карти, или видео-обработка на филми. Но едва ли сестрата на колегата ще се занимава с видео-обработка (имайки предвид, че работи във Винпрома )
    emzo написа:
    Драйвери за ХР има за всички излезли до днешна дата лаптопи.Това, че ги няма на сайта да си ги дръпнете на готово .......
    Не за всички. Драйвери за ХР за повечето модели на Сони НЯМА. Ако ми намериш пълен комплект драйвери за ХР за Sony Vaio VGN-NR180E (вкл. за звука, за карт-четеца и за Wi-Fi-то) - ЗЛАТЕН си!

    Коментар


      #17
      dikanio написа:
      trace написа:
      Много ясно, за 150 кинта взимаш 1TB хард. Външен.
      1TB хард за 150лв може да вземеш само с дебели връзки в MOST или друг от големите вносители и то със сигурност не външен.
      Или просто не се занимавам да ги взимам от България. На тия надути цени тук не знам кой се лъже да пазарува.За цената няма да спорим, защото имам вече 3.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #18
        Честно казано, аз използвам Тошиба от почти 2 години и за сега съм доволна. Малко доста топлина отделят и батерията на Виста ми държи около час и половина. Това е единственото дразнещо нещо. Иначе моето мнение е, че видеото не трябва да е вградено. По-добре малко повече пари, но да си има видео карта. Също и процесора по-добре да е C2D, а не dual core. И все пак, аз играя и игри де и обичам компа да ми е бърз. Ако се използва само за интернет, тогава съм съгласна с мнението на колегите. Този по-евтиния си е напълно ОК.Когато аз бях в процес на търсене на лаптоп, мнението ми беше, че аз куче не искам да си купувам. Предпочетох като ще давам 1000 и нещо 2к за лаптоп да си е МАРКА. Някакви новоизлюпени марки дето ми предлагат същите конфигурации на доста по-ниски цени някак си не ми вдъхват доверие. Чарковете вътре може да са от едни и същи производители, но пък за сметка на това, 100% съм убедена, че са не знам си кое качество

        Коментар


          #19
          emzo написа:
          За всичко има драйвери !
          @emzo: Моля те не спори. За един HD звуков адаптер на лаптоп DELL нямаше драйвер, който да РАБОТИ под XP. Под VISTA - работи перфектно без да се слага драйвър, под XP нище. Слагаш си при това драйвера дето трябва да е. Фирмата производител на звуковия чип си е продала бизнеса преди 2 години и не поддържат сайта. На сайта на дел - дръжки. Изнамерих драйвер, в Device Manager Показва, че драйвера работи, но звук - нанайци. Тъй, че моля те - не спори. Няма и ИСТИНСКИ драйвер за АТК0100 на моят лаптоп. Не, че ми трябва, но ме дразни като не мога да си изключа Wireless адаптера от бутона...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            Момчета, не съм седнал да си чеша езика, драйвери има.Дали ще трябва да нагодиш някое ID или друго, но драйвери има.Просто един обикновен потребител не може да се справи с това.А иначе колежката ele се е е объркала.Laptop идва от lap (скут) и top(отгоре) - съответно те са малките, а ноутбуците са по-големите.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              Ами ето дадоха ти конкретни примери, помогни на колегите и им намери драйвери. Или им напиши, хехе, като е само да смениш някое ID, колко е то.

              Коментар


                #22
                Не бой се.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #23
                  emzo написа:
                  Момчета, не съм седнал да си чеша езика, драйвери има.Дали ще трябва да нагодиш някое ID или друго, но драйвери има.Просто един обикновен потребител не може да се справи с това.А иначе колежката ele се е е объркала.Laptop идва от lap (скут) и top(отгоре) - съответно те са малките, а ноутбуците са по-големите.
                  Бъркаш = лаптопите са по-големи от ноутбуците. Ако ще се хващаме за думите - notebook е тефтерче, което може и да не ти седи в скута, за да четеш от него. http://wiki.answers.com/Q/What_is_th...примери много, ако се разровиш
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #24
                    Може
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #25
                      Абе термина явно е въпрос на маркетингово решение на производителя.

                      Коментар


                        #26
                        ls1 написа:
                        Абе термина явно е въпрос на маркетингово решение на производителя.
                        Друг е въпроса че повечето потребители въобще не правят разлика между лаптоп, ноутбук и нетбук .
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #27
                          вий направо ши откажете момичето да си купува лап топ...
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #28
                            Immortal написа:
                            emzo написа:
                            Драйвери за ХР има за всички излезли до днешна дата лаптопи.Това, че ги няма на сайта да си ги дръпнете на готово .......
                            Не за всички. Драйвери за ХР за повечето модели на Сони НЯМА. Ако ми намериш пълен комплект драйвери за ХР за Sony Vaio VGN-NR180E (вкл. за звука, за карт-четеца и за Wi-Fi-то) - ЗЛАТЕН си!
                            http://esupport.sony.com/US/perl/swu-list.pl?mdl=VGNNR180E&SelectOS=7#div_pos_114тези не действат лисори за офф-а

                            Коментар


                              #29
                              ...

                              Хората не му мислят толкова, а творят http://englishrussia.com/?p=2265#more-2265
                              Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                              Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                              Коментар

                              Working...
                              X