Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Куриоз, техническа грешка или ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    [quote:f4a45a27fc]Началникът на
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #17
      Във Варна до Практикер се чуваше доста добре. Бяхме с кола и спряхме, което обаче се видя доста странно на няколко коли, който ни разминаха по време на сирените....... Имаше хора, който стояха други не...Като цяло доста слабо представяне.
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #18
        днес в предприятието където работя почетахме празника с 8 часа плътно работа както се казваше в една книга излязла на скоро "защото сме социалисти". ние спираме работа само когато серго станиша идва да взима чувала с парите за предизборната агитация на бабета и цигани

        Коментар


          #19
          От към Сл. Бряг се чуваха достатъчно ясно сирените.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #20
            ele написа:
            Във Варна до Метро нищо не чух
            В ЦЯЛА Варна и дори по радиостанциите във ВАРНА се ЧУВАХА Сирени. На теб ти е простено.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #21
              gari_brasna4a написа:
              ... "защото сме социалисти"... ние спираме работа само когато серго станиша идва да взима чувала с парите за предизборната агитация на бабета и цигани
              Колега, както стана известно от една друга тема във форума, аз съм платен агент-провокатор на столетницата Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 (има и други такива у форума, оглеждай се :D ) и рекетьор на свободна практика между другото . Така че днес аз ще дойда да взема чувала с парите. По кое време ще е удобно да мина ? И разбира се - да бъдат в небелязани банкноти ! А щом имате чувалчета за раздаване, не може ли направо багажника на мареата да напълним, кво ще си играем чувалче след чувалче ?
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #22
                jenshen73 написа:
                ele написа:
                Във Варна до Метро нищо не чух
                В ЦЯЛА Варна и дори по радиостанциите във ВАРНА се ЧУВАХА Сирени. На теб ти е простено.
                Радио не слушам, а на паркига на Метро нищо не се чуваше. Освен ако часовникът ми не е бил точен и сирените са "звъннали" когато съм била в Метро. Но ако е така, не прави чест на мениджърският екип на Метро да пропусне поне да каже 2 думи.
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #23
                  Тук в Стара Загора поне на моята улица която не е малка никой не спря.Същото ми казаха и приятели от други квартали... Дори хората не спряха
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #24
                    Princo написа:
                    Тук в Стара Загора поне на моята улица която не е малка никой не спря.Същото ми казаха и приятели от други квартали... Дори хората не спряха
                    Такъв ни е манталитета-дивашки! При мен хора бяха наизлязли по балконите и стояха мирно, а долу се движеха коли... Един тъпанар дори продължаваше да си пробива с кангото...
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #25
                      Vladim написа:
                      Princo написа:
                      Тук в Стара Загора поне на моята улица която не е малка никой не спря.Същото ми казаха и приятели от други квартали... Дори хората не спряха
                      Такъв ни е манталитета-дивашки! При мен хора бяха наизлязли по балконите и стояха мирно, а долу се движеха коли... Един тъпанар дори продължаваше да си пробива с кангото...
                      Е, то кангото по-силно от сирената. Иначе я чух, след като слязох от колата и застанах мирно.
                      NOW: ???
                      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                      Коментар

                      Working...
                      X